NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 7-2020Nové odborné přednášky

I tento měsíc můžete na www.educomm.cz studovat nové odborné přednášky a doplnit si tak body do celoživotního vzdělávání. Spustili jsme pro vás tyto přednášky:

  • PharmDr. Josef Suchopár: Trendy a novinky v lékových interakcích (3 body)
  • Ing. František Bednařík: Účinky konopí setého na lidský organismus (3 body)
  • RNDr. Pavel Suchánek: Ženšen pravý - jeden z nejúčinnějších adaptogenů (čeká na akreditaci)

Akreditaci již získala přednáška Koronavir a starší lidé s doc. MUDr. Ivou Holmerovovou, Ph.D., která byla ohodnocena 3 body, a spustili jsme ji už minulý měsíc kvůli aktuálnosti tématu. Od července budeme opět dávat na portál Educomm přednášky až po dokončení akreditačního procesu.

V průběhu měsíce se na portálu objeví další přednášky, např. Esenciální fosfolipidy v léčbě patologie jater s MUDr. Jiřím Slívou nebo Výživa a imunita I s Ing. Ivanem Machem, CSc.

Pro některé z vás může být zajímavá neakreditovaná přednáška od MUDr. Jaroslava Matýse nazvaná Co můžeme dnes udělat v psychiatrii nejenom pro pacienty s ADHD při COVID-19 - doporučení pro rodiče. Pokud máte vy nebo někdo z vašeho okolí dítě diagnostikované s ADHD, tak vám tato přednáška přinese řadu praktických doporučení. 

Soutěže na Educommu

V červnu jsme ve velké soutěži rozdali čtyřiceti výhercům poukázky do e-shopu Knihy Dobrovský a vylosovali jsme lékárnu, která získala dárkový koš. Koš jsme předali lékárně AVE v Zábřehu na Moravě.  Samozřejmě i v červenci pro vás máme nachystanou zajímavou soutěž a chceme vás odměnit za studium. Proto sledujte náš pravidelný páteční letter, ve kterém soutěž vyhlásíme. 

Kolektiv lékárny AVE v Zábřehu na Moravě s odměnou získanou v červnové soutěži

Projekt Mapování stresu v lékárnách - změřte si úroveň svého stresu v práci!

Se společností Engage Hill jsme pro vás připravili test, pomocí kterého zjistíte, jak jste na tom s úrovní stresu. Můžete tak zjistit, co vás v pracovním životě nejvíce stresuje - jsou to kolegové? Váš nadřízený? Pracovní úkoly? Nebo něco jiného? Test je přístupný přímo z portálu Educomm. Vyplněním testu se zapojíte do projektu Mapování stresu v lékárnách.

V rámci tohoto projektu analyzujeme data z vyplněných testů a zjistíme tak, co zaměstnance lékáren nejvíce stresuje a jak si vedou ve srovnání s českou populací. S výsledky vás seznámíme v HC Magazínu. Provozovatel testu neposkytuje naší společnosti žádné osobní údaje, pouze dodává souhrnná statistická data za celou skupinu lékárníků. Vaše anonymita je tak v rámci projektu zaručena.

Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Profertil Sedatif Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

REKREAČNÍ SPORT PRO ZDRAVÍ KDYŽ JE NA VINĚ MUŽ ANEB I PÁNOVÉ MAJÍ PROBLÉMY S POČETÍM VÍTE, CO POMÁHÁ NA PIGMENTOVÉ SKVRNY? KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: BOLESTI V KRKU V LÉTĚ ZEPTALI JSME SE ZA VÁS... CO SKRÝVAJÍ LESNÍ PLODY KDY A PROČ UŽÍVAT PROBIOTIKA? PŘÍRODOVĚDCI A INFORMATICI TESTOVALI ZNÁMÉ LÉKY NA NOVÝ KORONAVIRUS ZBAVTE SE PŘEBYTEČNÉ VODY V TĚLE MODERNÍ LÉČBA REVMATOIDNÍ ARTRITIDY: PACIENTI TRÁVÍ MINIMUM ČASU V NEMOCNICÍCH A DŘÍVE SE VRACEJÍ DO PRACOVNÍHO I BĚŽNÉHO ŽIVOTA MUDr. JAN HUGO - LÉČBA BRADAVIC PŘI ZÁCHRANĚ ZRAKU SE HRAJE O ČAS TOP 5 ČLÁNKŮ ČERVENCE NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 8-2020 KNIŽNÍ NOVINKY PARACETAMOL: BEZPEČNÁ LÉČBA SPOČÍVÁ V JEHO SPRÁVNÉM UŽÍVÁNÍ ŘEŠENÍ VAGINÁLNÍCH POTÍŽÍ Z POHLEDU LÉKÁRNÍKA III. SEZONNÍ PRODUKTOVÉ TIPY NADĚJÍ PRO LÉČBU COVID-19 JE ZAMEZIT ROZVOJI CYTOKINOVÉ BOUŘE SDÍLENÝ LÉKOVÝ ZÁZNAM OČIMA PRÁVNÍKA: KAŽDÝ JE POVINEN PŘEDCHÁZET VZNIKU ŠKOD ZVÝŠENÍ KOMPENZACÍ PRO AMBULANCE V RÁMCI ÚHRADOVÉ VYHLÁŠKY BIODYNAMICKÉ SVĚTLO POMÁHÁ SENIORŮM

RELAX

NA HORY ČI NA CESTY – VŽDY BEZ BOLESTI ACM – ZAMĚŘENO NA VLASY, NEHTY A PLEŤ S NEDOKONALOSTMI VYHODNOCENÍ EXPERTNÍ OCHRANY POKOŽKY SOUTĚŽ O SÉRUM S KMENOVÝMI BUŇKAMI NA ZESVĚTLENÍ PIGMENTACE LÉTO V TATRÁCH CYKLISTÉ POZOR! JÍZDA NA KOLE MŮŽE ZHORŠOVAT KVALITU SPERMIÍ CHCETE POZNAT KRÁSY SLOVENSKÉ A ČESKÉ PŘÍRODY SPOLU S NEVŠEDNÍMI ZÁŽITKY, KTERÉ ATMOSFÉRU JEŠTĚ UMOCNÍ? JAKO ŠLÁPNOUT NA HŘEBÍK SDÍLENÝ LÉKOVÝ ZÁZNAM PACIENTA UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ GRADA
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz