POZOR NA INTOLERANCI LAKTÓZYMiminka mohou po narození trpět problémy se zažíváním způsobenými intolerancí laktózy. Laktóza je obsažena v mateřském mléce i kojenecké výživě. Tato nesnášenlivost laktózy je běžně označována jako kojenecká kolika.

V prvních měsících života nemají děti zcela vyvinutý trávicí systém, a proto nejsou schopny laktózu, složený cukr, úplně rozložit. To může vyvolat větry, nadýmání a způsobit nepohodlí, jehož hlavním příznakem je neutišitelný pláč

Co-Lactase® - enzymatické kapky na intoleranci laktózy

Co-Lactase® je enzymatický přípravek, který obsahuje laktázu v kapkách. Laktáza je enzym, který tělo přirozeně produkuje, ale miminko ho může mít nedostatek. Laktáza přímo při krmení štěpí většinu laktózy obsažené v mateřském nebo kojeneckém mléku. 

Použití je snadné a nezdržuje proces krmení. Stačí přidat 2-4 kapky enzymatických kapek Co-Lactase® do mateřského nebo kojeneckého mléka při každém krmení. Lze bezpečně používat od narození pro kojené i nekojené děti.

  • Přípravek Co-Lactase® je bez cukrů, konzervantů a barviv.

  • 1 lahvička obsahuje 200 kapek postačujících nejméně pro 50 krmení. 

  • Co-Lactase® se doporučuje používat tak dlouho, dokud se střeva kojence nedovyvinou natolik, že je schopen vyprodukovat dostatek vlastního enzymu laktázy. To obvykle trvá přibližně 3 až 4 měsíce.

  • Doplněk stravy.

Produktové sdělení

Distributor: MagnaPharm CZ, s.r.o., Karla Engliše 6/3201, 150 00 Praha 5

Zpět