POZNEJTE TAJEMSTVÍ FRANCOUZSKÉ KRÁSYV červnovém článku jsme vám na Magazínu představili novou francouzskou expertní dermokosmetiku ACM Laboratoire Dermatologique, kde jsme se společně a do detailu podívali na produktové řady, které jsou nyní určené na letní sezonu. Jedná se především o řadu Dépiwhite, jejíž produkty jsou určené na pigmentové skvrny, řadu Vitix Viticolor, která pomáhá v boji proti hypopigmentaci a řadu Duolys, která je určena proti stárnutí pleti.

V červencovém článku se podíváme na zbývající produktové řady této expertní dermokosmetiky, kterými jsou Novophane, řada, která je určená pro posílení vlasů a nehtů, řada Sébionex, která je určena na problematickou pokožku s nedokonalostmi, a pak dva speciální produkty: Trigopax, který je ochranná a zklidňující péče a Molutrex, který bojuje proti moluskám. 

Novophane - posílení vlasů a nehtů

Řada Novophane je určena pro posílení nehtů a vlasů. Hlavním produktem této řady jsou Novophane kapsle, které opět kombinují složení vitamínů a minerálů, které podporují kvalitu vlasů a nehtů. Tyto tablety redukují vypadávání vlasů a stimulují růst nových, a zároveň urychlují růst nehtů. Dále řada obsahuje hned tři šampony - šampon, který reguluje tvorbu mazu, a tedy pomáhá tomu, kdo trpí na rychle se mastící vlasy, dále pak posilující šampon, který kombinuje 6 vitaminů se stimulačními a obohacujícími účinky, a poslední šampon proti lupům, který eliminuje výskyt lupů a zabraňuje jejich znovuobjevení. Zároveň snižuje zarudnutí a podráždění pokožky. 

Sébionex - mastná pleť s nedokonalostmi

Další, velmi oblíbenou řadou, je řada Sébionex, která bojuje s nedokonalostmi pleti. Top produktem této řady je určitě Sébionex.K keratoregulační krém, který obsahuje AHA kyseliny a další látky, které pleť zklidní a zároveň absorbují přebytečný maz a pomáhají zmírnit lesklý vzhled pokožky. Další dva produkty slouží pak k čištění pokožky. Jedná se se o Sébionex čistící gel pro problematickou pokožku a micelární vodu. Oba tyto produkty zklidňují a čistí pokožku, odstraňují nečistoty a přebytečný maz.

Trigopax - zklidňující a ochranná péče

Trigopax je zklidňující a ochranná péče, která je speciálně vyvinuta k ochraně pokožky, zejména v oblastech opakovaného tření a macerace. Má specifické složení, které neobsahuje vodu, ale účinné látky jako je tapioka a přírodní fytosteroly, které omezují mokvání pokožky díky svým absorpčním vlastnostem, dále pak ciclopirox olamin, který reguluje bakteriální a mykotickou flóru, oxid zinečnatý, který zklidňuje a obnovuje pokožku, a přírodní fytosteroly a amihope, které snižují tření pokožky díky svému lubrikačnímu účinku. Trigopax se doporučuje používat 1x-2x denně na čistou a suchou pokožku v místech opakovaného tření, což můžeme vidět na následujícím obrázku. 

Molutrex - lokální péče proti moluskám

Poslední produktem kosmetiky ACM je pak Molutrex, zdravotnický prostředek, který slouží k péči o pokožku postiženou virovým onemocněním - molusky. Jedná se o infekční onemocnění kůže vyvolané virem Molluscum contagiosum virus. Projevují se jako drobné útvary na kůži připomínající malé bradavičky. Molusky jsou vysoce nakažlivé kožní onemocnění. Postihují nejčastěji děti v předškolním věku, ale nevyhýbají se ani dospělým. Ve Francii je tento produkt číslem jedna pro řešení této virové infekce kůže. 

Molutex je 5% roztok hydroxidu draselného a je určen pro děti a dospělé od roku 2 let a může se používat na obličej a tělo kromě oblastí kolem očí a sliznic. Balení Molutrexu obsahuje jak roztok a 2 štětečky pro přesnou aplikaci a bezpečnost. To, jak správně Molutrex aplikovat, ukazuje obrázek níže. 


Zapojte se v červenci do rubriky Na vlastní kůži, vyhrajte a vyzkoušejte produkty značky Sébionex.

Sedm z našich čtenářů, kteří správně odpoví na soutěžní otázku a budou mít štěstí při losování, získá balíček pro problematickou pleť - micelární vodu Sébionex a Sébionex.K keratoregulační krém. Správné odpovědi posílejte do konce července na magazin@hcom.cz. Heslo v předmětu zprávy: Sébionex.


Soutěžní otázka:

Jakou účinnou látku obsahuje Sébinex.K keratoregulařní krém? 

Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Profertil Sedatif Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

REKREAČNÍ SPORT PRO ZDRAVÍ KDYŽ JE NA VINĚ MUŽ ANEB I PÁNOVÉ MAJÍ PROBLÉMY S POČETÍM VÍTE, CO POMÁHÁ NA PIGMENTOVÉ SKVRNY? KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: BOLESTI V KRKU V LÉTĚ ZEPTALI JSME SE ZA VÁS... CO SKRÝVAJÍ LESNÍ PLODY KDY A PROČ UŽÍVAT PROBIOTIKA? PŘÍRODOVĚDCI A INFORMATICI TESTOVALI ZNÁMÉ LÉKY NA NOVÝ KORONAVIRUS ZBAVTE SE PŘEBYTEČNÉ VODY V TĚLE MODERNÍ LÉČBA REVMATOIDNÍ ARTRITIDY: PACIENTI TRÁVÍ MINIMUM ČASU V NEMOCNICÍCH A DŘÍVE SE VRACEJÍ DO PRACOVNÍHO I BĚŽNÉHO ŽIVOTA MUDr. JAN HUGO - LÉČBA BRADAVIC PŘI ZÁCHRANĚ ZRAKU SE HRAJE O ČAS TOP 5 ČLÁNKŮ ČERVENCE NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 8-2020 KNIŽNÍ NOVINKY PARACETAMOL: BEZPEČNÁ LÉČBA SPOČÍVÁ V JEHO SPRÁVNÉM UŽÍVÁNÍ ŘEŠENÍ VAGINÁLNÍCH POTÍŽÍ Z POHLEDU LÉKÁRNÍKA III. SEZONNÍ PRODUKTOVÉ TIPY NADĚJÍ PRO LÉČBU COVID-19 JE ZAMEZIT ROZVOJI CYTOKINOVÉ BOUŘE SDÍLENÝ LÉKOVÝ ZÁZNAM OČIMA PRÁVNÍKA: KAŽDÝ JE POVINEN PŘEDCHÁZET VZNIKU ŠKOD ZVÝŠENÍ KOMPENZACÍ PRO AMBULANCE V RÁMCI ÚHRADOVÉ VYHLÁŠKY BIODYNAMICKÉ SVĚTLO POMÁHÁ SENIORŮM

RELAX

NA HORY ČI NA CESTY – VŽDY BEZ BOLESTI ACM – ZAMĚŘENO NA VLASY, NEHTY A PLEŤ S NEDOKONALOSTMI VYHODNOCENÍ EXPERTNÍ OCHRANY POKOŽKY SOUTĚŽ O SÉRUM S KMENOVÝMI BUŇKAMI NA ZESVĚTLENÍ PIGMENTACE LÉTO V TATRÁCH CYKLISTÉ POZOR! JÍZDA NA KOLE MŮŽE ZHORŠOVAT KVALITU SPERMIÍ CHCETE POZNAT KRÁSY SLOVENSKÉ A ČESKÉ PŘÍRODY SPOLU S NEVŠEDNÍMI ZÁŽITKY, KTERÉ ATMOSFÉRU JEŠTĚ UMOCNÍ? JAKO ŠLÁPNOUT NA HŘEBÍK SDÍLENÝ LÉKOVÝ ZÁZNAM PACIENTA UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ GRADA
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz