NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 5-2020Nové odborné a bonusové přednášky

Na www.educomm.cz můžete zhlédnout novou odbornou přednášku Psychologie krizových situací s  Mgr. Tiborem A. Brečkou, MBA. V přednášce se dozvíte řadu praktických doporučení na jednání s pacientem v období krize a na zvládání obtížných situací. Přednáška je akreditovaná od 15. 5. 2020, nicméně vzhledem k aktuálnosti tématu jsme ji umístili na portál už nyní.

V květnu dále spustíme odbornou přednášku od Ing. Bc. Jany Krajčíkové na téma Komunikace s neslyšícím pacientem. Přednáška se zaměřuje na představení problematiky neslyšících a poskytuje rady a tipy, jak komunikovat se sluchově postiženými pacienty. 

Nových bonusových přednášek je celá řada, takže jen telegraficky ty, které budou na začátku května již spuštěné:

Co ovlivňuje účinek nesteroidních antiflogistik při topické aplikaci? (doc. PharmDr. Mgr. David Vetchý, Ph.D.)

Zvládání krizových situací (PhDr. ThMgr. Daniel Štrobl)

Alergie a oko (MUDr. Jan Hron)

Řešení vaginálních potíží z pohledu lékárníka (PharmDr. Gabriela Kroupová)

Paracetamol v terapii akutní bolesti (MUDr. Marek Hakl, Ph.D.)

Součástí přednášky Komunikace s neslyšícím pacientem jsou i ukázky, ve kterých uvidíte, jak má komunikace s neslyšícími probíhat

První bonusová přednáška v rámci projektu Tělo ve VR

V květnu budeme spouštět nový formát bonusové přednášky v rámci projektu Tělo ve VR. První ze seriálu přednášek se jmenuje Chronická obstrukční plicní nemoc a ukážeme Vám v ní tuto problematiku vizualizovanou ve virtuální realitě s komentářem MUDr. Gianny Conti. Ve druhé části přednášky naváže PharmDr. MVDr. Vilma Vranová, PhDr. Krátkou prezentací o problematice odvykání kouření. 

Ukázka z nového typu bonusové přednášky Lidské tělo ve VR

Soutěže

Konec dubna a začátek května si můžete zpříjemnit soutěží o poukázky do e-shopu s bio potravinami a přírodní kosmetikou. Stačí vystudovat od 24. 4. do 3. 5. alespoň tři bonusové přednášky a my vás zařadíme do slosování.

Kromě této soutěže chystáme v průběhu května i další, takže sledujte naše stránky www.educomm.cz, studujte a odměňujte se za studium získáváním atraktivních odměn. 

Zpět