NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTUNázev produktu: Sédatif PC® 90 tablet 

Kategorie produktu: léčivý přípravek

Režim výdeje: volný prodej

Popis:


  • k léčbě úzkosti, emočního napětí a lehkých poruch spánku
  • bez věkového omezení
  • může být užíván během těhotenství a kojení

Sédatif PC® je homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii k léčbě úzkosti a emočního napětí (které se projevují např. neklidem, nervozitou, podrážděností a poruchami koncentrace) a k léčbě lehkých poruch spánku.


Distribuce: u všech distributorů

www.sedatif-pc.cz

Zkrácená informace o léčivém přípravku dle SmPC

Název přípravku: SÉDATIF PC sublingvální tablety. Složení: 1 sublingvální tableta (250 mg) obsahuje: Aconitum napellus 6 CH, Belladonna 6 CH, Calendula officinalis 6 CH, Chelidonium majus 6 CH, Abrus precatorius 6 CH, Viburnum opulus 6 CH. Indikace: SÉDATIF PC je homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii k léčbě úzkosti a emočního napětí, které se projevují např. neklidem, nervozitou, podrážděností a poruchami koncentrace, a k léčbě lehkých poruch spánku. Dávkování: Dospělí, dospívající a děti: 1-2 tablety 3 × denně, ráno, v poledne a večer, nejlépe mimo dobu jídla. Perorální podání. Tablety nechat rozpustit pod jazykem. Dětem do 6 let je možné tablety před podáním rozpustit, nejlépe v malém množství čisté neperlivé vody, z důvodu rizika vdechnutí. Doporučená doba léčby je 4 týdny. Kontraindikace: Hypersenzitivita na léčivé látky nebo na kteroukoli pomocnou látku. Upozornění: Tento léčivý přípravek obsahuje laktózu. Pacienti se vzácnými dědičnými problémy s intolerancí galaktózy, úplným nedostatkem laktázy nebo malabsorpcí glukózy a galaktózy nemají tento přípravek užívat. Interakce: Žádné interakce se neočekávají. 


Název produktu: Immunospray Kids, sprej 20 ml

Kategorie produktu: doplněk stravy

Režim výdeje: volný prodej

Popis:

Immunospray KIDS - Rychlé dobití imunity

Immunospray KIDS je sublinguální sprej obsahující látky pro podporu správné funkce imunity. Jedinečný produkt pro období nachlazení, který obsahuje extrakt z černého bezu, zinek, laktoferin, vitamin C a šťávu z černého rybízu, je určen pro uživatele již od 2 let věku. Obsahuje látky a extrakty přispívající k podpoře imunity i snížení míry únavy a vyčerpání.

Distribuce: u všech distributorů

PŘÍBALOVÝ LETÁK


Název produktu: EndWarts® FREEZE

Kategorie produktu: Zdravotnický prostředek

Režim výdeje: volný prodej

Popis:

INOVACE V DOMÁCÍ KRYOTERAPII

EndWarts® FREEZE je prostředek pro rychlé ošetření bradavic mrazem obsahující velmi chladný plyn oxid dusný (N2O).

Díky zmražení na -80 °C zasáhne nejhlubší vrstvy bradavice, často tak stačí jediné ošetření a bradavice vymizí.

Snadná a rychlá aplikace: Po jednorázovém odemknutí stačí 2 kroky, které dohromady nezaberou více jak 1 minutu.

Vysoká compliance: Aplikace pouze 1x za 2 týdny, maximálně 3x, pak je doporučena návštěva lékaře.

Pro dospělé a děti od 4 let

Distribuce: u všech distributorů

https://www.endwarts.cz/


Název produktu: Möller´s MAMA

Omega 3 + vitaminy a minerální látky

Kategorie produktu: doplněk stravy

Režim výdeje: volný prodej

Popis:

Möllers Mama - Omega 3 + vitaminy a minerály

Zdroj esenciálních mastných kyselin Omega-3 (DHA a EPA), vitaminu D3, B6, kyseliny listové a minerálů potřebných pro ženy, které plánují těhotenství, těhotné ženy a kojící matky.

- Balení na 28 dní

- Každý den 1 tableta Vitaminů a minerálů + 1 kapsle s Omega-3

Distribuce: u všech distributorů

https://www.mollersomega3.cz/


Název produktu: Möller´s TOTAL

Multivitaminové tablety + Omega-3 kapsle

Kategorie produktu: doplněk stravy

Režim výdeje: volný prodej

Popis:

Möller's TOTAL je komplexní výživový doplněk obsahující optimální kombinaci přírodních omega-3 mastných kyselin získaných z ryb, jakož i vitaminů, minerálů a antioxidantů.

- Balení na 28 dní

- Každý den 1 tableta Vitaminů a minerálů + 1 kapsle s Omega-3

- Absolutní podpora organismu pro každého aktivního i rekreačního sportovce

Distribuce: u všech distributorů

 https://www.mollersomega3.cz/


Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Lactase Sedatif Právní poradna Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

MINERÁLNÍ SOLI NA(D) ZLATO POZOR NA INTOLERANCI LAKTÓZY LZE UŽÍVAT KOLAGEN I V PRŮBĚHU TĚHOTENSTVÍ A PO PORODU? KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: PYLOVÁ ALERGIE ZEPTALI JSME SE ZA VÁS... REZISTENCE BAKTERIÍ NA ANTIBIOTIKA JE VĚTŠÍ PROBLÉM, NEŽ SE ZDÁ TELEMEDICÍNA ANO – ALE ROZUMNĚ PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE KOJENECKÁ VÝŽIVA NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU PTALI JSTE SE BĚHEM ONLINE KONFERENCE… REPORTÁŽ: PŘEDÁNÍ PEČETI ODBORNÁ LÉKÁRNA HEMOROIDY NEMUSÍ BÝT TABU, NENÍ NUTNO SE DRŽET STEREOTYPU PŘI JEJICH ŘEŠENÍ ZA TÁROU TOP 5 ČLÁNKŮ DUBNA NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 5-2020 KNIŽNÍ NOVINKY ROZHOVOR S FARMACEUTICKÝM TECHNOLOGEM DAVIDEM VETCHÝM ŘEŠENÍ VAGINÁLNÍCH POTÍŽÍ Z POHLEDU LÉKÁRNÍKA I. KAZUISTIKY Z PRAXE KLINICKÉHO FARMACEUTA JAK POSÍLIT IMUNITNÍ SYSTÉM VITAMINEM D JAK PODPOŘIT PLODNOST V KARANTÉNĚ? 10 DŮVODŮ, PROČ SE NECHAT OČKOVAT ČÍHÁ V POTRUBÍ UZAVŘENÝCH PROVOZOVEN LEGIONELLA? STUDIE JÁ A COVID-19 AKTIVITY INOVATIVNÍHO FARMACEUTICKÉHO PRŮMYSLU NA PODPORU BOJE PROTI EPIDEMII KORONAVIRU

RELAX

KLOUBNÍ VÝŽIVA PRO PSY CANVIT CHONDRO FILLERINA V BOJI S ČASEM PROČ JSOU ZINEK A SELEN DŮLEŽITÉ PRO NAŠE TĚLO NOVÁ GENERACE PROBIOTIK V KOMBINACI S PREBIOTIKY! PSYCHOLOGIE KRIZOVÝCH SITUACÍ JAK V KARANTÉNĚ NEPŘIBRAT A ZŮSTAT FIT? OCHRANA KŮŽE – TRENDY, NOVINKY, NÁPADY JAK SPRÁVNĚ UCHOVÁVAT POTRAVINY? ONLINE KONFERENCE HEALTHCOMM UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz