SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA KONGRESY HEALTHCOMM PROFESSIONALKongresy HealthComm Professional pokračují prvním podzimním kongresem 2019 ve Zlíně, na který se můžete těšit už 4. 10. 2019. Magazín HealthComm je i nadále mediálním partnerem všech akreditovaných akcí Health communication s.r.o. pro odbornou veřejnost v oblasti farmacie.

Abyste mohli slyšet témata, která vás obohatí, vidět lektory, kterých si vážíte, potkat přátele nebo spolužáky, se kterými si máte co říci, můžete navštívit některý z pěti podzimních kongresů.

Magazín pro vás ve spolupráci s organizátorem kongresů opět připravil tradiční soutěž o volné vstupenky.

Na co se letos můžete těšit v podzimním odborném programu?

2 v 1

Stejně jako na jaře, budou v programu kongresů také zajímavé debaty, kde se dva lektoři podívají na jednu problematiku, každý ovšem ze svého úhlu pohledu:

Doporučení lékárníka pro dispenzační práci: Maximalizace účinku nebo minimalizace rizik. Alopatický nebo homeopatický přístup. Konkrétní návrhy na komunikaci s pacientem v lékárně. Přednášející: PharmDr. Renata Semeráková a PharmDr. Jana Matušková

a

Probiotika pro prvních 1000 dnů života. Přednášející: RNDr. Anna Janáková, Ph.D. a prim. MUDr. Jan Boženský


Programem vás provede moderátor Jakub Prachař

Již na jaře se Kuba osvědčil jako skvělý bavič a profesionální moderátor. Na podzimních akcích bude jistě atmosféra minimálně tak příjemná, jako loni. A pokud byste si po nabytí vědomostí rádi užili i trochu zábavy, neváhejte přijít na naši novou večerní hru s názvem „Desetiboj s Veronikou Glosovou a Jakubem Prachařem".

Přijďte si vyzkoušet virtuální realitu

Každý rok pro vás připravujeme stále žhavější novinky a vychytávky. Tentokrát to je nová virtuální realita, kterou navštěvuje stále více zvídavých účastníků. Přinášíme vám možnost ocitnout se v lidském těle, jeho orgánech a prozkoumat jejich fungování. Po celou dobu u vás bude zkušený pomocník, který vám vše vysvětlí a případně vám pomůže s ovládáním tak, aby bylo pro vás pohodlné a jednoduché. 

Jarní kongresy měly u lékárníků úspěch

675 - to je číslo účastníků, kteří se přišli vzdělávat na naše jarní akce 2019. Mezi nimi byli především lékárníci, farmaceutičtí asistenti a všeobecné sestry. Z našich dotazníků zpětné vazby jsme zjistili, že neoblíbenější přednáškou byl výklad od paní doktorky Jany Matuškové na téma „Když vám chybí v potravě, najdete je v lékárně. Jak poznat kvalitu a účinnost doplňků stravy s obsahem EPA a DHA". 


SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPY NA KONGRESY HEALTHCOMM PROFESSIONAL

Magazín pro vás získal celkem 25 volných vstupenek (na každý kongres 5),

proto spolu se správnou odpovědí na otázku uveďte i město, ve kterém byste se rádi kongresu zúčastnili.

Své odpovědi zasílejte do 10. 9. 2019 na emailovou adresu: kristyna.simsova@hcom.cz.

Do emailu je potřeba vyplnit: odpověď na soutěžní otázku, jméno, město kongresu, e-mailový kontakt a adresu, na kterou chcete zaslat vstupenku v případě výhry.

 

Soutěžní otázka:

Na jaké téma bude přednášet Ing. Petr Havlíček na sympoziu v Karlových Varech?

 


 

Za organizační tým Kristýna Šimšová

Zpět
Ochrana osobních údajů
©2015-18 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz