VYHRAJTE SIMPLEBIOTIX A DEJTE SVÁ STŘEVA DO POŘÁDKU!70 % našeho imunitního systému se skrývá ve střevech. O svůj střevní mikrobiom bychom se tedy měli starat s láskou a péčí.

Doplněk stravy SimpleBiotix je unikátní elixír s probiotickou složkou a dalšími mikronizovanými ingrediencemi, který dostane vaše tělo zpět do rovnováhy. Promyšlené složení kapslí SimpleBiotix, vyrobené v brněnských laboratořích týmem vědců, dodá vašemu tělu potřebné látky ve správný čas, a tím přispívá k fyzické a psychické pohodě. 

Ranní dávka nastartuje pomocí probiotik váš organismus a večerní dávka, obsahující koktejl pro obranyschopnost a potravu pro přátelské probiotické bakterie, se postará o celkovou regeneraci.

S čím nám SimpleBiotix mohou pomoci?

- Udělají pořádek ve střevech

- Posílí imunitu a obranyschopnost 

- Ochrání organismus před následky stresu

- Vrátí životní energii a odstraní pocit plnosti

- Napomohou k ploššímu bříšku


NAŠE SOUTĚŽ

Dostaňte své tělo zpátky do rovnováhy pomocí probiotického elixíru.

Vyhrajte doplněk stravy SimpleBiotix v naší únorové soutěži!


Soutěžní otázka: Kolik humánních kmenů živých bakterií obsahují probiotika v SimpleBiotix?

a) 4

b) 8

c) 13

Nápovědu naleznete na Simplebiotix.cz.

Správné odpovědi budeme sbírat během celého února 2020 na emailu: magazin@hcom.cz (heslo v předmětu ROVNOVÁHA) a na konci měsíce vylosujeme 3 výherce.

Nezapomeňte proto uvést ve své odpovědi i adresu, kam chcete případnou výhru zaslat.

Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Sedatif Excilor Oscilloconinum Právní poradna Kongresy Levopront Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

PSYCHICKÉ POTÍŽE V OBDOBÍ KORONAVIROVÉ EPIDEMIE VELKÁ VELIKONOČNÍ SOUTĚŽ INCA COLLAGEN - ČESKÝ PRODUKT S PŘIDANOU HODNOTOU KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: ZLOMENINY ROZHOVOR S PROFESOREM BENEŠEM O MOZKU PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: PREVENCE KARDIOVASKULÁRNÍCH CHOROB MOŽNOSTI FYTOFARMAK PŘI ZVLÁDÁNÍ ÚZKOSTNÝCH PORUCH HEMOROIDY: PŘÍČINY, PREVENCE A ŘEŠENÍ NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU PROTEKTIVNÍ FAKTORY V SOUVISLOSTI S COVID-19 PSYCHOLOGIE KRIZOVÝCH SITUACÍ FAKULTU JADERNOU A FYZIKÁLNĚ INŽENÝRSKOU ČVUT PROMĚNILI VĚDCI V MANUFAKTURU TOP 5 ČLÁNKŮ BŘEZNA 2020 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 4-2020 KNIŽNÍ NOVINKY AIFP: VE VÝVOJI JE NA 30 ANTIVIROVÝCH LÉČIV ČÍM NAHRADIT PARACETAMOL? NĚKOLIK TIPŮ Z PŘÍRODY NA ZLEPŠENÍ OBRANYSCHOPNOSTI V DOBÁCH VIROVÝCH INFEKCÍ VYHODNOCENÍ TESTOVÁNÍ KLOUBNÍ PÉČE PACIENTI S NÁHLOU ZTRÁTOU ČICHU BY MĚLI DODRŽOVAT KARANTÉNU ANTROPOLOGOVÉ POMÁHAJÍ S VÝVOJEM DĚTSKÝCH RESPIRÁTORŮ REPRODUKČNÍ ZDRAVÍ MUŽŮ OD DĚTSTVÍ DO DOSPĚLOSTI COVID-19: JEN DOBRÉ ZPRÁVY KDO JE VINÍKEM V PŘÍPADĚ ONEMOCNĚNÍ COVID-19?

RELAX

ZÁZRAK JMÉNEM KYSELINA HYALURONOVÁ COSMECEUTICAL JE NEJVYŠŠÍ STANDARD PÉČE O PLEŤ VÝSLEDKY TESTOVÁNÍ PARASOFTIN EXFOLIAČNÍCH PONOŽEK ŽIJEME V ČASE INFORMAČNÍ OBEZITY JAK CHRÁNIT SEBE A SVÉ OKOLÍ JAK VYŘEŠIT NEDOSTATEK TALENTŮ? OCHRANA KŮŽE – TRENDY, NOVINKY, NÁPADY 6 TIPŮ PRO ZDRAVÉ BĚHÁNÍ SPRÁVNÉ MYTÍ RUKOU UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-18 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz