VIDEO ROZHOVORY TOČÍME PRO VÁSProjekty společnosti Health communication pracují s videm. Jinak by lékárníci nemohli studovat na portálu Educomm a lékaři sledovat video přednášky v systému Edumedic. Když se natáčí nová přednáška, navštívíme zajímavou odbornou akci, kongres či tiskovou konferenci, máme vždy s sebou kameru a fotoaparát, abychom nejzajímavjší okamžiky pro naše studující uživatele a čtenáře Magazínu zachytili a zdokumentovali.

Papír se "nečervená", slova se později uhladí a poznámky přetaví v myšlenku, a tak zápisník stále zůstává hlavním nástrojem redaktora. 

Editorka Magazínu během rozhovoru s Vladimírem Polívkou, moderátorem kongresů HealthComm Profesional 2020.

Ne každý je hercem z povolání, aby mu rozhovor v přímém přenosu nečinil nejmenší potíž. S mikrofonem a velkým publikem si nemusí všichni oslovení nutně rozumět. 

Jirka Mádl se rozhovoru s ředitelem společnosti Health communication nebál.

Během natáčení odborného obsahu na e-learningové portály Educomm, Edumedic a Edusestra se setkáváme s řadou významných osobností medicíny a farmacie. Také problematika, kterou lektor prezentuje, je často mnohem širší, než lze pojmout ve 45minutovém sdělení. Proto si většinou připravíme s prezentujícím lékařem či farmaceutem i krátký video rozhovor. V něm se ptáme na skutečnosti, které nás zajímají, které jsou přínosné pro pochopení či rozšíření tematiky, nebo si zkrátka povídáme o věcech, které mohou být pro naše čtenáře prospěšné v praxi i osobním životě. Většinu video rozhovorů předkládáme čtenářům Magazínu v rámci měsíčního obsahu, po "sejmutí" z aktivního vydání ukládáme videa do video archivu Magazínu.

PODÍVEJTE SE NA NAŠE NEJNOVĚJŠÍ VIDEO ROZHOVORY

Sportovní komentátor a moderátor Vojtěch Bernatský o zdraví (nejen) v čase COVID -19.

MUDr. Milan Brázdil o urgentní medicíně a první pomoci.

Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen
Herbisland
Herbion
Nalgesin
Nové vinařství Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

REKONVALESCENCE PO VIRÓZE KDE JE LIŠEJNÍK, TAM SE DOBŘE DÝCHÁ TENTO ROK JE NEJLEPŠÍM DÁRKEM NA VÁNOCE ZDRAVÍ. POŘIĎTE SI HO PRO SEBE I SVÉ BLÍZKÉ KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: PÁSOVÝ OPAR FARMAKOLOG MUDR. JAN STROJIL, PH.D.: O MEDIKACI V TĚHOTENSTVÍ ALPHEGA LÉKÁRNY INICIOVALY DIAGNOSTIKU SYNDROMU SUCHÉHO OKA V KAMENNÝCH LÉKÁRNÁCH ATOPICKÝ EKZÉM NENÍ JEN SUCHÁ KŮŽE A SUCHÁ KŮŽE NEMUSÍ ZNAMENAT ATOPICKÝ EKZÉM NANOČÁSTICE STŘÍBRA V DERMATOLOGII VETERINÁRNÍ MEDICÍNY NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA: KATEGORIE BOLEST ZUBŮ PROF. MUDR. VOJTĚCH THON, PH.D.: JAK JE NA TOM NAŠE IMUNITA ZJISTÍ UNIKÁTNÍ STUDIE V ČEM TKVÍ SÍLA KOSMETIKY EVERGETIKON? DUTINA ÚSTNÍ JAKO VSTUPNÍ BRÁNA INFEKCE NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 12-2020 KNIŽNÍ NOVINKY PNEUMOKOK K ZDRAVÉMU STÁRNUTÍ NEPATŘÍ TOP 5 ČLÁNKŮ LISTOPADU 2020 SEZONNÍ PRODUKTOVÉ TIPY JAK PŘISPĚT K POSÍLENÍ IMUNITY A PREVENCI CHRONICKÝCH ZÁNĚTŮ V TĚLE NEJEN NA PODZIM POZOR NA VÝŽIVU SENIORŮ KORONAVIRUS SE PODLE VĚDCŮ MATEŘSKÝM MLÉKEM NEPŘENÁŠÍ KLINICKÉ HODNOCENÍ VAKCÍN (NEJEN) PROTI COVID-19

RELAX

NASAZENÁ ROUŠKA A KOMUNIKACE ZKUSTE TO LETOS ZDRAVĚJI! ZIMA JE ZÁTĚŽOVOU ZKOUŠKOU PRO PLEŤ CO NÁM PŘIPOMÍNAJÍ BARBORKY? CVIKY ZA TÁROU NEJEN PROTI BOLESTI ZAD BUDE CO SLAVIT? DOUFEJME! 4 ZPŮSOBY, JAK ŠETŘIT PŘÍRODU I VAŠI PENĚŽENKU DOPŘEJME SVÉMU TĚLU DOSTATEK ZINKU A SELENU VITAMIN D OČIMA ODBORNÍKA: ING. IVAN MACH UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz