SOUTĚŽ S PŘÍRODNÍ KOSMETIKOU OMORFIA!Slovo Omorfia pochází z řečtiny a přeneseně znamená krásná, omamná a tajemná. Česká značka 100% přírodní kosmetiky věří, že právě taková je každá žena, a zaslouží si proto tu nejlepší péči. 

Omorfia také věří v sílu pozitivního myšlení, a proto je s každým produktem navíc spjata jedna afirmace, která pomáhá přinášet do života nadhled a víru, že vše je tak, jak má být. Tyto afirmace (pozitivní myšlenky) jsou do produktů vkládány již při jejich výrobě, jsou tam uchovány, a tak na vás působí během každodenního používání kosmetiky. 

Díky Omorfii si tak zařadíte do života rituály, kterými se dokonale postaráte o svou pleť a zároveň budou fungovat i na vaši náladu. 

Omorfia je 100% přírodní kosmetika, kde je více než 90 % ingrediencí v biokvalitě. Kosmetika je ručně vyráběná v malých nákladech, je veganská a samozřejmostí je, že není testovaná (ani její jednotlivé složky) na zvířatech. Balena je v černých skleněných obalech, které jsou rovněž vyráběné v České republice. Černá barva skla je zde nejenom kvůli luxusnímu vzhledu, ale hlavně z důvodů uchování obsahu v té nejvyšší kvalitě po dlouhou dobu. Obaly je navíc možné po využití zaslat zpět na recyklaci, výměnou za bonusové body, které uplatníte v dalším nákupu. 

ZEN PURITY odličovací a čistící balzám

Odličovací balzám vhodný pro všechny typy pleti, který si dokáže poradit s odolnými líčidly, s potem i prachem nachytaným během celého dne na pleť. Díky obsaženým olejům: jojobovému, ricinovému a hroznovému - pleť hloubkově, a přitom šetrně čistí (včetně oblasti očí), aniž by byl narušený přirozený ochranný film pokožky. Bio oleje obsahují pro pleť důležité vitaminy a minerální látky, takže je pleti i během čištění poskytnuta výživa a hydratace.Obsažené esenciální oleje působí antisepticky a mají anti-aging účinky. Cena je 870 Kč.


NAŠE SOUTĚŽ

Vyhrajte jeden ze tří čistících balzámů Zen Purity od jedinečné 100% přírodní kosmetiky Omorfia!


 

Soutěžní otázka:

Z jakého stromu je vyrobena dřevěná špachtlička, jež je součástí balení čistícího balzámu Zen purity?

a) Buk

b) Dub

c) Bříza

d) Lípa

Nápovědu naleznete na www.omorfia.care (v záložce O nás)

Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Lactase Sedatif Právní poradna Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

MINERÁLNÍ SOLI NA(D) ZLATO POZOR NA INTOLERANCI LAKTÓZY LZE UŽÍVAT KOLAGEN I V PRŮBĚHU TĚHOTENSTVÍ A PO PORODU? KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: PYLOVÁ ALERGIE ZEPTALI JSME SE ZA VÁS... REZISTENCE BAKTERIÍ NA ANTIBIOTIKA JE VĚTŠÍ PROBLÉM, NEŽ SE ZDÁ TELEMEDICÍNA ANO – ALE ROZUMNĚ PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE KOJENECKÁ VÝŽIVA NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU PTALI JSTE SE BĚHEM ONLINE KONFERENCE… REPORTÁŽ: PŘEDÁNÍ PEČETI ODBORNÁ LÉKÁRNA HEMOROIDY NEMUSÍ BÝT TABU, NENÍ NUTNO SE DRŽET STEREOTYPU PŘI JEJICH ŘEŠENÍ ZA TÁROU TOP 5 ČLÁNKŮ DUBNA NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 5-2020 KNIŽNÍ NOVINKY ROZHOVOR S FARMACEUTICKÝM TECHNOLOGEM DAVIDEM VETCHÝM ŘEŠENÍ VAGINÁLNÍCH POTÍŽÍ Z POHLEDU LÉKÁRNÍKA I. KAZUISTIKY Z PRAXE KLINICKÉHO FARMACEUTA JAK POSÍLIT IMUNITNÍ SYSTÉM VITAMINEM D JAK PODPOŘIT PLODNOST V KARANTÉNĚ? 10 DŮVODŮ, PROČ SE NECHAT OČKOVAT ČÍHÁ V POTRUBÍ UZAVŘENÝCH PROVOZOVEN LEGIONELLA? STUDIE JÁ A COVID-19 AKTIVITY INOVATIVNÍHO FARMACEUTICKÉHO PRŮMYSLU NA PODPORU BOJE PROTI EPIDEMII KORONAVIRU

RELAX

KLOUBNÍ VÝŽIVA PRO PSY CANVIT CHONDRO FILLERINA V BOJI S ČASEM PROČ JSOU ZINEK A SELEN DŮLEŽITÉ PRO NAŠE TĚLO NOVÁ GENERACE PROBIOTIK V KOMBINACI S PREBIOTIKY! PSYCHOLOGIE KRIZOVÝCH SITUACÍ JAK V KARANTÉNĚ NEPŘIBRAT A ZŮSTAT FIT? OCHRANA KŮŽE – TRENDY, NOVINKY, NÁPADY JAK SPRÁVNĚ UCHOVÁVAT POTRAVINY? ONLINE KONFERENCE HEALTHCOMM UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz