PACIENTI CHTĚJÍ SLUŽBY, ALPHEGA LÉKÁRNA JIM PŘINÁŠÍ TY NEJEXKLUZIVNĚJŠÍ!Rozvinutý program pacientských služeb je pro Alphega lékárníky hlavním směrem odlišení se od konkurenčních sítí. Byly to právě Alphega lékárny, které se začaly jako první zaměřovat na propracované preventivní screeningové programy, jenž pomáhají naší populaci být zase o něco zdravější.

Hlavními pilíři programu jsou konzultační služby týkající se zejména lékových interakcí, měření krevního tlaku či poradenství při odvykání kouření. K těmto službám ale od roku 2106 přibývají také ty exkluzivní, které Alphega lékárníci do svých farmaceutických řad přinesli jako vůbec první. Jedná se o pacientsky velmi úspěšné měření cévního a plicního věku


Podrobnější informace o měření plicního věku

naleznete na http://www.alphega-lekarna.cz/mereni-plicniho-veku


Kromě toho se Alphega lékárníci zaměřují také na sezónní problémy, s nimiž se pacienti mohou potýkat. Jedná se především o poradenství v oblastech alergie, nachlazení, bolesti, hypertenze či diabetu.

Díky propracovanému programu mohou Alphega lékárny nabízet komplexní lékárenské služby i lokálně. Všechny poskytované služby totiž vycházejí z dlouhodobé strategie péče o zdraví obyvatel v regionech, v nichž se lékárny nacházejí. V rámci poskytování zmíněných služeb jsou pro pacienty připraveny také propagační materiály edukativního charakteru, které jsou vždy zdarma k dispozici ve všech Alphega lékárnách.

Mezinárodní síť nezávislých Alphega lékárníků se dlouhodobě zaměřuje na poskytování odborných služeb a poradenství. Tento program vychází z dlouhodobého konceptu společnosti Walgreens Boots Alliance, která se zasloužila o rozvoj Alphega lékáren a jejímž hlavním cílem je podporovat činnost nezávislých lékárníků.

Zpět
Ochrana osobních údajů
©2015-18 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz