VYHODNOCENÍ KOMPLEXNÍ KLOUBNÍ PÉČE CANVITI naše psí společníky mohou bolet klouby. Často v důsledku dědičné a vývojové vady, někdy se může jednat o chyby ve výživě. Většinou, jak to bývá, přijdou potíže s pohybovým aparátem díky souběhu a kombinaci několika vlivů. V květnu a v červnu jsme si proto na Magazínu představili komplexní kloubní výživu Canvit Chondro z řady Veterinary Line, která je jedničkou na českém trhu více než 20 let a je vhodná pro dlouhodobém podávání u všech zmíněných příčin kloubních obtíží.

Sedm z vás, kteří jste se zapojili do soutěže, testovalo na „vlastní kůži a kloubní aparát" svého psího miláčka kloubní výživu Canvit Chondro Super. Přijímal pes s ochotou kloubní přípravky a bylo vidět zlepšení jeho pohyblivosti?

ZAJÍMALO NÁS:


1) Jakým způsobem jste vašemu psovi kloubní výživu podávali?

2) Jak mu chutnala?

3) Pozorovali jste u psa zlepšení pohyblivosti (přestal kulhat, měl větší chuť do života)?

4) Po kolika dnech jste pozorovali zlepšení pohyblivosti? 

Z. M. (FA, Neratovice)

1. Jakým způsobem jste vašemu psovi kloubní výživu podávali? Přímo z ruky jako pamlsek.

2. Jak mu chutnala? 5

3. Pozorovali jste u psa zlepšení pohyblivosti? 4

4. Po kolika dnech jste pozorovali zlepšení pohyblivosti? Po 10 dnech.


Celkové hodnocení: Westík,8 let, natažený vaz u zadní nohy. Byla jsem mile překvapena, jak účinnosti, tak i tím, že chutnal.


J. H. (Olomouc)

1. Jakým způsobem jste vašemu psovi kloubní výživu podávali? Společně s krmivem, protože pes dostává kloubní přípravky v doporučovaných časových odstupech celkem pravidelně a přísun čehokoliv jiného, než standardní stravy, si hlídá. Když se blížil čas vyhodnocení, „zobl" tabletku z ruky!

2. Jak mu chutnala? 5, překvapivě neprotestoval.

3. Pozorovali jste u psa zlepšení pohyblivosti? 5, rozhodně byl účinek Canvitu znát, zmírnily se i nepříjemné lupavé a praskavé zvuky, které obvykle loketní kloub levé nohy vydává.

4. Po kolika dnech jste pozorovali zlepšení pohyblivosti? Zlepšení cca po 2-3 dnech, citelný účinek jsem ale zaznamenala zhruba 8 den po první dávce.


Celkové hodnocení: Středoasijský pastevecký pes, 10 let, osteoartróza loketních kloubů, bez průběžné podpory kloubními přípravky je pro něj pohyb nepříjemně bolestivý, klouby dřou, což doprovází i nepříjemný zvuk. Pokud přestanu psovi dávat nějakou podporu, začne kulhat, stav se postupně zhorší až k tomu, že při chůzi začne naříkat. Tomu se samozřejmě snažím předcházet podáváním kloubní výživy a také zpevněním loketními bandážemi. Zajímavé je, že bandáže jsme si mohli dovolit sundat, když bral Canvit. Celkově hodnotím známkou spokojenosti 5.

Zmírnění bolestivosti a zlepšení pohybu bylo znatelné prakticky při první delší procházce. Výsledek podávání tohoto přípravku mě překvapil v tom nejlepším slova smyslu. Jsem moc ráda, že jste mi umožnili testovat právě Canvit a že jsem se mohla přesvědčit, že existuje další pomocník v boji s bolestí kloubů mého psího kamaráda.


L.P. (Litoměřice)

1. Jakým způsobem jste vašemu psovi kloubní výživu podávali? Přímo z ruky jako pamlsek.

2. Jak mu chutnala? 5, velice mu chutnala, olizoval se po kloubní výživě.

3. Pozorovali jste u psa zlepšení pohyblivosti? 5, ano. Náš pes přestal kulhat, začal více běhat, vypadá to, že mu kloubní výživa moc pomohla.

4. Po kolika dnech jste pozorovali zlepšení pohyblivosti? Po 3 dnech.


Celkové hodnocení: Jezevčík, 7 let, nadváha. Celková spokojenost je 5, největší spokojenost.


R. B. (lékárnice, Domažlice)

1. Jakým způsobem jste vašemu psovi kloubní výživu podávali? Společně s krmivem, vmáčknuté do masa.

2. Jak mu chutnala? 2, musela být hodně maskovaná, jen tak v granulích by ji nesežrala.

3. Pozorovali jste u psa zlepšení pohyblivosti? 3, nezlepšilo ani nezhoršilo.

4. Po kolika dnech jste pozorovali zlepšení pohyblivosti? Nepozoruji znatelné zlepšení.


Celkové hodnocení: Americky stafordsirsky terier, 3 roky, žádné vetší obtíže. Vzhledem k žádným velkým potížím a poměrně krátkému testování nelze jednoznačně říci, zda přípravek pomáhá a jak rychle. Celkové hodnocení 3.


M. Š. (lékárník, Staňkov)

1. Jakým způsobem jste vašemu psovi kloubní výživu podávali? Společně s krmivem.

2. Jak mu chutnala? 5

3. Pozorovali jste u psa zlepšení pohyblivosti? 4

4. Po kolika dnech jste pozorovali zlepšení pohyblivosti? Po cca 6 dnech.


Celkové hodnocení: Trpasličí pinč, 8 let. Jelikož je můj pes hyperaktivní, zátěž na klouby je celkem velká. Před rokem a půl prodělal operaci kyčelního kloubu, takže jsem uvítala možnost testovat. Jednou za čas na operovanou packu kulhal, nyní jsem ještě nezpozorovala. "Křupalo" mu v přední pacce, též zatím nepozoruji, že by se tomu dělo. Celková spokojenost 5.


T. P. (Praha 5)

1. Jakým způsobem jste vašemu psovi kloubní výživu podávali? Společně s krmivem.

2. Jak mu chutnala? 5

3. Pozorovali jste u psa zlepšení pohyblivosti? 5

4. Po kolika dnech jste pozorovali zlepšení pohyblivosti? Po cca 20 dnech.

Celkové hodnocení: 11letý ridgeback, který je zdravý, ale již bylo vidět, že při chůzi nad 7-8 km byl unavený. Srst mu také místy vypadla a měl tam hnědé fleky - čistou hnědou kůži. Každé ráno mu přidáváme do granulí s kouskem masové konzervy výživu Canvit. Výsledek? Náš Barry "lítá jak divý", a dokonce na hnědých flecích mu začíná růst chmýří! Manžel se vyjádřil, že mu musíme "ubrat obroku". Kdyby neměl trochu šedivý čumák, běhá a vypadá jak za mlada. Děkujeme za Barryho, v užívání budeme pokračovat.


V. H. (FA, Jablonec)

1. Jakým způsobem jste vašemu psovi kloubní výživu podávali? Společně s krmivem, později z ruky.

2. Jak mu chutnala? 5

3. Pozorovali jste u psa zlepšení pohyblivosti? 4

4. Po kolika dnech jste pozorovali zlepšení pohyblivosti? Po cca 7 dnech.

Celkové hodnocení: Zlatý retrívr, 7 let. Canvit chutnal a pomohl! Celkově dáváme 4,5 bodů.

 

Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Profertil Sedatif Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

REKREAČNÍ SPORT PRO ZDRAVÍ KDYŽ JE NA VINĚ MUŽ ANEB I PÁNOVÉ MAJÍ PROBLÉMY S POČETÍM VÍTE, CO POMÁHÁ NA PIGMENTOVÉ SKVRNY? KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: BOLESTI V KRKU V LÉTĚ ZEPTALI JSME SE ZA VÁS... CO SKRÝVAJÍ LESNÍ PLODY KDY A PROČ UŽÍVAT PROBIOTIKA? PŘÍRODOVĚDCI A INFORMATICI TESTOVALI ZNÁMÉ LÉKY NA NOVÝ KORONAVIRUS ZBAVTE SE PŘEBYTEČNÉ VODY V TĚLE MODERNÍ LÉČBA REVMATOIDNÍ ARTRITIDY: PACIENTI TRÁVÍ MINIMUM ČASU V NEMOCNICÍCH A DŘÍVE SE VRACEJÍ DO PRACOVNÍHO I BĚŽNÉHO ŽIVOTA MUDr. JAN HUGO - LÉČBA BRADAVIC PŘI ZÁCHRANĚ ZRAKU SE HRAJE O ČAS TOP 5 ČLÁNKŮ ČERVENCE NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 8-2020 KNIŽNÍ NOVINKY PARACETAMOL: BEZPEČNÁ LÉČBA SPOČÍVÁ V JEHO SPRÁVNÉM UŽÍVÁNÍ ŘEŠENÍ VAGINÁLNÍCH POTÍŽÍ Z POHLEDU LÉKÁRNÍKA III. SEZONNÍ PRODUKTOVÉ TIPY NADĚJÍ PRO LÉČBU COVID-19 JE ZAMEZIT ROZVOJI CYTOKINOVÉ BOUŘE SDÍLENÝ LÉKOVÝ ZÁZNAM OČIMA PRÁVNÍKA: KAŽDÝ JE POVINEN PŘEDCHÁZET VZNIKU ŠKOD ZVÝŠENÍ KOMPENZACÍ PRO AMBULANCE V RÁMCI ÚHRADOVÉ VYHLÁŠKY BIODYNAMICKÉ SVĚTLO POMÁHÁ SENIORŮM

RELAX

NA HORY ČI NA CESTY – VŽDY BEZ BOLESTI ACM – ZAMĚŘENO NA VLASY, NEHTY A PLEŤ S NEDOKONALOSTMI VYHODNOCENÍ EXPERTNÍ OCHRANY POKOŽKY SOUTĚŽ O SÉRUM S KMENOVÝMI BUŇKAMI NA ZESVĚTLENÍ PIGMENTACE LÉTO V TATRÁCH CYKLISTÉ POZOR! JÍZDA NA KOLE MŮŽE ZHORŠOVAT KVALITU SPERMIÍ CHCETE POZNAT KRÁSY SLOVENSKÉ A ČESKÉ PŘÍRODY SPOLU S NEVŠEDNÍMI ZÁŽITKY, KTERÉ ATMOSFÉRU JEŠTĚ UMOCNÍ? JAKO ŠLÁPNOUT NA HŘEBÍK SDÍLENÝ LÉKOVÝ ZÁZNAM PACIENTA UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ GRADA
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz