SOUTĚŽ S KOSMETIKOU CAPRIKosmetika Capri právě uvedla na trh první přípravek na světě s vysokým podílem biologického růstového faktoru a proteinu laktoferin: DIADERM CREME Capramedic®.

Česká kozí Kosmetika Capri je světovým unikátem a dnes víme, že umí pomoci nejen s krásou, ale i se zdravím. Základem receptur každého jednoho produktu firmy Kosmetika Capri jsou vzácné složky kozího mléka, doplněné surovinami mořského původu a rostlinnými extrakty.

„Značka Capramedic® je nyní úplnou novinkou v našem portfoliu. Vyvinuli jsme nové přípravky, které výrazně zlepšují stav i vzhled pokožky při zdravotních problémech, jako jsou bércové vředy, atopický ekzém, lupénka, jizvy, strie, popáleniny a další," vysvětluje Ing. Jitka Poláková, ředitelka firmy.

DIADERM CREME značky Capramedic®


Revitalizující krém s kozím kolostrem a máslem pro problematickou pokožku.

Nový, jedinečný a vůbec první krém na světě obsahující opravdu vysoký podíl biologického růstového faktoru a také antimikrobiálního proteinu.

Díky této vzácné kombinaci se výrazně urychlí obnova pokožky, dojde k té správné hydrataci a také ke zpevnění pokožky kontur obličeje i ostatních partií těla.

Tento krém funguje tak jako doposud žádný vyrobený kosmetický přípravek.

Má hloubkový anti-aging omlazující efekt. Kromě toho krém řeší problémy po zhojených bércových vředech, atopickém ekzému, lupence (psoriázoa), rosacee, kuperóze, seboree či dermatitidě. 


AŽ DO 10. ZÁŘÍ 2019 MÁTE JEDINEČNOU MOŽNOST ZÍSKAT

NOVINKU DIADERM CREME ZNAČKY CAPRAMEDIC®

Stačí, když správně odpovíte na naši soutěžní otázku na magazin@hcom.cz (do 10. 9. včetně)

a DIADERM CREME bude Váš!

Pokud se stanete jedním ze 6 šťastných vylosovaných, budete moci vyzkoušet jeho kvalitu a funkčnost na vlastní kůži.


Soutěžní otázka:

Tento nový DIADERM CREME je přípravkem, který má:

a) vysoký podíl biologického růstového faktoru a proteinu laktoferinu

b) nepatrné stopy biologického růstového faktoru a proteinu laktoferinu

Nápovědu hledejte na https://www.kosmetikacapri.cz/

Přípravky Kosmetiky Capri se vyrábějí v Čími u Nového Knína, jsou lokální, a tím pádem způsobují minimální dopravní a skladovací zátěž, nezatěžují výrobou ani svými obaly životní prostředí, jsou 100% recyklovatelné, podporují obnovu a zachování živočišného druhu - koz. Přípravky a další informace jsou k dispozici 24 hodin denně na www.kosmetikacapri.cz. 
Zpět
Ochrana osobních údajů
©2015-18 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz