PODPOŘTE SYMPATICKÉ ZDRAVOTNÍ SESTRY!Váháte, zda se zúčastnit prestižní soutěže Sestra Sympatie?

Nemusíte čekat, až za vás někdo pošle přihlášku. Přihlaste se samy, bude nám ctí vás poznat.

Zde je 10 bodů, které vám pomohou rozhodnout se PRO:

1. Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Nemusíte se bát kritického nepřátelského prostředí, ani nepřející konkurence. Soutěž se vyznačuje pohodou a přátelskou atmosférou, kterou umocňuje přítomnost moderátora Vojty Bernatského.

2. Věk nerozhoduje. I v zatím posledním 7. ročníku byly mezi finalistkami tři báječné sestry ve zralém věku. A jaký měly úspěch!

3. Pravá krása je uvnitř. Nemusíte mít zrovna míry modelky. Daleko víc rozhoduje zásada pěti „Sˮ: pokud jste srdečná, sympatická, společenská, stylová a sportovní, čekáme právě na vás!

4. Podpoříte svoji profesi. Povolání zdravotní sestry, zaměřené na pomoc druhým, je často nedoceněné. Velká společenská akce, jakou je ples Sestry na sál!, jehož součástí je finále soutěže, připomíná široké veřejnosti jeho význam a důležitost a zvyšuje jeho prestiž a uznání.

5. Pomůžete dobré věci. Vaše účast pomůže zviditelnit nejen zdravotnické zařízení, kde pracujete, ale přímo vaše oddělení.

6. Najdete nové přátele. Společné zážitky sbližují! Sestřičky, které se soutěže dosud zúčastnily, se spolu stýkají i dál. Nová přátelství navázaly i s děvčaty z organizačního týmu pořádající agentury We Make Media. V kontaktu zůstávají také s Vojtou Bernatským, který se dokonce vyjádřil, že mu do rodiny k bratrovi přibylo i sedm sester.

7. Nečekaná setkání se zajímavými lidmi. Díky účasti v soutěži Sestra Sympatie budete mít možnost vedle mnoha jiných milých lidí potkat „naživoˮ také významné osobnosti české medicíny i veřejného života. Mezi porotce a hosty tradičně patří třeba ministr zdravotnictví, olympijský vítěz, přední lékaři a další. Vítězku posledního ročníku Sabinu Beránkovou pak dokonce nečekaně přijal ministr obrany, čímž se zase o kousek přiblížila svému snu dostat se jako zdravotní sestra na vojenskou misi.

8. Čekají na vás nové zážitky. Pokud postoupíte do finále, ještě před vyvrcholením soutěže si užijete „beauty denˮ plný hýčkání. Na „soustředěníˮ v Praze s předními stylisty, vizážisty a kadeřníky a s luxusními výrobky z oblasti kosmetiky i oblékání se naučíte spousty triků, jak o sebe pečovat pro krásu i zdraví.

9. Můžete získat báječné ceny. A to, i když nevyhrajete! Krásné a hodnotné ceny v celkové sumě několika stovek tisíc korun do soutěže věnují firmy z oblasti módy, kosmetiky, péče o zdraví, sportovního vybavení, potravin a mnoha dalších. Vítězka se navíc může těšit na zapůjčení krásného nového auta.

10. Nemine vás spousta zábavy. Finále 8. ročníku soutěže Sestra Sympatie proběhne na plese Sestry na sál!, kam si můžete vzít s sebou i své blízké. Tradičně jej bude hostit nádherný pražský palác Žofín, jehož elegantní prostředí přispívá k mimořádné atmosféře akce, která se už zapsala mezi vrcholy společenské sezony! Patří k němu i kvalitní hudba k tanci, vystoupení známých interpretů a bohatá tombola! Přímo na Žofíně také účastníci vyberou Sestru Sympatii plesu.

 

Znáte ve svém okolí zdravotní sestru, která umí léčit úsměvem a vlídným přístupem?

Registrovat do soutěže Sestra Sympatie se může mezi 1. srpnem a 31. říjnem 2017 na stránkách www.sestrasympatie.cz.

Zpět

DOPORUČUJEME

Sedatif
Nové vinařství Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

NATRIUM SULFURICUM PODPORUJE ČINNOST JATER A DETOXIKAČNÍ PROCESY JARNÍ 3D SOUTĚŽ STYDLIVĚ O HEMOROIDECH PŘED TÁROU A PROFESIONÁLNÍ PŘEKONÁNÍ TABU ZA TÁROU KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: KOJENÍ ROZHOVOR S IMUNOLOGEM, PROF. RNDR. JANEM KREJSKEM, CSC. TESTOVÁNÍ BUNĚČNÉ IMUNITY A HLADINY ANTIGENU PRO CÍLENOU LÉČBU OHLÉDNUTÍ ZA ÚSPĚŠNOU AKCÍ TOP 100 ODBORNÝCH LÉKÁREN EDUCOMM V ROCE 2020 NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU SYNBIOTIKA – JEDNA VELKÁ (NE)ZNÁMÁ PRVNÍ POMOC: MUDr. Milan Brázdil - Kardio-pulmonální resuscitace v praxi NOVĚ VYVINUTÁ PROTILÁTKA ZABÍRÁ NA VŠECHNY HLAVNÍ MUTACE KORONAVIRU, OVĚŘILI ČEŠTÍ VĚDCI ANTIHISTAMINIKA INDIKOVANÁ K SYSTÉMOVÉ A TOPICKÉ LÉČBĚ III. TRENDY A AKTUALITY Z LÉKÁRENSTVÍ KNIŽNÍ NOVINKY JAKÉ JSOU ROZDÍLY MEZI RESPIRÁTORY FFP2, KN 95 NEBO NANOROUŠKAMI IMUNITA OD A DO Z SEZONNÍ PRODUKTOVÉ TIPY JE POKLES PŘÍPADŮ TBC TICHEM PŘED BOUŘÍ? KARCINOM ZPŮSOBENÝ HPV JDE VYMÝTIT, UKAZUJE AUSTRÁLIE KDY PŘESNĚ NASTÁVÁ OKAMŽIK SMRTI? ODPOVĚĎ PŘINÁŠÍ MEZINÁRODNÍ STUDIE SLEZINA JE POSTRADATELNÝ, PŘESTO DŮLEŽITÝ ORGÁN

RELAX

BOLESTI BŘICHA A DALŠÍ ZAŽÍVACÍ POTÍŽE INTENSIVE HYALURONIC KRÉM JAK NA ZDRAVÝ SPÁNEK? STŘÍPKY AKADEMIE VĚD: VLIV TESTOVÁNÍ A VAKCINACE NA EKONOIKU UDĚLEJTE VELIKONOČNÍ DOBRÝ SKUTEK Eduwin - ROZHOVOR s ing. Leopoldem Podmolíkem (ředitelem ADM) NETRADIČNÍ VELIKONOČNÍ RECEPTY MAJÍ OČI KRIZI STŘEDNÍHO VĚKU?
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz