POJĎTE NA PLES!Už pilujete taneční kroky? Reprezentační XI. ples Sestry na sál! se blíží!

Určitě si ho nenechejte ujít. Zatančíte si na klasiku, modernu, disko i u cimbálu. Do půlnoci si budete užívat drinky zdarma (nealko, pivo a víno) a vyhrávat v bohaté tombole, po půlnoci na vás čeká koncert Karla Vágnera a jeho hostů s hudebními vzpomínkami na zlatá 80. léta.

A hlavně - budete u strhujícího finále jubilejního X. ročníku prestižní soutěže Sestra sympatie. Přímo na místě můžete navíc rozhodnout, která z finalistek se stane Sestrou sympatií plesu. 


Vstupenky si můžete zakoupit on-line z pohodlí vlastního domova na našich stránkách http://sestrynasal.cz/vstupenky.php#main  

nebo na kulturním portálu GoOut https://goout.net/cs/jine-akce/sestry-na-sal/giere/+nfwmn/


Vstupenka vám během chvíle přijde do mailu. Nakupujte rychle, lístky jdou na dračku!

Přijďte se bavit, tančit a soutěžit.

Uvidíme se 27. března 2020 na pražském Žofíně.Sestra sympatie
je soutěží o nejsympatičtější sestřičku v ČR.

Nehledá se krásná modelka, ale sympatická osobnost. Celé klání se nese v duchu motta: „Krása má mnoho podob".

Soutěž je součástí projektu Sesterna z dílny společnosti We Make Media, s. r. o.

Nejsympatičtější sestřičku zvolí porota složená z významných osobností nejen z oblasti zdravotnictví.


 

Na všechny účastníky plesu se těší organizační tým We Make Media, s. r. o.

 

Zajímá vás, jaký byl loňský ples Sestry na sál?

 

Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Sedatif Excilor Oscilloconinum Právní poradna Kongresy Levopront Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

PSYCHICKÉ POTÍŽE V OBDOBÍ KORONAVIROVÉ EPIDEMIE VELKÁ VELIKONOČNÍ SOUTĚŽ INCA COLLAGEN - ČESKÝ PRODUKT S PŘIDANOU HODNOTOU KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: ZLOMENINY ROZHOVOR S PROFESOREM BENEŠEM O MOZKU PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: PREVENCE KARDIOVASKULÁRNÍCH CHOROB MOŽNOSTI FYTOFARMAK PŘI ZVLÁDÁNÍ ÚZKOSTNÝCH PORUCH HEMOROIDY: PŘÍČINY, PREVENCE A ŘEŠENÍ NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU PROTEKTIVNÍ FAKTORY V SOUVISLOSTI S COVID-19 PSYCHOLOGIE KRIZOVÝCH SITUACÍ FAKULTU JADERNOU A FYZIKÁLNĚ INŽENÝRSKOU ČVUT PROMĚNILI VĚDCI V MANUFAKTURU TOP 5 ČLÁNKŮ BŘEZNA 2020 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 4-2020 KNIŽNÍ NOVINKY AIFP: VE VÝVOJI JE NA 30 ANTIVIROVÝCH LÉČIV ČÍM NAHRADIT PARACETAMOL? NĚKOLIK TIPŮ Z PŘÍRODY NA ZLEPŠENÍ OBRANYSCHOPNOSTI V DOBÁCH VIROVÝCH INFEKCÍ VYHODNOCENÍ TESTOVÁNÍ KLOUBNÍ PÉČE PACIENTI S NÁHLOU ZTRÁTOU ČICHU BY MĚLI DODRŽOVAT KARANTÉNU ANTROPOLOGOVÉ POMÁHAJÍ S VÝVOJEM DĚTSKÝCH RESPIRÁTORŮ REPRODUKČNÍ ZDRAVÍ MUŽŮ OD DĚTSTVÍ DO DOSPĚLOSTI COVID-19: JEN DOBRÉ ZPRÁVY KDO JE VINÍKEM V PŘÍPADĚ ONEMOCNĚNÍ COVID-19?

RELAX

ZÁZRAK JMÉNEM KYSELINA HYALURONOVÁ COSMECEUTICAL JE NEJVYŠŠÍ STANDARD PÉČE O PLEŤ VÝSLEDKY TESTOVÁNÍ PARASOFTIN EXFOLIAČNÍCH PONOŽEK ŽIJEME V ČASE INFORMAČNÍ OBEZITY JAK CHRÁNIT SEBE A SVÉ OKOLÍ JAK VYŘEŠIT NEDOSTATEK TALENTŮ? OCHRANA KŮŽE – TRENDY, NOVINKY, NÁPADY 6 TIPŮ PRO ZDRAVÉ BĚHÁNÍ SPRÁVNÉ MYTÍ RUKOU UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-18 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz