NOVÁ FORMA KONGRESU - ONLINE10. října 2020 se přesně v 10 hodin a 10 minut otevřela pro lékárníky a farmaceutické asistenty z České republiky a ze Slovenska nová forma odborné vzdělávací akce - ONLINE PODZIMNÍ KONFERENCE nebývalých rozměrů. Otevřel se doslova nový portál do světa vzdělávání, a to jak do počtu přednášek, doby trvání / vysílání, tak i obrovským zájmem ze strany studujících. Na konci září nám uprostřed příprav k online konferenci řekla jeho hlavní organizátorka, Kristýna Šimšová: „V podzimním období jsme očekávali, že úspěšně zorganizujeme veškeré fyzické kongresy, které byly naplánovány na celý rok 2020. S vývojem situace kolem tzv. druhé vlny epidemie jsme ale učinili rozhodnutí (vzhledem k současné složité situaci, doporučením ministerstva zdravotnictví a opatřením vlády ČR): letošní fyzické kongresy přesunout do Online podzimní konference pro české a slovenské lékárny."


Původní plán byl, aby se v průběhu měsíce naplnila kapacita 500 účastníků konference. Magická pětistovka však byla překonána hned 4. den po spuštění programu!

Co stojí za velkým počtem studujících? 


JAK SE POVEDLA PODZIMNÍ ONLINE KONFERENCE?

Od 10. října do 11. listopadu zpřístupnil tým Healthcomm Professional, pořadatel tradičních odborných akcí pro zaměstnance lékáren, platformu pro možnost studia na Podzimní online konferenci (OK). A online forma profesního vzdělávání se setkala s nebývalým zájmem! Mezi studujícími sklidila veliký úspěch. Původní plán organizátorů byl, že OK vystuduje 500 účastníků. Finální počet studujících byl ale neuvěřitelný a dosáhl čísla 1 540 odborníků ve farmacii.

Z celkového počtu 1540 se přihlásilo k účasti a studiu 1185 lékárníků, 227 farmaceutických asistentů, 31 studentů oboru farmacie a 66 studujících se připojilo ze Slovenska.

Zeptali jsme se Kristýny Šimšové, manažerky OK, jak ve výsledném přehledu správně číst.

Kolik přednášek bylo během OK k dispozici a kolik jich bylo celkem vystudovaných?

V OK bylo dostupných 16 odborných přednášek (celkově akreditovaných 17 body ČLnK). 16 786 - to je číslo, které představuje počet vystudovaných přednášek za celý měsíc. V průměru to tedy vychází jako cca 14 přednášek na jednoho studujícího.

Kolik účastníků splnilo / vystudovalo celou OK, aby mohli soutěžit o ceny?

Pro možnost zapojit se do soutěže o 10 tabletů byla potřeba vystudovat všechny odborné přednášky a navštívit všechny firemní expozice. Tuto aktivitu a podmínky pro účast v závěrečné soutěži splnila více jak třetina účastníků OK, tedy 548 odborníků ve farmacii. Výherce soutěže o tablety jsme určili na základě elektronického losování, jehož záznam jsme zveřejnili na našich portálech. Z celého srdce výhercům gratulujeme a věříme, že se cena líbí a využijí ji ke svému osobnímu i profesnímu růstu. Třeba jim bude prospěšná k dalšímu online studiu.

CO HEALTHCOMM CHYSTÁ DO KONCE ROKU 2020?


Kristýno, v našem posledním rozhovoru jste avizovala další novinku z portfolia vzdělávacích projektů. Můžete ji nyní již konkrétněji představit?

Moc ráda! Tato novinka letošního roku se jmenuje 3D 360° Kongres. Je to zvláštní název, ale přesně vystihuje to, co bude nabízet.

3D - to je popis prostředí, ve kterém se budou moci účastníci pohybovat.

360° - to jsou místnosti určené pro expozice našich partnerů, našich projektů, a také našich běžných aktivit z kongresů, jak je znáte ve fyzické formě.

Kongres - toto slovo je ve slovníku společnosti Health communication s.r.o. citováno několikrát denně, není četnějšího výrazu. Pro nás, naše partnery, a hlavně pro účastníky a uživatele vzdělávacích akcí a portálů „Healtcomm" mu nyní dáme novou podobu. Možná nečekanou, ale tak rozmanitou, že už se nemohu dočkat finálního spuštění!

Jak rozmanité aktivity na 3D 360° Kongresu uvidíme?

V rámci tohoto projektu plánujeme účastníkům nabídnout vše, co je k dispozici na fyzických kongresech Healthcomm Professional. Dokonce i něco navíc. Samozřejmostí budou odborné akreditované přednášky, ke kterým jsme přidali také oblíbené neakreditované přednášky a vedlejší odpočinkový program v hlavním sále (tyto 3 možnosti budou viditelně označeny a účastník si bude moct vybrat). Dále bude možné podívat se na 3D videa (brýle, které účastníci dostávají na kongresech, bude možné obdržet prostřednictvím edushopu), Virtuální realitu s ukázkami lidského těla, Coffeebreak bude podaný netradičním způsobem, ale také jistě zaujme. A další a další...

Největší a nejlepší novinkou tohoto 3D 360° Kongresu budou firemní expozice. Ty budou připraveny ve speciálním programu tak, aby se účastník mohl jednoduše pohybovat v prostoru a prohlížet si tak novinky výrobních firem, které pro ně připravily.

Rozhodně bude stát za to, se na 3D 360° Kongres přijít podívat a přesvědčit se, že se online forma vzdělávání posouvá do dimenzí, které byly pro vás ještě před časem nepředstavitelné. Vše bude ale jasné, intuitivní a budete studovat v místě a čase, které si sami zvolíte.

Děkuji za rozhovor

Chramst

Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen
Herbisland
Herbion
Nalgesin
Nové vinařství Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

REKONVALESCENCE PO VIRÓZE KDE JE LIŠEJNÍK, TAM SE DOBŘE DÝCHÁ TENTO ROK JE NEJLEPŠÍM DÁRKEM NA VÁNOCE ZDRAVÍ. POŘIĎTE SI HO PRO SEBE I SVÉ BLÍZKÉ KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: PÁSOVÝ OPAR FARMAKOLOG MUDR. JAN STROJIL, PH.D.: O MEDIKACI V TĚHOTENSTVÍ ALPHEGA LÉKÁRNY INICIOVALY DIAGNOSTIKU SYNDROMU SUCHÉHO OKA V KAMENNÝCH LÉKÁRNÁCH ATOPICKÝ EKZÉM NENÍ JEN SUCHÁ KŮŽE A SUCHÁ KŮŽE NEMUSÍ ZNAMENAT ATOPICKÝ EKZÉM NANOČÁSTICE STŘÍBRA V DERMATOLOGII VETERINÁRNÍ MEDICÍNY NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA: KATEGORIE BOLEST ZUBŮ PROF. MUDR. VOJTĚCH THON, PH.D.: JAK JE NA TOM NAŠE IMUNITA ZJISTÍ UNIKÁTNÍ STUDIE V ČEM TKVÍ SÍLA KOSMETIKY EVERGETIKON? DUTINA ÚSTNÍ JAKO VSTUPNÍ BRÁNA INFEKCE NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 12-2020 KNIŽNÍ NOVINKY PNEUMOKOK K ZDRAVÉMU STÁRNUTÍ NEPATŘÍ TOP 5 ČLÁNKŮ LISTOPADU 2020 SEZONNÍ PRODUKTOVÉ TIPY JAK PŘISPĚT K POSÍLENÍ IMUNITY A PREVENCI CHRONICKÝCH ZÁNĚTŮ V TĚLE NEJEN NA PODZIM POZOR NA VÝŽIVU SENIORŮ KORONAVIRUS SE PODLE VĚDCŮ MATEŘSKÝM MLÉKEM NEPŘENÁŠÍ KLINICKÉ HODNOCENÍ VAKCÍN (NEJEN) PROTI COVID-19

RELAX

NASAZENÁ ROUŠKA A KOMUNIKACE ZKUSTE TO LETOS ZDRAVĚJI! ZIMA JE ZÁTĚŽOVOU ZKOUŠKOU PRO PLEŤ CO NÁM PŘIPOMÍNAJÍ BARBORKY? CVIKY ZA TÁROU NEJEN PROTI BOLESTI ZAD BUDE CO SLAVIT? DOUFEJME! 4 ZPŮSOBY, JAK ŠETŘIT PŘÍRODU I VAŠI PENĚŽENKU DOPŘEJME SVÉMU TĚLU DOSTATEK ZINKU A SELENU VITAMIN D OČIMA ODBORNÍKA: ING. IVAN MACH UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz