Registrace
Můj účet
Klikněte pro rychlý dotaz
Infolinka +420 774 305 543

Reference - Health communication

Na Vašem názoru nám záleží! Proto na každém kongresu máte možnost vyplnit dotazník zpětné vazby. Tyto dotazníky vyhodnocujeme a snažíme se maximálně vyhovět Vašim požadavkům. Za jakoukoliv zpětnou vazbu děkujeme, posouvá nás to dál.

Názory účastníků našich akcí

Dobrý den, moc děkuji. Online konference jsou pro mne velmi důležité. Vzhledem k nedostatku volného času kvůli malým dětem, si mohu naplánovat školení postupně. Úžasný nápad. Bonus ve formě dárku je pouze pomyslnou třešničkou na dortu. Přeji vám krásné letní měsíce. S pozdravem
Jitka V.

Moc mi vyhovuje online konference, je to pro nás organizačně i časově mnohem méně náročné a na přednášky se můžeme lépe soustředit. Uvítala bych, kdyby alespoň 1x ročně online konference proběhla.
Aneta B.

Velmi příjemné a organizačně připravené akce.
Eliška F.

Příjemné prostředí hotelu. Zvlášť se mi líbil, mimo odborný program, i ten večerní. Ochutnávka vín se sommelierem, který vše vysvětlil a vína popsal – nové poznatky. K tomu doprovodný program, zajímavé.
Andrea C.

Projekt Lékárny v pohybu byl pro mě skvělý! Budu rád, když se bude opakovat 1x za rok/ 2 roky.
Michal L.

1*
Gabriela M.

Žádná připomínka, protože téměř všechny přednášky + odborné vstupy firemních zástupců byly na vysoké úrovni.
Milan K.

Jako vždy dobře vybraní přednášející a zajímavá témata.
Martina K.

Neskoro som sa dozvedela o kongrese, takže som mala naňho maaalo času, ale inak to bolo skvelé, len za mňa už časovo náročné, ale to nebola vaša chyba. Ďakujem za takuto možnost a těším sa, že som mohla být takto ucastna na vašom kongrese, na ktorý by som sa inak fyzicky nedostala. Bolo mi potěšením ;)
Lucia H.

Dobrý den, nemám dotaz, jen slova chvály a uznání. Po mnoha letech, co jsem zaregistrovaná, jsem věnovala více pozornosti vašemu projektu Educomm. Dříve na to nebyla síla a časová kapacita. Díky Covidu jsem zůstala 4 týdny doma a když mi otrnulo, nejdříve jsem absolvovala váš 3D kongres - skvělá věc. I to, že jsem na něj mohla použít Edubody. A to mě navedlo na stránky projektu Educomm. Je to opravdu perfektní. I když jsem musela být doma, měla jsem pocit, že jsem stále spojená se svou profesí. Přednášky, i bonusové, jsou velmi zajímavé, Moc se mi líbí systém bonusových a certifikovaných přednášek...Děkuji za vaši skvělou práci! S pozdravem
Jana N.

Nemajú chybu!
Valéria Z.

Vaša rezia mi úplne vyhovovala.
Rozaria O.

Kongres se mi hodně líbil. Prostředí, orientace. Za mě spokojenost. Zatím mě nic nenapadá ke zlepšení :) bylo to skvělé :) :) :)
Jan L.