NOVÝ SKLAD ALLIANCE HEALTHCARE V OSTRAVĚAlliance Healthcare, přední evropský distributor léčiv, modernizovala své ostravské distribuční centrum. Došlo k přesunu do nových prostor a investicím do špičkového vybavení. Díky moderní skladové technologii firma optimalizovala funkčnost celého distribučního centra.

Od 2. ledna funguje nový sklad v Ostravě-Hrabové. Stěhování z původního skladu trvalo pouhé tři dny, došlo k přesunu více než 700 palet léčiv. Sklad o celkové rozloze 2222 m² se nachází ve zcela nové moderní budově třídy A. Několika miliónová investice do vybavení, především do skladu omamných a psychotropních látek, dále do nejmodernějších chladících boxů o rozloze 36 m² a řízení teploty dle SDP v celých prostorách, umožní zvýšit efektivitu práce a množství vychystaných objednávek. 

„Navýšení kapacity skladu o 20 % nám umožní denně vyexpedovat až 50 000 objednávek, které směřují do lékáren a nemocnic. Chci poděkovat týmu Renaty Pawlasové a kolegům z IT, Allogy Praha, Brno, Senec a oddělení logistiky za nasazení a skvělý přístup při stěhování a rozběhu skladu," říká Ing. Roman Keller, MBA, provozní ředitel Alliance Healthcare.

Nový sklad Alliance Healthcare je vybaven třemi vykládkovými doky pro kamiony a dodávky včetně drive-in, také disponuje šesti nákladovými doky a nově vybavenými těsnícími límci, které umožňují nakládání léčiv ze skladu přímo do dodávek.

Zaměstnancům ostravského skladu jsou k dispozici kancelářské prostory a sociální zázemí o rozloze 250 m² dle posledních standardů CTP.

Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Sedatif Excilor Oscilloconinum Právní poradna Kongresy Levopront Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

PSYCHICKÉ POTÍŽE V OBDOBÍ KORONAVIROVÉ EPIDEMIE VELKÁ VELIKONOČNÍ SOUTĚŽ INCA COLLAGEN - ČESKÝ PRODUKT S PŘIDANOU HODNOTOU KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: ZLOMENINY ROZHOVOR S PROFESOREM BENEŠEM O MOZKU PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: PREVENCE KARDIOVASKULÁRNÍCH CHOROB MOŽNOSTI FYTOFARMAK PŘI ZVLÁDÁNÍ ÚZKOSTNÝCH PORUCH HEMOROIDY: PŘÍČINY, PREVENCE A ŘEŠENÍ NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU PROTEKTIVNÍ FAKTORY V SOUVISLOSTI S COVID-19 PSYCHOLOGIE KRIZOVÝCH SITUACÍ FAKULTU JADERNOU A FYZIKÁLNĚ INŽENÝRSKOU ČVUT PROMĚNILI VĚDCI V MANUFAKTURU TOP 5 ČLÁNKŮ BŘEZNA 2020 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 4-2020 KNIŽNÍ NOVINKY AIFP: VE VÝVOJI JE NA 30 ANTIVIROVÝCH LÉČIV ČÍM NAHRADIT PARACETAMOL? NĚKOLIK TIPŮ Z PŘÍRODY NA ZLEPŠENÍ OBRANYSCHOPNOSTI V DOBÁCH VIROVÝCH INFEKCÍ VYHODNOCENÍ TESTOVÁNÍ KLOUBNÍ PÉČE PACIENTI S NÁHLOU ZTRÁTOU ČICHU BY MĚLI DODRŽOVAT KARANTÉNU ANTROPOLOGOVÉ POMÁHAJÍ S VÝVOJEM DĚTSKÝCH RESPIRÁTORŮ REPRODUKČNÍ ZDRAVÍ MUŽŮ OD DĚTSTVÍ DO DOSPĚLOSTI COVID-19: JEN DOBRÉ ZPRÁVY KDO JE VINÍKEM V PŘÍPADĚ ONEMOCNĚNÍ COVID-19?

RELAX

ZÁZRAK JMÉNEM KYSELINA HYALURONOVÁ COSMECEUTICAL JE NEJVYŠŠÍ STANDARD PÉČE O PLEŤ VÝSLEDKY TESTOVÁNÍ PARASOFTIN EXFOLIAČNÍCH PONOŽEK ŽIJEME V ČASE INFORMAČNÍ OBEZITY JAK CHRÁNIT SEBE A SVÉ OKOLÍ JAK VYŘEŠIT NEDOSTATEK TALENTŮ? OCHRANA KŮŽE – TRENDY, NOVINKY, NÁPADY 6 TIPŮ PRO ZDRAVÉ BĚHÁNÍ SPRÁVNÉ MYTÍ RUKOU UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-18 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz