SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA KONGRESY HEALTHCOMM PROFESSIONALKongresy HealthComm Professional 2020 začínají 6. 3. v libereckém hotelu Clarion. I letos bude Magazín HealthComm mediálním partnerem všech akreditovaných akcí Health communication s.r.o. pro odbornou veřejnost v oblasti farmacie. Ve spolupráci s pořadatelským týmem jsme proto pro vás před startem v Liberci připravili v Magazínu tradiční soutěž o 5 volných vstupenek na každý z jarních kongresů.

Co je letos nového? Zeptali jsme se Kristýny Šimšové, manažerky fyzických akcí Health communication s.r.o.

K. Š.: Jako vždy pro účastníky připravujeme řadu zajímavých přednášek uznávaných odborníků. Pokud se kongresů zúčastníte, uslyšíte například přednášku pana doktora Martina Kopeckého na téma Aktuality z ČLnK pro praxi lékárníka. Dvoudenní kongresy přinesou zajímavou novinku ve formě přednášky inženýrky Jany Krajčíkové, která nám ujasní a názorně předvede správnou Komunikaci s neslyšícím pacientem v lékárně.


TRENDY A NOVINKY V LÉKOVÝCH INTERAKCÍCH

Na každém z kongresů HealthComm Professional 2020 uslyšíte z úst PharmDr. Josefa Suchopára stále aktuální téma lékových chyb, na kterých se ve vysokém procentu podílejí lékové interakce (LI).

Lékové interakce se vyskytují stále častěji, a to díky polypragmázii, novým lékům s vysokým interakčním potenciálem, a to především pro malé vnímání rizik ze stany lékařů, pacientů i politiků," říká PharmDr. Suchopár.

V přednášce budou popsány i tzv. trojité interakce, kdy pro vznik klinicky vysoce závažné LI je třeba kombinovat tři léky současně nebo dva léky a genetický polymorfismus pacienta," prozradil z obsahu PharmDr. Josef Suchopár


 

A novým moderátorem se stává....

K. Š.: Pokud jste si ještě nevšimli překvapení, které jsme nedávno přidali na náš Facebook, letos vás programem kongresů bude provázet herec Vladimír Polívka! A již nyní vám odhalíme, že se ujme i večerní hry (na dvoudenních kongresech) s názvem „Eintopf Vladimíra Polívky"!

A pokud se již nyní nemůžete kongresu v okolí svého bydliště dočkat, máte prostřednictvím Magazínu jedinečnou možnost vyhrát volnou vstupenku a zapsat si tak termín kongresu rovnou a bez starostí do svého diáře. 

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPY NA KONGRESY HEALTHCOMM PROFESSIONAL

Pro každý kongres jsme získali 5 volných vstupenek (celkem 25 volných vstupů pro naše čtenáře), proto spolu se svou odpovědí uveďte i město, ve kterém se chcete kongresu zúčastnit.


Napište jeden důvod, proč se rádi účastníte kongresů HealthComm Professional.

(Víme, že jich máte spoustu, ale pro výhru vstupenky stačí jen jeden)


Své odpovědi zasílejte co nejdříve na e-mailovou adresu: kristyna.simsova@hcom.cz. Čím dříve svou odpověď odešlete, tím větší šanci na výhru máte!

Do e-mailu je potřeba vyplnit: odpověď, jméno, město kongresu, e-mailový kontakt a adresu, na kterou chcete zaslat vstupenku v případě výhry.

Fotografie Vladimíra Polívky: Michala Rusaňuková, www.misha-photography.com

Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Sedatif Excilor Oscilloconinum Právní poradna Kongresy Levopront Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

PSYCHICKÉ POTÍŽE V OBDOBÍ KORONAVIROVÉ EPIDEMIE VELKÁ VELIKONOČNÍ SOUTĚŽ INCA COLLAGEN - ČESKÝ PRODUKT S PŘIDANOU HODNOTOU KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: ZLOMENINY ROZHOVOR S PROFESOREM BENEŠEM O MOZKU PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: PREVENCE KARDIOVASKULÁRNÍCH CHOROB MOŽNOSTI FYTOFARMAK PŘI ZVLÁDÁNÍ ÚZKOSTNÝCH PORUCH HEMOROIDY: PŘÍČINY, PREVENCE A ŘEŠENÍ NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU PROTEKTIVNÍ FAKTORY V SOUVISLOSTI S COVID-19 PSYCHOLOGIE KRIZOVÝCH SITUACÍ FAKULTU JADERNOU A FYZIKÁLNĚ INŽENÝRSKOU ČVUT PROMĚNILI VĚDCI V MANUFAKTURU TOP 5 ČLÁNKŮ BŘEZNA 2020 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 4-2020 KNIŽNÍ NOVINKY AIFP: VE VÝVOJI JE NA 30 ANTIVIROVÝCH LÉČIV ČÍM NAHRADIT PARACETAMOL? NĚKOLIK TIPŮ Z PŘÍRODY NA ZLEPŠENÍ OBRANYSCHOPNOSTI V DOBÁCH VIROVÝCH INFEKCÍ VYHODNOCENÍ TESTOVÁNÍ KLOUBNÍ PÉČE PACIENTI S NÁHLOU ZTRÁTOU ČICHU BY MĚLI DODRŽOVAT KARANTÉNU ANTROPOLOGOVÉ POMÁHAJÍ S VÝVOJEM DĚTSKÝCH RESPIRÁTORŮ REPRODUKČNÍ ZDRAVÍ MUŽŮ OD DĚTSTVÍ DO DOSPĚLOSTI COVID-19: JEN DOBRÉ ZPRÁVY KDO JE VINÍKEM V PŘÍPADĚ ONEMOCNĚNÍ COVID-19?

RELAX

ZÁZRAK JMÉNEM KYSELINA HYALURONOVÁ COSMECEUTICAL JE NEJVYŠŠÍ STANDARD PÉČE O PLEŤ VÝSLEDKY TESTOVÁNÍ PARASOFTIN EXFOLIAČNÍCH PONOŽEK ŽIJEME V ČASE INFORMAČNÍ OBEZITY JAK CHRÁNIT SEBE A SVÉ OKOLÍ JAK VYŘEŠIT NEDOSTATEK TALENTŮ? OCHRANA KŮŽE – TRENDY, NOVINKY, NÁPADY 6 TIPŮ PRO ZDRAVÉ BĚHÁNÍ SPRÁVNÉ MYTÍ RUKOU UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-18 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz