MUŽI SI ČASTO NEUVĚDOMUJÍ DŮLEŽITOST KOLAGENUObecně se říká, že za každým úspěšným mužem stojí starostlivá žena. A dámy už dobře vědí, že nedostatek kolagenu u jejich protějšků neznamená, že si musí odpírat pohyb, který mají tak rádi. Právě naopak, není nic jednoduššího než si kolagen doplnit zvenčí.

Kolagen jako univerzální bílkovina mezi pohlavími nerozlišuje. Přesně tak, jak pomáhá ženám, pomůže i mužům. Jediným háčkem je sáhnout po výběru toho nejúčinnějšího produktu, protože trh dnes nabízí širokou škálu možností. Naštěstí je Inca Collagen již dlouhá léta garancí špičkové kvality a viditelných účinků.


Osvědčenou dlouholetou značkou s množstvím pozitivních zkušeností je mořský hydrolyzovaný Inca Collagen v prášku, který si zachovává svou bioaktivní, tedy živou podobu. Znamená to, že má stále přirozenou strukturu helixu (propletených řetězců), a tím zaručuje maximální možnou míru průniku do těla. Takový kolagen se vyrábí šetrnou metodou hydrolýzy za studena.


Muži si častokrát neuvědomují důležitost kolagenu

V jejich vnímání je spojován spíše s krásou. Jenže kolagen je pro tělo důležitý i z mnoha zdravotních aspektů, protože tvoří až 30 procent všech bílkovin v těle. Jeho primárním úkolem je spojování buněk. V nejrůznějších tkáních, jako jsou svaly, šlachy, klouby či chrupavky, ale také v kůži, neboť ta je z 80 % tvořena právě kolagenem.

„O klouby je třeba se starat celý život. Souvisí to se strukturami, které tyto klouby tvoří: kosti, vazy, svaly a kloubová pouzdra. Hlavní součástí kloubních struktur je kolagen, "potvrzuje ortoped MUDr. Vladimír Holoubek.

Právě kolagen je zodpovědný za svěží a pružnou pleť v mládí, díky němu mladé tělo zvládá i větší fyzickou zátěž bez bolestí. Stejně jako ženy, i muži kolagen se stoupajícím věkem ztrácejí. 

Proto je důležité kolagen doplňovat v podobě výživových doplňků.

To vše jsou dostatečně motivující důvody i pro muže, proč pít kolagen denně. Ne ledajaký, ale Inca Collagen. Je to 100% čistý bioaktivní mořský kolagen a na trhu je originál jen jeden, ten český.

Inca Collagen sází jak na kvalitní suroviny: vedlejší produkty mořských ryb a na výrobu bez tepelného zpracování. Vyrábí se pomocí studené metody hydrolýzy, při níž dochází k šetrnému štěpení kolagenových molekul na jednotlivé fragmenty. Navíc Inca Collagen neobsahuje žádné jiné přísady, které by mohly jeho účinky narušovat. Jen čistý přírodní kolagen z kvalitních zdrojů s typicky rybím aroma, nemaskované žádnými příchutěmi.

Kolagen pro muže, kteří rádi sportují

Nesporně nejlepším benefitem kvalitního kolagenového doplňku, jakým je Inca Collagen, je působení ve šlachách, kloubech, chrupavkách a svalech. Ocení to zejména ti představitelé silnějšího pohlaví, kteří se rádi a hodně hýbou. Je běžné, že s věkem se pohybové ústrojí přirozeně opotřebovává, klouby ztrácejí přirozené mazivo a začínají pobolívat, kolena „vržou" a „loupe" v nich. To vše může být důsledkem nedostatku kolagenu. Mužům, kteří sportují, se rychleji tvoří mikrotrhliny v chrupavkách, a pak hrozí únavové zranění, přetížení kloubů a šlach a regenerace bývá delší. Doporučujeme nečekat, až se objeví první bolesti, ale s doplňováním kolagenu začít preventivně již v mladém věku.

Pozitivní působení kolagenu v pohybovém aparátu je potvrzeno mnoha studiemi. V kombinaci s vitaminem C může kolagen pomáhat posílit pojivové tkáně, tedy vaziva a šlachy, působí také jako prevence poranění a urychluje léčbu poranění.


U sportovní aktivity neexistují výjimky. Divili byste se, ale pohybový aparát trpí i při „sedavých" sportech jako je jízda na motokárách, či automobilové závody!

Je to logické, zabrat dostává nejen páteř, ale i kolena či kotníky, protože například motokáry nemají odpružení a při vysoké rychlosti to pociťují klouby celého těla.


Doplnění kolagenu je univerzální - potřebují ho lidé bez rozdílu intenzity aktivity. Stejně jako neexistuje speciální mužský a ženský kolagen. Recenze na Inca Collagen proto nejsou jen marketingovými „fintami", ale důkazem, že Inca Collagen vyrábí jedinečný, špičkový unisex produkt, který má stejné benefity pro všechny.

Dámy, pokud máte muže, který doma neposedí a sportuje buď aktivně, nebo chodívá vybít stres jiným aktivním způsobem, myslete na budoucnost jeho kloubů, šlach a chrupavek, aby mu pohyb nepřekazily nepříjemné problémy v podobě zranění z nadměrného zatížení, nebo onemocnění pohybového aparátu. Kolagen je na tyto potíže výbornou prevencí!

Článek je firemním sdělením společnosti Inca Collagen

https://www.incacollagen.cz/ 

Úvodní fotografie od uživatele Leandro Boogalu ze služby Pexels

Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Petit Drill Nové vinařství Sedatif Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

LZE ZMÍRNIT POTÍŽE SPOJENÉ S NOŠENÍM ROUŠEK A RESPIRÁTORŮ? ZPŘÍJEMNĚTE SI SYCHRAVÝ PODZIM PŘEDEJDĚTE PODZIMNÍMU PADÁNÍ VLASŮ KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: DRÁŽDIVÝ KAŠEL NA AKTUÁLNÍ TÉMA: FOSFOLIPIDY V LÉČBĚ PATOLOGIE JATER PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE BOLEST V KRKU ESENCIÁLNÍ FOSFOLIPIDY V LÉČBĚ PATOLOGIE JATER PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE VITAMINY PRO TĚHOTNÉ NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU ČÁSTI PACIENTŮ KORONAVIRUS POŠKOZUJE SRDCE ERDOSTEIN U PACIENTŮ S COVID-19 ÚČINNOST ROUŠEK OVLIVŇUJE ZPŮSOB JEJICH NOŠENÍ I PÉČE O NĚ TOP 5 ČLÁNKŮ ZÁŘÍ 2020 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 10-2020 KNIŽNÍ NOVINKY PORUCHY UČENÍ A CHOVÁNÍ DOPADY KORONAVIRU (NEJEN) NA PLÍCE SEZONNÍ PRODUKTOVÉ TIPY VĚDCI 1. LF UK ODHALILI STRUKTURY ŘÍDÍCÍ BIORYTMUS POHYBU V MOZCÍCH MYŠÍ LÉKAŘE ONLINE 24/7 MOHOU VYUŽÍT I LIDÉ, KTEŘÍ NEMAJÍ SVÉHO PRAKTIKA VYBRANÉ OTÁZKY SPOJENÉ S POSLEDNÍ NOVELIZACÍ ZÁKONÍKU PRÁCE PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: OBVAZOVÝ MATERIÁL

RELAX

JABLKA A HRUŠKY V BOJI PROTI VIRŮM KDY POMŮŽE DOMÁCÍ TEST CRP? VYHODNOCENÍ TESTOVÁNÍ SADY NÁPLASTÍ SOUTĚŽ O BIO-AKTIVNÍ INCA COLLAGEN POZNEJTE GOPASS LETOŠNÍ ROK JE O POZNÁVÁNÍ TUZEMSKÝCH KRÁS KLÍŠŤATA JSOU AKTIVNÍ I NA PODZIM VYSOKOŠKOLŠTÍ STUDENTI BĚHEM PRVNÍ VLNY PANDEMIE KORONAVIRU O NAŠEM PO VAŠEM: MODERÁTOR ZDENĚK PIŠKULA UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz