Výherci soutěžíVýherci jarního Health kvízu, březen: S. Fialová, H. Bradová, P. Lamche, D. Furková, M. Pokorný, M. Škampová, M. Bránková, T. Jelínková, J. Luňáková a R. Koubková.


Výherci Nobilis Tilia krému, březen: M. Linková, Z. Mrkvičková, K. Šimková, E. Mrózková, H. Dastychová


Výherci Valentýnské soutěže, únor: L. Poláček - Most, M. Poledníková - Krnov, A. Fafková - Most, V. Štukavcová - Plzeň, L. Cahlíková - Valašské Meziříčí, H. Moravcová - Ostrava, A. Cepáková - Vodňany. Hlavní výhrou byla poukázka do Alza (500,- Kč), 4x poukaz Mixit a poukazy DM drogerie.


Výherci soutěže o Simplebiotix, únor: P. Chládková- Lanškroun, I. Šácha - Cheb, I. Pimková - Mariánské Lázně


Výherci Health kvízu, leden 2020: A. Šmahelová - Liberec, J. Vokrouhlíková - Petrovice 


Výherci balíčku Inca Collagen, leden 2020: M. Hobzová - Vrnov nad Dyjí, L. Roupcová - Znojmo


Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Sedatif Excilor Oscilloconinum Právní poradna Kongresy Levopront Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

PSYCHICKÉ POTÍŽE V OBDOBÍ KORONAVIROVÉ EPIDEMIE VELKÁ VELIKONOČNÍ SOUTĚŽ INCA COLLAGEN - ČESKÝ PRODUKT S PŘIDANOU HODNOTOU KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: ZLOMENINY ROZHOVOR S PROFESOREM BENEŠEM O MOZKU PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: PREVENCE KARDIOVASKULÁRNÍCH CHOROB MOŽNOSTI FYTOFARMAK PŘI ZVLÁDÁNÍ ÚZKOSTNÝCH PORUCH HEMOROIDY: PŘÍČINY, PREVENCE A ŘEŠENÍ NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU JAK SI V DOBĚ PANDEMIE ZLEPŠIT IMUNITU? PROČ JSOU OMEGA-3 DŮLEŽITÉ VE VYŠŠÍM VĚKU? FAKULTU JADERNOU A FYZIKÁLNĚ INŽENÝRSKOU ČVUT PROMĚNILI VĚDCI V MANUFAKTURU TOP 5 ČLÁNKŮ BŘEZNA 2020 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 4-2020 KNIŽNÍ NOVINKY AIFP: VE VÝVOJI JE NA 30 ANTIVIROVÝCH LÉČIV ČÍM NAHRADIT PARACETAMOL? NĚKOLIK TIPŮ Z PŘÍRODY NA ZLEPŠENÍ OBRANYSCHOPNOSTI V DOBÁCH VIROVÝCH INFEKCÍ VYHODNOCENÍ TESTOVÁNÍ KLOUBNÍ PÉČE PACIENTI S NÁHLOU ZTRÁTOU ČICHU BY MĚLI DODRŽOVAT KARANTÉNU REPORTÁŽ Z PŘEDÁNÍ PEČETI ODBORNÁ LÉKÁRNA REPRODUKČNÍ ZDRAVÍ MUŽŮ OD DĚTSTVÍ DO DOSPĚLOSTI COVID-19: JEN DOBRÉ ZPRÁVY KDO JE VINÍKEM V PŘÍPADĚ ONEMOCNĚNÍ COVID-19?

RELAX

ZÁZRAK JMÉNEM KYSELINA HYALURONOVÁ COSMECEUTICAL JE NEJVYŠŠÍ STANDARD PÉČE O PLEŤ VÝSLEDKY TESTOVÁNÍ PARASOFTIN EXFOLIAČNÍCH PONOŽEK ŽIJEME V ČASE INFORMAČNÍ OBEZITY JAK CHRÁNIT SEBE A SVÉ OKOLÍ JAK VYŘEŠIT NEDOSTATEK TALENTŮ? OCHRANA KŮŽE – TRENDY, NOVINKY, NÁPADY 6 TIPŮ PRO ZDRAVÉ BĚHÁNÍ SPRÁVNÉ MYTÍ RUKOU UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-18 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz