REISHI – ZÁZRAČNÁ HOUBA PRO NÁŠ ORGANISMUSReishi je dřevokazná houba, která má nezastupitelné místo mezi léčivými houbami. V tradiční čínské medicíně se používá již více než 4000 let. Doslovný překlad čínského slova reishi je „božská houba nesmrtelnosti". Čím si toto označení zasloužila?

Reishi se vyznačuje širokým spektrem biologicky účinných látek, kterých bylo v této houbě nalezeno více než 250, a jež mají blahodárný vliv na celou řadu orgánů. Nejdůležitějšími látkami jsou polysacharidy, kterých bylo zjištěno v reishi více než 50 druhů. Z nich nejúčinnější jsou bezesporu betaglukany. Mezi další významné a účinné látky obsažené v reishi patří triterpenoidy, adenosin a organické germánium. 

Svěřte své zdraví do rukou přírody

Doplněk stravy 100% REISHI BIO od TEREZIA COMPANY je 100% přírodní produkt v BIO kvalitě, který obsahuje celou lyofilizovanou houbu. Díky lyofilizaci (sušení mrazem) si reishi uchovala všechny bioaktivní látky, které působí ve vzájemné synergii. Mezi ně patří např. výše zmíněné a lidem dobře známé betaglukany. Obsah těchto látek pravidelně ověřujeme, proto si můžete být jisti, že se vám do rukou dostává vysoce kvalitní produkt s deklarovaným množstvím. Reishi účinně posiluje obranyschopnost našeho organismu a má pozitivní vliv na oběhovou soustavu

100% REISHI BIO

CELIAKOVÉ + VEGETARIÁNI/VEGANI + DĚTI OD 3 LET

100% REISHI BIO není vhodné pro děti do 3 let.

Jedná se o bezlepkový produkt, tudíž ho mohou užívat i osoby s celiakií.

Reishi se nedoporučuje užívat v těhotenství. (pozn. ačkoliv neexistují žádné výzkumy, které by jasně uváděly, že je reishi pro těhotné ženy nebezpečná.)


ZAPOJTE SE NA VLASTNÍ KŮŽI DO TESTOVÁNÍ 100% REISHI BIO

Odpovězte do konce září 2019 správně na soutěžní otázku na magazin@hcom.cz a můžete se stát jedním ze 7 „Statečných",

kteří mohou na základě několika parametrů posoudit komfort a výsledky užívání tohoto doplňku stravy.


Soutěžní otázka: Jak se nazývá reishi v češtině a kolik mg betaglukanů obsahuje 1 kapsle?

a) Lesklokorka leská, 33,20 mg

b) Houževnatec jedlý, 21,90 mg

c) Korálovec ježatý, 27,54 mg

Nápovědu hledejte na stránkách www.terezia.eu (u produktu).

Sledujte nás na facebooku a buďte v obraze, co se u nás děje. Dozvíte se o speciální akcích, nových produktech, a navíc můžete každý měsíc soutěžit o atraktivní ceny!
Zpět
Ochrana osobních údajů
©2015-18 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz