SEZONNÍ PRODUKTOVÉ TIPYNázev produktu: DRILL 3 mg/0,2 mg Pastilky

Kategorie produktu: léčivý přípravek

Režim výdeje: volný prodej

Popis: Doplňující antibakteriální a analgetická lokální léčba lehčích infekcí sliznice dutiny ústní a oropharyngu při nachlazení a chřipce (bolestivý zánět oropharyngu bez horečky a celkových příznaků), při aftozní stomatitidě, drobných poraněních dutiny ústní, sooru.

Drill je určen pro dospělé a děti od 6 let věku.

Distribuce: k dispozici v celé distribuční síti

AKCE: V distribuci rabat 6+2, další nabídka u obchodních reprezentantů MagnaPharm.

SPC


Název produktu: IMMUN44 60 kapslí

Kategorie produktu: doplněk stravy

Režim výdeje: volný prodej

Popis: Doplněk stravy Immun44 byl vyvinut speciálně pro potřeby imunitního systému, a proto slibuje okamžitý efekt - má vliv na růst a množení virů. Obsahuje totiž Plantovir®, komplexní směs tzv. polyfenolů, a PHYTO-PANMOL® - biologicky aktivní vitamíny z přírodních zdrojů a výtažek ze skalní růže.

Distribuce: K dostání v lékárnách nebo na www.vegall.cz

Více o produktu ZDE


Název produktu: GERIMAX PLUS 60 tablet
                             Energie na každý den


Kategorie produktu: doplněk stravy

Režim výdeje: volný prodej

Popis:

GERIMAX PLUS s ženšenem přispívá k:

o Snížení únavy

o Vitalitě a duševní kondici

o Přirozené obranyschopnosti organismu

GERIMAX PLUS v sobě spojuje sílu extraktu ze ženšenu se silou vitaminů a minerálů. Byl vyvinut speciálně pro osoby, které jsou aktivní každý den, chtějí mít vyvážený pracovní a rodinný život. Je doporučován při dlouhodobé, nadměrné psychické a fyzické námaze, při intensivní práci a při stresu. Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.

HOŘČÍK, NIACIN A VITAMINY B6 A B12 přispívají ke snížení vyčerpání a únavy.

Distribuce: u všech distributorů

www.gerimax.cz


Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen
Herbisland
Herbion
Nalgesin
Nové vinařství Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

REKONVALESCENCE PO VIRÓZE KDE JE LIŠEJNÍK, TAM SE DOBŘE DÝCHÁ TENTO ROK JE NEJLEPŠÍM DÁRKEM NA VÁNOCE ZDRAVÍ. POŘIĎTE SI HO PRO SEBE I SVÉ BLÍZKÉ KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: PÁSOVÝ OPAR FARMAKOLOG MUDR. JAN STROJIL, PH.D.: O MEDIKACI V TĚHOTENSTVÍ ALPHEGA LÉKÁRNY INICIOVALY DIAGNOSTIKU SYNDROMU SUCHÉHO OKA V KAMENNÝCH LÉKÁRNÁCH ATOPICKÝ EKZÉM NENÍ JEN SUCHÁ KŮŽE A SUCHÁ KŮŽE NEMUSÍ ZNAMENAT ATOPICKÝ EKZÉM NANOČÁSTICE STŘÍBRA V DERMATOLOGII VETERINÁRNÍ MEDICÍNY NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA: KATEGORIE BOLEST ZUBŮ PROF. MUDR. VOJTĚCH THON, PH.D.: JAK JE NA TOM NAŠE IMUNITA ZJISTÍ UNIKÁTNÍ STUDIE V ČEM TKVÍ SÍLA KOSMETIKY EVERGETIKON? DUTINA ÚSTNÍ JAKO VSTUPNÍ BRÁNA INFEKCE NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 12-2020 KNIŽNÍ NOVINKY PNEUMOKOK K ZDRAVÉMU STÁRNUTÍ NEPATŘÍ TOP 5 ČLÁNKŮ LISTOPADU 2020 SEZONNÍ PRODUKTOVÉ TIPY JAK PŘISPĚT K POSÍLENÍ IMUNITY A PREVENCI CHRONICKÝCH ZÁNĚTŮ V TĚLE NEJEN NA PODZIM POZOR NA VÝŽIVU SENIORŮ KORONAVIRUS SE PODLE VĚDCŮ MATEŘSKÝM MLÉKEM NEPŘENÁŠÍ KLINICKÉ HODNOCENÍ VAKCÍN (NEJEN) PROTI COVID-19

RELAX

NASAZENÁ ROUŠKA A KOMUNIKACE ZKUSTE TO LETOS ZDRAVĚJI! ZIMA JE ZÁTĚŽOVOU ZKOUŠKOU PRO PLEŤ CO NÁM PŘIPOMÍNAJÍ BARBORKY? CVIKY ZA TÁROU NEJEN PROTI BOLESTI ZAD BUDE CO SLAVIT? DOUFEJME! 4 ZPŮSOBY, JAK ŠETŘIT PŘÍRODU I VAŠI PENĚŽENKU DOPŘEJME SVÉMU TĚLU DOSTATEK ZINKU A SELENU VITAMIN D OČIMA ODBORNÍKA: ING. IVAN MACH UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz