SUCHÝ KAŠEL U DĚTÍPetit Drill - dětský sirup na suchý kašel

Malé děti často trpí dráždivým suchým kašlem, který je velmi unavující a nedovolí dětem ani klidný spánek. Suchý kašel dítěte tak naruší běžný režim celé domácnosti a neprospívá celkovému pohodlí rodiny. Zároveň existuje u rodičů malých dětí obava z vedlejších účinků léků. Volí raději přírodní cestu, která by měla být šetrná, ale i účinná. 

Petit Drill je dětský sirup na suchý kašel, který je z 99 % přírodního původu a působí pouze mechanicky. Je tak bezpečným a zároveň účinným řešením i pro ty nejmenší - je možné ho podat dětem již od 6 měsíců věku. Petit Drill je navíc bez cukrů, parabenů a barviv. Balení obsahuje dávkovací pipetu pro snadnější dávkování a díky jahodové příchuti bude chutnat i miminkům.

Základní látka sirupu Petit Drill je glycerol. Glycerol je doporučován Světovou zdravotnickou organizací jako látka tišící suchý kašel. Obecně je označován jako látka bezpečná pro zdraví. Jeho účinek je čistě mechanický. Na sliznici vytvoří ochranný film a tím nereagují receptory na vnější podráždění. Glycerol na sebe váže vodu a má tak nejen zklidňující, ale i zvláčňující účinek. 

Petit Drill je bezpečné, ale zároveň účinné řešení suchého kašle u dětí od 6 měsíců do 6 let věku.

Díky složení založeném na přírodní látce nemá vedlejší účinky a je tak ideálním řešením pro zlepšení kvality života celé rodiny.

Užívat se může až 4x denně, pokud je třeba.

 

Složení: Glycerol, tekutý maltitol (E965), hydroxyethylcelulóza, benzonát sodný, monohydrát kyseliny citrónové, citrát sodný, jahodová příchuť, čištěná voda.

 

Článek je firemním sdělením.

ilustrační foto: pexels-andrea-piacquadio-3768879

Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Petit Drill Nové vinařství Sedatif Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

LZE ZMÍRNIT POTÍŽE SPOJENÉ S NOŠENÍM ROUŠEK A RESPIRÁTORŮ? ZPŘÍJEMNĚTE SI SYCHRAVÝ PODZIM PŘEDEJDĚTE PODZIMNÍMU PADÁNÍ VLASŮ KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: DRÁŽDIVÝ KAŠEL NA AKTUÁLNÍ TÉMA: FOSFOLIPIDY V LÉČBĚ PATOLOGIE JATER PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE BOLEST V KRKU ESENCIÁLNÍ FOSFOLIPIDY V LÉČBĚ PATOLOGIE JATER PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE VITAMINY PRO TĚHOTNÉ NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU ČÁSTI PACIENTŮ KORONAVIRUS POŠKOZUJE SRDCE ERDOSTEIN U PACIENTŮ S COVID-19 ÚČINNOST ROUŠEK OVLIVŇUJE ZPŮSOB JEJICH NOŠENÍ I PÉČE O NĚ TOP 5 ČLÁNKŮ ZÁŘÍ 2020 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 10-2020 KNIŽNÍ NOVINKY PORUCHY UČENÍ A CHOVÁNÍ DOPADY KORONAVIRU (NEJEN) NA PLÍCE SEZONNÍ PRODUKTOVÉ TIPY VĚDCI 1. LF UK ODHALILI STRUKTURY ŘÍDÍCÍ BIORYTMUS POHYBU V MOZCÍCH MYŠÍ LÉKAŘE ONLINE 24/7 MOHOU VYUŽÍT I LIDÉ, KTEŘÍ NEMAJÍ SVÉHO PRAKTIKA VYBRANÉ OTÁZKY SPOJENÉ S POSLEDNÍ NOVELIZACÍ ZÁKONÍKU PRÁCE PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: OBVAZOVÝ MATERIÁL

RELAX

JABLKA A HRUŠKY V BOJI PROTI VIRŮM KDY POMŮŽE DOMÁCÍ TEST CRP? VYHODNOCENÍ TESTOVÁNÍ SADY NÁPLASTÍ SOUTĚŽ O BIO-AKTIVNÍ INCA COLLAGEN POZNEJTE GOPASS LETOŠNÍ ROK JE O POZNÁVÁNÍ TUZEMSKÝCH KRÁS KLÍŠŤATA JSOU AKTIVNÍ I NA PODZIM VYSOKOŠKOLŠTÍ STUDENTI BĚHEM PRVNÍ VLNY PANDEMIE KORONAVIRU O NAŠEM PO VAŠEM: MODERÁTOR ZDENĚK PIŠKULA UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz