NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 9-2020Nové přednášky

Na www.educomm.cz jsme pro vás opět připravili několik nových certifikovaných a bonusových přednášek.

První je Současný přístup k problematice bradavic s MUDr. Janem Hugem. V přednášce se dozvíte zejména praktické informace o etiopatogenezi, epidemiologii, diagnostice a strategiích léčby i režimových opatřeních a prevenci. Lékárníci za absolvování přednášky získají 3 body do celoživotního vzdělávání.

V dalších dvou odborných přednáškách Vliv komplexnosti stravy na imunitu člověka I. a II. vás Ing. Ivan Mach, CSc. seznámí s tím, jaké složky potravy podporují lidskou imunitu, jaký je mechanismus této podpory a jaká je vlastně role imunomodulačních složek potravy v našem jídelníčku. Obě tyto přednášky byly od ČLnK ohodnoceny 3 body do celoživotního vzdělávání.

I v sekci Bonusové přednášky najdete několik zajímavých novinek. Seriál Lidské tělo ve Virtuální Realitě pokračuje dalšími dvěma díly - první je krátkým přehledem anatomie jater a druhý se zaměřuje na patologické stavy tohoto orgánu. Za absolvování obou dílů seriálu získáte celkem 75 edubodů. 

Ukázka z bonusové přednášky Lidské tělo ve VR - Patologie jater a Lipovitan Duo

Spustili jsme pro vás také novou bonusovou přednášku Odvykání kouření v lékárně s MUDr. Veronikou Přibylovou a Mgr. Michaelou Dobrou. V přednášce jsou rozebrány zdravotní důsledky kouření a možnosti náhradní nikotinové terapie. Za absolvování přednášky vám na studijní účet připíšeme 50 edubodů.

V krátkém bonusovém videu První volba 2020 - výsledky z 13 kategorií se můžete seznámit s výsledky průzkumu, který na začátku roku proběhl v lékárnách. Video obsahuje vybraných třináct kategorií.


Redakční poznámka:

Kompletní výsledky průzkumu První volba lékárníka 2020 jsou zveřejněny ZDE na zářijovém Magazínu.


A to nejlepší na konec! Pro další bonusové video jsme posbírali ty nejlepší vtipy z lékárenského prostředí, nechali je namluvit skvělým moderátorem Vojtou Bernatským a doplnili o několik zajímavých informací o pozitivním vlivu smíchu na naše zdraví. Video nazvané Zasmějte se v lékárně s Vojtou Bernatským I. díl najdete mezi ostatními bonusovými přednáškami a za jeho zhlédnutí získáte 25 edubodů. 

Nová kategorie odměn v Edushopu

Do edushopu jsme začali přidávat nový typ odměn za studium - deskové hry s tematikou lidského těla a zdraví. Svoje edubody tak můžete vyměnit například za deskovku Bacteria Hysteria, karetní hru Mysli a spojuj! Lidské tělo nebo Tajemství těla. Většinu her mohou hrát už školáci, ale určitě se při nich pobavíte i vy. Pozor - nabídka her platí vždy jen do vyčerpání skladových zásob.

Soutěže na Educommu

V první polovině září na Educommu poběží velká letní soutěž! A jak se hraje? Je to jednoduché:

Tipněte si, kolik přednášek se vystudovalo v Educommu od 1. 1. 2020 do 30. 7. 2020.

Vyfoťte se s nápisem Educomm, vaším tipem a kontaktními údaji a fotku nám pošlete:

- na e-mail educomm@hcom.cz

- do zpráv na facebooku Healthcomm nebo Educomm

- přes WhatsApp, Viber nebo MMSkou na tel. +420 739 090 812

Jeden vylosovaný výherce získá telefon Iphone SE a pro dalších dvacet výherců máme nachystanou bednu s 6 lahvemi vynikajícího vína Love 69 od společnosti Nové Vinařství Drnholec. Soutěžit můžete do 15. 9. 2020.

Podmínkou účasti je registrace na portálu Educomm.

Těšíme se na vaše fotky!

Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Petit Drill Nové vinařství Sedatif Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

LZE ZMÍRNIT POTÍŽE SPOJENÉ S NOŠENÍM ROUŠEK A RESPIRÁTORŮ? ZPŘÍJEMNĚTE SI SYCHRAVÝ PODZIM PŘEDEJDĚTE PODZIMNÍMU PADÁNÍ VLASŮ KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: DRÁŽDIVÝ KAŠEL NA AKTUÁLNÍ TÉMA: FOSFOLIPIDY V LÉČBĚ PATOLOGIE JATER PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE BOLEST V KRKU ESENCIÁLNÍ FOSFOLIPIDY V LÉČBĚ PATOLOGIE JATER PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE VITAMINY PRO TĚHOTNÉ NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU ČÁSTI PACIENTŮ KORONAVIRUS POŠKOZUJE SRDCE ERDOSTEIN U PACIENTŮ S COVID-19 ÚČINNOST ROUŠEK OVLIVŇUJE ZPŮSOB JEJICH NOŠENÍ I PÉČE O NĚ TOP 5 ČLÁNKŮ ZÁŘÍ 2020 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 10-2020 KNIŽNÍ NOVINKY PORUCHY UČENÍ A CHOVÁNÍ DOPADY KORONAVIRU (NEJEN) NA PLÍCE SEZONNÍ PRODUKTOVÉ TIPY VĚDCI 1. LF UK ODHALILI STRUKTURY ŘÍDÍCÍ BIORYTMUS POHYBU V MOZCÍCH MYŠÍ LÉKAŘE ONLINE 24/7 MOHOU VYUŽÍT I LIDÉ, KTEŘÍ NEMAJÍ SVÉHO PRAKTIKA VYBRANÉ OTÁZKY SPOJENÉ S POSLEDNÍ NOVELIZACÍ ZÁKONÍKU PRÁCE PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: OBVAZOVÝ MATERIÁL

RELAX

JABLKA A HRUŠKY V BOJI PROTI VIRŮM KDY POMŮŽE DOMÁCÍ TEST CRP? VYHODNOCENÍ TESTOVÁNÍ SADY NÁPLASTÍ SOUTĚŽ O BIO-AKTIVNÍ INCA COLLAGEN POZNEJTE GOPASS LETOŠNÍ ROK JE O POZNÁVÁNÍ TUZEMSKÝCH KRÁS KLÍŠŤATA JSOU AKTIVNÍ I NA PODZIM VYSOKOŠKOLŠTÍ STUDENTI BĚHEM PRVNÍ VLNY PANDEMIE KORONAVIRU O NAŠEM PO VAŠEM: MODERÁTOR ZDENĚK PIŠKULA UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz