KALEIDOSKOP

Střípky barevných sklíček okouzlí naše smysly. Skládají se do různých tvarů a vytvářejí obrazy. Celkový obraz na svět zdraví si můžete poskládat i z našich krátkých zpráv v rubrice KALEIDOSKOP.

SOUTĚŽ O KNIHU: IMUNOLOGIE STRUČNĚ, JASNĚ, PŘEHLEDNĚ

Chcete mít vždy po ruce srozumitelná schémata fungování imunitního systému? Zapojte se do 23. dubna do naší soutěže!

ROZHOVORY V RÁMCI TÝDNE MOZKU 2019

prof. MUDr. Jiří Raboch, DrSc. vystoupil v rámci březnového Týdne mozku s přednáškou na téma "Životní styl a afektivní poruchy". Po jejím skončení jsme mu položili otázky, které se možná honí hlavou i vám...


VRACÍ VÁM PACIENTI PROPADLÉ LÉKY ZPĚT DO LÉKÁRNY K LIKVIDACI?

Ano, často

Ano, občas

NE

Educomm
www.polp.cz
Eduwin
Walmark
Kongres Healthcomm

VLIV OMEGA-3 MASTNÝCH KYSELIN NA KVALITU ŽIVOTA: ADHD a činnost mozku

Máte doma maturanta nebo "deváťáka", kterého čekají přijímací zkoušky na střední školu? Pak je pro Vás tento díl našeho video seriálu velmi zajímavý. PROTOŽE... DHA je pro mozek důležitá výživová látka, jejíž příjem přispívá k udržení vitální mysli a optimálních duševních schopností organismu během celého života. EPA podporuje schopnost soustředit se a učit se.

TOP 5 ČLÁNKŮ BŘEZNA 2019

Které články z březnového vydání vás zaujaly nejvíce? Byla to opět problematika povinné verifikace léčiv, ale v TOP 5 byla i další témata...

NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 4-2019

Díky Educommu můžete zažít novou formu vzdělávání. V dubnu se můžete podívat na animaci podporující VR a objednat si brýle pro mobilní telefony Samsung.

LÉČIVÉ PŘÍPRAVKY V TĚHOTENSTVÍ A PŘI KOJENÍ

Přinášíme vám téma, které jste si vyžádali v dotaznících zpětné vazby během kongresů HealthComm Professional v Plzni a Hradci Králové.

KLÍČ NA ALZHEIMERA? INFORMACE! PŘESNÉ, POCTIVÉ A VČAS.

V Česku přibývá lidí s demencí. Od roku 1990 se počet nemocných zdvojnásobil a překročil 150 tisíc. Nové televizní spoty mají přinést osvětu.

DOPORUČUJEME

Beliema Canephron Naturevia Kongresy Educomm Clarion Olomouc Alphega Družstvo lékáren Hotel Olympic Instagram

OBSAH

PROFI

JARNÍ DETOXIKACE ORGANISMU ZAPOJTE SE DO VELIKONOČNÍ SOUTĚŽE! ZELENÁ PRO CHLORELLU A SPIRULINU KALEIDOSKOP SOUTĚŽ O KNIHU: IMUNOLOGIE STRUČNĚ, JASNĚ, PŘEHLEDNĚ ROZHOVORY V RÁMCI TÝDNE MOZKU 2019 ALPHEGA LÉKÁRNY VYUŽÍVAJÍ INOVACÍ A POMÁHAJÍ NEZÁVISLÝM LÉKÁRNÍKŮM PROSPEROVAT PREVENCE VZNIKU OSTEOPORÓZY JE ÚČINNĚJŠÍ NEŽ LÉČBA TĚŽKÉ OSTEOPORÓZY PODCEŇOVANÉ CHRONICKÉ ŽILNÍ ONEMOCNĚNÍ I MLADÁ SRDCE JE TŘEBA CHRÁNIT VÁŠ HLAS PŮSOBÍ NA DRUHÉ O MNOHO VÍCE, NEŽ SI MYSLÍTE! VLIV OMEGA-3 MASTNÝCH KYSELIN NA KVALITU ŽIVOTA: ADHD a činnost mozku CO TRÁPÍ ČESKÁ SRDCE? TOP 5 ČLÁNKŮ BŘEZNA 2019 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 4-2019 KNIŽNÍ NOVINKY CO NESPLÁCHNE JARNÍ DÉŠŤ? LÉČIVÉ PŘÍPRAVKY V TĚHOTENSTVÍ A PŘI KOJENÍ KLÍČ NA ALZHEIMERA? INFORMACE! PŘESNÉ, POCTIVÉ A VČAS. HLADINU OMEGA-3 NENASYCENÝCH MASTNÝCH KYSELIN LZE MĚŘIT A HLÍDAT PÁLÍ VÁS SYNDROM SUCHÉHO OKA? UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL TOMÁŠ FAIT: PÉČE O ZDRAVÍ INTIMNÍCH OBLASTI PATŘÍ K CHARAKTERISTICE MODERNÍ EMANCIPOVANÉ ŽENY!

RELAX

SLZY JSOU DŮLEŽITOU SOUČÁSTÍ CELKOVÉHO ZDRAVÍ OČÍ I ZRAKU Sirup BABY IMUN: přírodní cesta ke zdraví VYHODNOCENÍ TESTOVÁNÍ INTIMNÍ PÉČE DELIKÁTNÍ ENZYMATICKÝ PEELING SPECIÁLNĚ URČENÝ PRO CITLIVOU PLEŤ MAGNOLIE PRO DUŠEVNÍ POHODU MOUDRO VÝZNAMNÉ DNY DUBEN VTIP DUBNA NUDA V BRNĚ? NA MASARYKOVĚ OKRUHU NEMÁ ŠANCI JAK JSME URAZILI JÍDLO III. PŘIPRAVTE SVÉ NOŽKY NA LÉTO! VÍTE, ŽE... Rozhovor s doc. PharmDr. Hanou Kubovou JAK O VELIKONOCÍCH NEPŘIBRAT
Ochrana osobních údajů
©2015-18 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz