NOVÁ GENERACE PROBIOTIK V KOMBINACI S PREBIOTIKY!Doplněk stravy ProbioLact forte N°12 obsahuje vyvážený komplex 12 resp. 14 různých kmenů živých mikroorganismů v počtu až 10 miliard v jedné tobolce.  

Probiotické preparáty obsahují přátelské bakterie ve formě volných buněk. Na střevní sliznici, kde probiotika působí, je nutné, aby tyto bakterie vytvořily ochrannou a podpůrnou vrstvu - tzv. biofilm. ProbioLact, jako jediný přípravek na trhu, obsahuje přátelské bakterie ve formě této ochranné a stimulační vrstvy. Bakterie Lactobacillus acidophilus biofilm a Bifidobacterium lactis biofilm jsou zpracovány unikátní technologií do formy biofilmu. Tato probiotika jsou produkována tak, aby se již v průběhu výroby chovala obdobným způsobem, jako by byla na střevní sliznici. 

ProbioLact forte N°12 dále obsahuje inulin z čekanky (prebiotikum) pro podporu růstu laktobacilů a bifidobakterií.

Speciální neželatinová enterosolventní tobolka přípravku chrání její obsah v žaludku před nízkým pH, a pomáhá tak prodlužovat stabilitu a vitalitu živých kultur.

Přípravek je vhodný i pro osoby se speciálními stravovacími zvyklostmi (vegany a vegetariány).

Vitamin C přispívá ke správnému energetickému metabolismu a ke správné  funkci imunitního systému.

Vitamin D přispívá ke správné hladině vápníku v krvi, podílí se na procesu dělení buněk, udržuje zdravý stav kostí, zubů a svalů. Přispívá ke správné funkci imunitního systmu.

Doplněk stravy ProbioLact forte N°12  (v balení 10 nebo 30 tobolek) je vhodný při užívání antibiotik, při cestování, zažívacím dyskomfortu a vždy, když potřebujete doplnit přátelský střevní mikrobiom.


ZAPOJTE SE V KVĚTNU DO NAŠÍ SOUTĚŽE O 5x Probiolact forte a 5x Probiolact baby!

Odpovězte správně na soutěžní otázku do konce května 2020.

Své odpovědi zasílejte e-mailem na magazin@hcom.cz

Soutěžní otázka:

Je doplněk stravy ProbioLact forte N°12 vhodný i pro osoby s intolerancí laktózy? 

a) ANO, neobsahuje laktózu

b) NE, obsahuje laktózu

Nápovědu hledejte ZDE  

Zpět