SOUTĚŽ S PŘÍRODNÍ KOSMETIKOU OMORFIA!Slovo Omorfia pochází z řečtiny a přeneseně znamená krásná, omamná a tajemná. Česká značka 100% přírodní kosmetiky věří, že právě taková je každá žena, a zaslouží si proto tu nejlepší péči. 

Omorfia také věří v sílu pozitivního myšlení, a proto je s každým produktem navíc spjata jedna afirmace, která pomáhá přinášet do života nadhled a víru, že vše je tak, jak má být. Tyto afirmace (pozitivní myšlenky) jsou do produktů vkládány již při jejich výrobě, jsou tam uchovány, a tak na vás působí během každodenního používání kosmetiky. 

Díky Omorfii si tak zařadíte do života rituály, kterými se dokonale postaráte o svou pleť a zároveň budou fungovat i na vaši náladu. 

Omorfia je 100% přírodní kosmetika, kde je více než 90 % ingrediencí v biokvalitě. Kosmetika je ručně vyráběná v malých nákladech, je veganská a samozřejmostí je, že není testovaná (ani její jednotlivé složky) na zvířatech. Balena je v černých skleněných obalech, které jsou rovněž vyráběné v České republice. Černá barva skla je zde nejenom kvůli luxusnímu vzhledu, ale hlavně z důvodů uchování obsahu v té nejvyšší kvalitě po dlouhou dobu. Obaly je navíc možné po využití zaslat zpět na recyklaci, výměnou za bonusové body, které uplatníte v dalším nákupu. 

ZEN PURITY odličovací a čistící balzám

Odličovací balzám vhodný pro všechny typy pleti, který si dokáže poradit s odolnými líčidly, s potem i prachem nachytaným během celého dne na pleť. Díky obsaženým olejům: jojobovému, ricinovému a hroznovému - pleť hloubkově, a přitom šetrně čistí (včetně oblasti očí), aniž by byl narušený přirozený ochranný film pokožky. Bio oleje obsahují pro pleť důležité vitaminy a minerální látky, takže je pleti i během čištění poskytnuta výživa a hydratace.Obsažené esenciální oleje působí antisepticky a mají anti-aging účinky. Cena je 870 Kč.


NAŠE SOUTĚŽ

Vyhrajte jeden ze tří čistících balzámů Zen Purity od jedinečné 100% přírodní kosmetiky Omorfia!


 

Soutěžní otázka:

Z jakého stromu je vyrobena dřevěná špachtlička, jež je součástí balení čistícího balzámu Zen purity?

a) Buk

b) Dub

c) Bříza

d) Lípa

Nápovědu naleznete na www.omorfia.care (v záložce O nás)

Zpět

DOPORUČUJEME

Canephron Canephron Právní poradna První volba Kongresy Hotel Olympik Praha Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

VELKÁ PODZIMNÍ HRA VAGINÁLNÍ SUCHOST? ŽÁDNÉ TABU! BIOLOGICKY AKTIVNÍ LÁTKY V DOPLŇCÍCH STRAVY OVLIVŇUJÍCÍ ČINNOST MOZKU KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: OČKOVÁNÍ PROTI CHŘIPCE Dr. Conti a VR srdce MĚŘENÍ PRUŽNOSTI CÉV ODHALÍ MOŽNÁ RIZIKA PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA: KATEGORIE SUCHÝ KAŠEL VÝSLEDKY PRŮZKUMU JAK LÉKÁRNÍCI VNÍMAJÍ DIGITÁLNÍ TECHNOLOGIE? – II. ČÁST NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2019 – VÝBĚR LISTOPAD VLIV OMEGA-3 MASTNÝCH KYSELIN NA KVALITU ŽIVOTA: DEPRESE SCHŰSSLEROVY SOLI V LÉČBĚ NACHLAZENÍ TOP 5 ČLÁNKŮ ŘÍJNA 2019 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 11-2019 KNIŽNÍ NOVINKY ZÁSADY LÉČBY VARIXŮ DOLNÍCH KONČETIN FARMACEUTICKÉ ASISTENTY ZASTŘEŠÍ NOVÁ PROFESNÍ KOMORA PILOTNÍ SCREENING ODHALUJE JEDNU PLICNÍ NEMOC ZA DRUHOU MIGRÉNA JAKO ŽIVOTNÍ A PRACOVNÍ PŘEKÁŽKA 5 VYŠETŘENÍ, KTERÉ BY MĚLA ABSOLVOVAT KAŽDÁ ŽENA PO PADESÁTCE PŘÍPRAVEK NUCALA VÝZNAMNĚ SNIŽUJE EXACERBACE TĚŽKÉHO EOZINOFILNÍHO ASTMATU ŽENY SE BOJÍ GYNEKOLOGICKÉHO VYŠETŘENÍ, KTERÉ JIM MŮŽE ZACHRÁNIT ŽIVOT

RELAX

SYNDROM SUCHÉHO OKA NEPODCEŇUJTE, ALE ŘEŠTE OKAMŽITĚ! PLICNÍ LÉKAŘI MLUVÍ O DÝCHÁNÍ A STRESU VÝSLEDKY TESTOVÁNÍ REISHI ANTI-AGE SÉRUM S VITAMÍNEM C Týden vědy a techniky AV ČR 2019 ELIŠKA A JAKUB OPĚT DOMINUJÍ ROZHOVOR S VOJTĚCHEM BABIŠTOU O KAMPANI SDÍLÍME KRÁSU - ON+ONA 4 DRUHY PODZIMNÍHO OVOCE, KTERÉ ÚTOČÍ NA SKLOVINU …a jak ji ochránit VERONIKA MAREŠOVÁ: ZEŠTÍHLUJE ČERNÁ BARVA? UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-18 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz