12.09.2018 - Olomouc - Výstaviště Flóra - Pavilon A


Pro účastníky

Společnost Health communication s.r.o. rozšiřuje své aktivity o další událost, jejíž vizí je spojení obchodních nabídek distribučních a výrobních společností s lékárnami v České republice.

V měsíci září poskytneme lékárnám prostřednictvím 1. ročníku HEALTHCOMM OBCHODNÍCH DNŮ výhodné nabídky od našich partnerů, a to vše v jeden den a na jednom místě.

Každý z vystavovatelů nabídne v tento den podzimní nabídku pro Vaši lékárnu. Těšit se můžete až na 50 zástupců z firem.

 

Poplatek za účast

100 Kč při bezhotovostní úhradě předem

150 Kč při platbě v hotovosti na místě

V ceně je zahrnutý pouze vstup na Obchodní dny pro lékárny.

ZDARMA navíc obdržíte materiály s výhodnými nabídkami od všech firem. (platí pouze pro přihlášené účastníky)

Seznam vystavovatelů

Partneři kongresů

Pro vystavovatele

Healthcomm Vám přináší jedinečnou příležitost - Obchodní dny 2018- na kterých můžete oslovit lékárny s Vaší exkluzivní nabídkou.

Komunikujte v tento den své novinky a obchodní nabídky pro období podzim 2018/zima 2019. V rámci prvního ročníku se této akce budou účastnit partneři z řad výrobních firem, lékárenských řetězců a distributorů.

Očekáváme majitele a zástupce z lékáren po celé ČR.

Vyžádejte si ceník k uzavření partnerství u našeho obchodního manažera.

Program

Zúčastněte se veletrhu farmacie kdykoliv během dne od 10.00 – 18.00 hod. Přesný program dne bude zveřejněn na konci měsíce srpna.

Workshopy

Workshopy jsou součástí Obchodních dnů. Kapacita workshopů je omezena.

Protipadělková směrnice a další očekávané novinky v praxi lékárníka.

14.00 - 14.40
PharmDr. Martin Kopecký, PhD., člen Představenstva ČLnK

Zatímco rok 2018 můžeme nazvat rokem eReceptu, bude rok 2019 ve znamení spuštění systému ověřování léčiv. Jak to ovlivní práci expedujícího lékárníka? Bude mít vliv na provozní a ekonomické ukazatele lékárny? Kdy je potřeba se začít připravovat? Diskutovat o této problematice a dalších novinkách očekávaných v roce 2019 můžete na tomto workshopu.

Lékárníci versus trendy v moderních technologiích – obavy nebo příležitost?

11.00 – 11.40
Mgr. Petr Dvořák, lektor a konzultant

Jaký je vztah lékárníků k moderním technologiím? Jakým způsobem získávají nové informace, jaké komunikační technologie upřednostňují, jak se dívají na budoucnost automatizace práce? V tomto roce jsme provedli průzkum mezi lékárníky a farmaceutickými asistenty, mapující jejich vztah k moderním technologiím – a s výsledky tohoto průzkumu Vás seznámíme. Představíme Vám také některé "žhavé" technologické trendy, které postupně pronikají do světa práce a byznysu – chatboty, augmented reality, conversational AI apod.

 

CATEGORY MANAGEMENT – řešení pro lékárny

12.30 – 13.10
Ing. Lenka Dohnálková

Dobře zvládnutý CATEGORY MANAGEMENT je funkční řízení sortimentu. Nastavuje procesy pro optimalizaci portfolia, efektivní řízení skladu, dává odpovědi, na jakém sortimentu stavět. Na workshopu probereme konkrétní postupy k implementaci individuálního CM ve vaší lékárně.

©2009-2020 Health communication s.r.o. - Ochrana osobních údajů | Obchodní podmínky
Rychlý dotaz