NA HORY ČI NA CESTY – VŽDY BEZ BOLESTIPlánujete treking po horách nebo procházky po venkově, u jezera? Kamkoliv jedete, pečujte o své zdraví a pohodlí na cestách. Kromě krému s UV filtrem a pohodlných bot si do kufru zabalte také antibakteriální gel na ruce a náplasti na odřeniny, puchýře a malé rány.

K poranění nebo bolestivému odření kůže může dojít v nejméně očekávaném okamžiku, a to i během nenáročné procházky. A když jste na aktivní dovolené, pravděpodobnost úrazu je ještě větší. Nechcete-li si zkazit vysněný výlet, přibalte si do cestovní tašky také dobře vybavenou lékárničku.

ZÁKLADEM JE SPRÁVNÉ OBUTÍ

Plánujete-li aktivitu v horách, nezapomeňte si s sebou vzít boty nad kotníky na pořádné podrážce, s kvalitním tlumením a dobrou přilnavostí k podkladu. Snížíte riziko otlačenin a puchýřů na chodidlech a riziko úrazů. Na dlouhé procházky po městě budou nejlepší boty z prodyšného materiálu. Nechcete-li mít po celodenním pochodu nohy oteklé a bolestivé, požádejte prodavače ve sportovním obchodě, aby vám pomohl vybrat správnou obuv.

NA VÝLET DO HOR

Krása spojená s výlety do hor spočívá mimo jiné i v jejich nepředvídatelnosti. Než se však vydáte za dobrodružstvím, je dobré se alespoň na základní úrovni postarat o svou bezpečnost. Praktická sada pro péči o rány vás může ochránit před mnoha závažnými zdravotními důsledky a zajistí vám správné pohodlí, které vám umožní si plně užít všechny extrémní zážitky.

NÁPLASTI PRO SPECIÁLNÍ ÚKOLY

Extrémní podmínky od nás vyžadují použití extrémních řešení. Při plánování cesty, během níž se může stát cokoli, musíme být připraveni na každou eventualitu. Toto pravidlo se týká také náplastí, které si chceme vzít s sebou.

 

Pořiďte si pohodlnou sadu, jakou je Spofaplast Turistický mix.


Najdete v ní celkem 17 kusů náplastí třech druhů a v pěti velikostech, včetně voděodolných, hypoalergenních a univerzálních náplastí s krytím na rány.

Náplasti, které jsou v sadě obsaženy, jsou vhodnější i na sportovní aktivity a zajišťují neomezený pohyb. 

 

V praktické sadě nesmí chybět voděodolné náplasti. Počasí bývá proměnlivé, zejména v horách, kde nikdy nevíte, jestli se za chvíli nerozprší. Pro tento případ vám pomocnou ruku podá voděodolná náplast, kterou najdete v turistickém mixu ve třech různých velikostech.

V lékárničce nadšence horských výprav nesmí chybět také větší krytí na ránu, které bude bránit pronikání bakterií a virů. Turistický mix také proto nabízí náplast na stříhaní a také větší velikost náplasti, která dobře přilne, zároveň je však tenká a přizpůsobí se povrchu kůže tak, že ji ani nebude cítit.

Na co ještě nezapomenout?

Najděte si místo na dezinfekční prostředek, sterilní gázu, obvazový materiál, elastický obvaz, trojúhelníkový šátek, léky proti bolesti.

Lékárnička nesmí zabírat moc místa, proto její vybavení musí být dobře promyšleno.


ZAPOJTE SE V SRPNU DO NAŠÍ RUBRIKY NA VLASTNÍ KŮŽI A MŮŽETE VYZKOUŠET, JAK NA NÍ SEDÍ NÁPLASTI!


Sedm vylosovaných z těch, kteří správně odpoví na soutěžní otázku do konce srpna na email: magazin@hcom.cz (heslo náplasti), získá od nás k testování balení Spofaplast® Turistický mix.


Spofaplast® Turistický mix představuje bezpečnost a podporu pro každý den. Je proto ideálním pomocníkem při turistických výpravách, ale i nezbytnou výbavou při jakémkoli cestování.

Proto to není jediný mix v portfoliu značky Spofaplast. Už v září se můžete těšit na další dva nové druhy, které potěší a rozveselí nejen dospělé. 

Soutěžní otázka:

Kolik různých velikostí náplastí obsahuje balení Spofaplast® Turistický mix?

a) 3

b) 5

c) 17

Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Petit Drill Nové vinařství Sedatif Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

LZE ZMÍRNIT POTÍŽE SPOJENÉ S NOŠENÍM ROUŠEK A RESPIRÁTORŮ? SUCHÝ KAŠEL U DĚTÍ MUŽI SI ČASTO NEUVĚDOMUJÍ DŮLEŽITOST KOLAGENU KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: KONEČNĚ ZÁŘÍ A RÝMA KOUKÁ Z TVÁŘÍ ZAJÍMALO NÁS... CO SKRÝVAJÍ LESNÍ PLODY II. ESENCIÁLNÍ FOSFOLIPIDY V LÉČBĚ PATOLOGIE JATER PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE VITAMINY PRO TĚHOTNÉ NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU MODERNÍ LÉČBA REVMATOIDNÍ ARTRITIDY: PACIENTI TRÁVÍ MINIMUM ČASU V NEMOCNICÍCH A DŘÍVE SE VRACEJÍ DO PRACOVNÍHO I BĚŽNÉHO ŽIVOTA UKÁZKA Z PORTÁLU EDUCOMM: ESENCIÁLNÍ FOSFOLIPIDY V LÉČBĚ PATOLOGIE JATER I S ROSTLINAMI CVIČÍ HORMONY TOP 5 ČLÁNKŮ SRPNA 2020 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 9-2020 KNIŽNÍ NOVINKY NEZASTUPITELNÁ ROLE LÉKÁRNÍKA VE FARMAKOTERAPII PACIENTA NA SEZÓNU AKUTNÍCH RESPIRAČNÍCH INFEKCÍ JE TŘEBA SE PŘIPRAVIT SEZONNÍ PRODUKTOVÉ TIPY JE VŽDY NUTNÁ LOKÁLNÍ TERAPIE S ANALGETICKOU SLOŽKOU NA LÉČBU HEMOROIDÁLNÍHO ONEMOCNĚNÍ? PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE BOLEST V KRKU U DĚTÍ NEMOC MNOHA TVÁŘÍ BIODYNAMICKÉ SVĚTLO POMÁHÁ SENIORŮM SOUTĚŽNÍ HRA ZPÁTKY DO ŠKOLY KOMPLETNÍ VÝSLEDKY PRŮZKUMU PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020

RELAX

VIROVÁ NEBO BAKTERIÁLNÍ INFEKCE? NÁPLASTI DO KAŽDÉ RODINY VYHODNOCENÍ KOSMETICKÉ PÉČE SÉBIONEX KOŇSKÁ SÍLA V KLOUBNÍ VÝŽIVĚ CANVIT MOBILITA S JABLEČNOU PŘÍCHUTÍ INFORMAČNÍ PORTÁL NZIP ORGÁNY PODLE MĚSÍCŮ PRŮZKUM CHOVÁNÍ V DOBĚ KARANTÉNY LIDÉ NEROZPOZNÁVAJÍ PŘÍZNAKY DEHYDRATACE. ZA ÚNAVOU A BOLESTÍ HLAVY HLEDAJÍ JINÉ PŘÍČINY STRMÝ NÁRŮST V PRODEJI ANTIPSYCHOTIK, PŘEKVAPIVĚ NÍZKÝ U LÉKŮ NA ÚZKOST O NAŠEM PO VAŠEM: VOJTĚCH BERNATSKÝ UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz