Registrace
Můj účet
Klikněte pro rychlý dotaz
Infolinka +420 774 305 543

O společnosti

Health communication s.r.o.

je společnost, která se zabývá vzděláváním odborné veřejnosti v oblasti farmacie a medicíny a marketingovou komunikací v rámci svých edukačních projektů. Tým Health communication vyvíjí, vytváří a využívá moderní formy vzdělávání.

Jednou z nich je i unikátní 3D vizuální animace, která napomáhá k pochopení určité problematiky v dané oblasti. Ke vzdělávání využívá také virtuální realitu, díky které se může účastník podívat do lidského těla a zjistit, jak organismus funguje ve zdraví i nemoci a jak je vše v našem těle propojeno. Cílem je zjednodušit pochopení odborné informace koncovým zákazníkům.

Aktivity jsou podpořeny dialogem s odborníky v oblasti farmacie, marketingu a komunikace. Health communication s.r.o. využívá tyto zkušenosti pro rozvoj trhu a působení na širokou veřejnost. Tato strategie vede k udržení zdraví nás všech.

Healthcomm Professional je jedním z projektů společnosti Health communication s.r.o.

Je zaměřen na pořádání vysoce odborných seminářů, kongresů, sympozií a výstav. To vše ve fyzické i online formě.

Této činnosti se projektový tými věnuje od roku 2009.

Naše další projekty:

praha

HC MAGAZÍN

Odborný i volnočasový online magazín, která nabízí měsíčně 12 000 a více pročtení čtenářů z řad zaměstnanců lékáren.

Vstoupit na Magazín
praha

EDUCOMM

Odborná online platforma s obsahem ve formě video e-learningu, která sdružuje více než 4 500 aktivních uživatelů z řad lékárníků a farmaceutických asistentů.

Vstoupit na EDUCOMM
praha

EDUMEDIC

Odborná online platforma s obsahem ve formě video e-learningu, která sdružuje přes 3 000 aktivních uživatelů z řad lékařů různých specializací.

Vstoupit na EDUMEDIC
praha

EDUSESTRA

Odborná online platforma s obsahem ve formě video e-learningu, která sdružuje více než 2 500 uživatelů z řad zdravotních sester a porodních asistentek.

Vstoupit na EDUSESTRU
praha

EDUWIN

Partnerský projekt pro interní firemní prostředí k předávání informací v oblasti obchodu a marketingu na obchodní týmy s využitím interního video e-learningu.

Vstoupit na EDUWIN