UŽIJTE SI LÉTO S KRÁSNÝMI ZDRAVÝMI VLASY. POMOCÍ KOLAGENU!Mluví se sice hodně o vnitřní kráse, ale co si budeme nalhávat - vnější vzhled je pro každou ženu důležitý. A vlasy tvoří jeho absolutní základ. Dlouhá, krásná a lesklá hříva sluší každé ženě a dokáže významně podtrhnout její sexappeal. Ale i pro pány jsou vlasy důležitější, než si někteří z nich přiznávají. Pěšinky, kouty, řídnoucí vlasy, to na sebevědomí věru nepřidá! Pokud tedy nejste zrovna sexy typ jako Jason Statham či Bruce Willis, kterým to sluší i s holou hlavou, vypadávající vlasy vás zřejmě netěší.

Často hodiny a hodiny hledáme řešení, jak zabránit vypadávání vlasů. Utrácíme peníze na vlasovou kosmetiku, vitamíny a procedury, ale vše zbytečně. Nezoufejte, my pro vás máme zcela jednoduché řešení. Je možné, že vám totiž chybí esenciální bílkovina spojující buňky - kolagen.

„Po třech dětech jsem užívala různé vitamíny, tonika na vlasy i různé šampony, ale až Inca Collagen mi pomohl. Výhodou je i snadné užívání, protože kdykoliv během dne obsah sáčku rozpustím ve sklenici s vodou. Určitě budu s užíváním pokračovat a vřele doporučuji," říká spokojená uživatelka Inca Collagenu, Paula Rovná.

Kolagen zlepšuje kvalitu a růst vlasů

Vlasy jsou tvořeny keratinem, který se tvoří pomocí několika aminokyselin. Jejich zdrojem je i kolagen. Doplnění kolagenu má vliv nejen na  pokožku , ale také na vlasové  folikuly, které se nacházejí v pokožce hlavy. Díky tomu budou vlasy méně padat, méně se štěpit, nové vlasy  budou rychleji růst. Dámy potěší, když nebudou nacházet v odtoku z umyvadla či na podlaze množství vypadaných vlasů. Mohou také zpozorovat takzvané „baby hair" - rostoucí nové vlásky, viditelné hlavně v okolí čela. Je to znak toho, že kolagen opravdu funguje a vlasy houstnou. Zdravé vlasy jsou pak lesklejší, pevnější a nemají roztřepené konečky.

Kolagen je skvělým parťákem na letní dovolenou!

Zajistí hydrataci, pomůže ke krásnému opálení, ochrání pokožku před pigmentovými skvrnami i vráskami. Mořský kolagen je nejvíce podobný tomu lidskému, a proto dodá kvalitní výživu nejen vaší pokožce, ale i vašim vlasům a nehtům. Na otázku „Jak se opalovat?" máme jednoduchou radu: Zkuste doplnit kolagen!.

Dopřejte si letní kolagenou kúru s výhodným dárkovým balíčkem!

Užijte si sluneční paprsky během léta, zatímco se Inca Collagen postará o vaše krásné opálení, hydratuje pokožku - zkrátka podtrhne a udrží vaši krásu. S novým dárkovým balíčkem za cenu 3 kusů dostanete navíc: měkoučkou letní osušku a 3x vitamín C s dopravou zdarma.

Pigmentové skvrny jako důsledek nezdravého opalování

Sluneční paprsky, konkrétně UVA a UVB záření, mají přímý vliv na tvorbu pigmentových skvrn. Při nedostatečné ochraně pokožky dochází k nadměrné tvorbě melaninu v kůži. Výsledkem jsou pak pigmentové skvrny. Ale nejen to. Pokud před slunečními paprsky pokožku nechráníte vhodnými opalovacími krémy a neužíváte doplňky pro prevenci spálení, velmi riskujete. Kromě nejběžnějších následků - spálení kůže či alergické reakce - hrozí předčasné stárnutí kůže či rizko vzniku melanomu. Je proto důležité pochopit, jak se správně opalovat, abyste se těmto "strašákům" vyhnuli.

Současně budete schopni zabránit i tvorbě pigmentových skvrn. UVA záření totiž proniká přímo do dermis - spodní vrstvy kůže, kde dochází k ničení fibroblastů, které produkují kolagen. Nedostatek kolagenu a elastinu v pokožce je hlavním předpokladem pro vznik pigmentových skvrn, protože oba tyto nepostradatelné proteiny se starají o elasticitu, vyrovnaný tón a pevnou strukturu pokožky. Kolagen je pro pokožku esenciální, protože tvoří až 80% kůže a pracuje jako pojivo buněk.

Problém spočívá v tom, že již v poměrně mladém věku lidské tělo samo přestává produkovat kolagen. Rovněž vnější vlivy přispívají k jeho degradaci. Slunce je typickým příkladem.

KOLAGEN JE ELIXÍREM MLÁDÍ

Podporuje hydrataci pleti. Jeho nedostatek má za následek úbytek vody, což se projeví problémy, mezi které patří: suchá pleť bez jasu a rychle se tvořící vrásky. Bohužel lidský organismus si tuto esenciální bílkovinu se stoupajícím věkem přestává tvořit sám. A to poměrně brzy - již po 45. roku věku, kdy tělo vlastní kolagen dále netvoří. Účinky slunečního záření tento proces ještě zrychlují. Naštěstí a k velké radosti nás, kteří milujeme léto a slunění, řešení existuje! Kolagen si můžeme již od mladého věku průběžně doplňovat ve formě výživového doplňku. A během léta je jeho doplňování ještě důležitější.

Článek je firemním sdělením společnosti Inca Collagen

https://www.incacollagen.cz/ 

Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Profertil Sedatif Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

REKREAČNÍ SPORT PRO ZDRAVÍ KDYŽ JE NA VINĚ MUŽ ANEB I PÁNOVÉ MAJÍ PROBLÉMY S POČETÍM VÍTE, CO POMÁHÁ NA PIGMENTOVÉ SKVRNY? KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: BOLESTI V KRKU V LÉTĚ ZEPTALI JSME SE ZA VÁS... CO SKRÝVAJÍ LESNÍ PLODY KDY A PROČ UŽÍVAT PROBIOTIKA? PŘÍRODOVĚDCI A INFORMATICI TESTOVALI ZNÁMÉ LÉKY NA NOVÝ KORONAVIRUS ZBAVTE SE PŘEBYTEČNÉ VODY V TĚLE MODERNÍ LÉČBA REVMATOIDNÍ ARTRITIDY: PACIENTI TRÁVÍ MINIMUM ČASU V NEMOCNICÍCH A DŘÍVE SE VRACEJÍ DO PRACOVNÍHO I BĚŽNÉHO ŽIVOTA MUDr. JAN HUGO - LÉČBA BRADAVIC PŘI ZÁCHRANĚ ZRAKU SE HRAJE O ČAS TOP 5 ČLÁNKŮ ČERVENCE NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 8-2020 KNIŽNÍ NOVINKY PARACETAMOL: BEZPEČNÁ LÉČBA SPOČÍVÁ V JEHO SPRÁVNÉM UŽÍVÁNÍ ŘEŠENÍ VAGINÁLNÍCH POTÍŽÍ Z POHLEDU LÉKÁRNÍKA III. SEZONNÍ PRODUKTOVÉ TIPY NADĚJÍ PRO LÉČBU COVID-19 JE ZAMEZIT ROZVOJI CYTOKINOVÉ BOUŘE SDÍLENÝ LÉKOVÝ ZÁZNAM OČIMA PRÁVNÍKA: KAŽDÝ JE POVINEN PŘEDCHÁZET VZNIKU ŠKOD ZVÝŠENÍ KOMPENZACÍ PRO AMBULANCE V RÁMCI ÚHRADOVÉ VYHLÁŠKY BIODYNAMICKÉ SVĚTLO POMÁHÁ SENIORŮM

RELAX

NA HORY ČI NA CESTY – VŽDY BEZ BOLESTI ACM – ZAMĚŘENO NA VLASY, NEHTY A PLEŤ S NEDOKONALOSTMI VYHODNOCENÍ EXPERTNÍ OCHRANY POKOŽKY SOUTĚŽ O SÉRUM S KMENOVÝMI BUŇKAMI NA ZESVĚTLENÍ PIGMENTACE LÉTO V TATRÁCH CYKLISTÉ POZOR! JÍZDA NA KOLE MŮŽE ZHORŠOVAT KVALITU SPERMIÍ CHCETE POZNAT KRÁSY SLOVENSKÉ A ČESKÉ PŘÍRODY SPOLU S NEVŠEDNÍMI ZÁŽITKY, KTERÉ ATMOSFÉRU JEŠTĚ UMOCNÍ? JAKO ŠLÁPNOUT NA HŘEBÍK SDÍLENÝ LÉKOVÝ ZÁZNAM PACIENTA UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ GRADA
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz