NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTUNázev produktu: Sédatif PC® 90 tablet 

Kategorie produktu: léčivý přípravek

Režim výdeje: volný prodej

Popis:


  • k léčbě úzkosti, emočního napětí a lehkých poruch spánku
  • bez věkového omezení
  • může být užíván během těhotenství a kojení

Sédatif PC® je homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii k léčbě úzkosti a emočního napětí (které se projevují např. neklidem, nervozitou, podrážděností a poruchami koncentrace) a k léčbě lehkých poruch spánku.


Distribuce: u všech distributorů

www.sedatif-pc.cz

Zkrácená informace o léčivém přípravku dle SmPC

Název přípravku: SÉDATIF PC sublingvální tablety. Složení: 1 sublingvální tableta (250 mg) obsahuje: Aconitum napellus 6 CH, Belladonna 6 CH, Calendula officinalis 6 CH, Chelidonium majus 6 CH, Abrus precatorius 6 CH, Viburnum opulus 6 CH. Indikace: SÉDATIF PC je homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii k léčbě úzkosti a emočního napětí, které se projevují např. neklidem, nervozitou, podrážděností a poruchami koncentrace, a k léčbě lehkých poruch spánku. Dávkování: Dospělí, dospívající a děti: 1-2 tablety 3 × denně, ráno, v poledne a večer, nejlépe mimo dobu jídla. Perorální podání. Tablety nechat rozpustit pod jazykem. Dětem do 6 let je možné tablety před podáním rozpustit, nejlépe v malém množství čisté neperlivé vody, z důvodu rizika vdechnutí. Doporučená doba léčby je 4 týdny. Kontraindikace: Hypersenzitivita na léčivé látky nebo na kteroukoli pomocnou látku. Upozornění: Tento léčivý přípravek obsahuje laktózu. Pacienti se vzácnými dědičnými problémy s intolerancí galaktózy, úplným nedostatkem laktázy nebo malabsorpcí glukózy a galaktózy nemají tento přípravek užívat. Interakce: Žádné interakce se neočekávají. 


Název produktu: Immunospray Kids, sprej 20 ml

Kategorie produktu: doplněk stravy

Režim výdeje: volný prodej

Popis:

Immunospray KIDS - Rychlé dobití imunity

Immunospray KIDS je sublinguální sprej obsahující látky pro podporu správné funkce imunity. Jedinečný produkt pro období nachlazení, který obsahuje extrakt z černého bezu, zinek, laktoferin, vitamin C a šťávu z černého rybízu, je určen pro uživatele již od 2 let věku. Obsahuje látky a extrakty přispívající k podpoře imunity i snížení míry únavy a vyčerpání.

Distribuce: u všech distributorů

PŘÍBALOVÝ LETÁK


Název produktu: EndWarts® FREEZE

Kategorie produktu: Zdravotnický prostředek

Režim výdeje: volný prodej

Popis:

INOVACE V DOMÁCÍ KRYOTERAPII

EndWarts® FREEZE je prostředek pro rychlé ošetření bradavic mrazem obsahující velmi chladný plyn oxid dusný (N2O).

Díky zmražení na -80 °C zasáhne nejhlubší vrstvy bradavice, často tak stačí jediné ošetření a bradavice vymizí.

Snadná a rychlá aplikace: Po jednorázovém odemknutí stačí 2 kroky, které dohromady nezaberou více jak 1 minutu.

Vysoká compliance: Aplikace pouze 1x za 2 týdny, maximálně 3x, pak je doporučena návštěva lékaře.

Pro dospělé a děti od 4 let

Distribuce: u všech distributorů

https://www.endwarts.cz/


Název produktu: Möller´s MAMA

Omega 3 + vitaminy a minerální látky

Kategorie produktu: doplněk stravy

Režim výdeje: volný prodej

Popis:

Möllers Mama - Omega 3 + vitaminy a minerály

Zdroj esenciálních mastných kyselin Omega-3 (DHA a EPA), vitaminu D3, B6, kyseliny listové a minerálů potřebných pro ženy, které plánují těhotenství, těhotné ženy a kojící matky.

- Balení na 28 dní

- Každý den 1 tableta Vitaminů a minerálů + 1 kapsle s Omega-3

Distribuce: u všech distributorů

https://www.mollersomega3.cz/


Název produktu: Möller´s TOTAL

Multivitaminové tablety + Omega-3 kapsle

Kategorie produktu: doplněk stravy

Režim výdeje: volný prodej

Popis:

Möller's TOTAL je komplexní výživový doplněk obsahující optimální kombinaci přírodních omega-3 mastných kyselin získaných z ryb, jakož i vitaminů, minerálů a antioxidantů.

- Balení na 28 dní

- Každý den 1 tableta Vitaminů a minerálů + 1 kapsle s Omega-3

- Absolutní podpora organismu pro každého aktivního i rekreačního sportovce

Distribuce: u všech distributorů

 https://www.mollersomega3.cz/


Zpět

DOPORUČUJEME

Canephron Canephron Právní poradna První volba Kongresy Hotel Olympik Praha Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

VELKÁ PODZIMNÍ HRA VAGINÁLNÍ SUCHOST? ŽÁDNÉ TABU! BIOLOGICKY AKTIVNÍ LÁTKY V DOPLŇCÍCH STRAVY OVLIVŇUJÍCÍ ČINNOST MOZKU KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: OČKOVÁNÍ PROTI CHŘIPCE Dr. Conti a VR srdce MĚŘENÍ PRUŽNOSTI CÉV ODHALÍ MOŽNÁ RIZIKA PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA: KATEGORIE SUCHÝ KAŠEL VÝSLEDKY PRŮZKUMU JAK LÉKÁRNÍCI VNÍMAJÍ DIGITÁLNÍ TECHNOLOGIE? – II. ČÁST NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2019 – VÝBĚR LISTOPAD VLIV OMEGA-3 MASTNÝCH KYSELIN NA KVALITU ŽIVOTA: DEPRESE SCHŰSSLEROVY SOLI V LÉČBĚ NACHLAZENÍ TOP 5 ČLÁNKŮ ŘÍJNA 2019 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 11-2019 KNIŽNÍ NOVINKY ZÁSADY LÉČBY VARIXŮ DOLNÍCH KONČETIN FARMACEUTICKÉ ASISTENTY ZASTŘEŠÍ NOVÁ PROFESNÍ KOMORA PILOTNÍ SCREENING ODHALUJE JEDNU PLICNÍ NEMOC ZA DRUHOU MIGRÉNA JAKO ŽIVOTNÍ A PRACOVNÍ PŘEKÁŽKA 5 VYŠETŘENÍ, KTERÉ BY MĚLA ABSOLVOVAT KAŽDÁ ŽENA PO PADESÁTCE PŘÍPRAVEK NUCALA VÝZNAMNĚ SNIŽUJE EXACERBACE TĚŽKÉHO EOZINOFILNÍHO ASTMATU ŽENY SE BOJÍ GYNEKOLOGICKÉHO VYŠETŘENÍ, KTERÉ JIM MŮŽE ZACHRÁNIT ŽIVOT

RELAX

SYNDROM SUCHÉHO OKA NEPODCEŇUJTE, ALE ŘEŠTE OKAMŽITĚ! PLICNÍ LÉKAŘI MLUVÍ O DÝCHÁNÍ A STRESU VÝSLEDKY TESTOVÁNÍ REISHI ANTI-AGE SÉRUM S VITAMÍNEM C Týden vědy a techniky AV ČR 2019 ELIŠKA A JAKUB OPĚT DOMINUJÍ ROZHOVOR S VOJTĚCHEM BABIŠTOU O KAMPANI SDÍLÍME KRÁSU - ON+ONA 4 DRUHY PODZIMNÍHO OVOCE, KTERÉ ÚTOČÍ NA SKLOVINU …a jak ji ochránit VERONIKA MAREŠOVÁ: ZEŠTÍHLUJE ČERNÁ BARVA? UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-18 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz