MAGAZÍN STOUPÁ A DOLETÍ DO KAŽDÉ LÉKÁRNYPřirovnat Magazín HealthComm, online měsíčník patřící do rodiny projektů Health communication k létajícímu balónku, se nabízí.

Stačí si představit, že...

...STOUPÁ

Od roku 2016, kdy Magazín vychází v měsíční periodicitě a jeho obsah je průběžně aktualizován, roste počet pravidelných čtenářů. Pokud je v obsahu skutečně zajímavé či „palčivé" profesní téma, navštíví stránky www.hcmagazin.cz až 14.000 čtenářů za měsíc. Průměrný počet návštěv v roce 2019 byl bez mála 11.000. 

Nejčtenější články roku 2019 ZDE / Nejčtenější články října 2020 ZDE

 

...DOLETÍ AŽ K VÁM

Magazín je určený odborníkům ve farmacii - zaměstnancům všech lékáren v České republice Každý týden zaletí newsletter s připomínkou šesti nových příspěvků přímo na adresu lékárníka, farmaceutického asistenta nebo lékárny, kterou si sami uvedli pro jeho zaslání.

...JE NESPOUTANÝ ČASEM

I když se vám základní obsah Magazínu představí vždy k 1. dni v měsíci, články, rozhovory, či videa nejsou limitovány fixním nasazením. Vždy počítáme s prostorem pro zveřejnění aktuálních příspěvků a zpráv, nebo měníme obsah v závislosti na nových informacích z oblasti medicíny a farmakoterapie. Například Novinky z lékárenského sortimentu obměňujeme několikrát do měsíce. V samostatné rubrice připomínáme i Sezonní produkty nebo se se čtenáři věnujeme novinkám e-learningového portálu Educomm.

...NAFOUKNE SE

Když si koupíte časopis, má svoji první a poslední stránku a jednou ho, bude-li zajímavý, dočtete celý. To u e-Magazínu neplatí! Pod každou „dlaždicí" naleznete různě dlouhé články, které můžeme "dofouknout" o anketku, soutěž, video ukázku apod. 

A kdyby se v měsíci sešlo víc zajímavých článků a videí, než je základní počet dlaždic, dofoukneme obsah o tolik dlaždic, kolik jich pro uveřejnění aktualit právě potřebujeme. Příkladem jsou nové záložky.

...JE HRAVÝ

Balónky jsou symbolem nespoutané radosti, příjemných chvil, her a dovádění. I na Magazínu si můžete odpočinout od všedních starostí a profesních témat. Podporujeme nejen vzdělávání lékárníků, ale i jejich osobní rozvoj a zdravý životní styl, ke kterému neodmyslitelně patří i kvalitní odpočinek, cestování, sportovní a relaxační aktivity, dobrá gastronomie a nové zážitky. Máme pro vás na Magazínu část Relax, kde již třetím rokem realizujeme testovací rubriku Na vlastní kůži, přinášíme hry, soutěže a naučně-zábavné kvízy. S Magazínem se dá hrát i vyhrát!

...OBJEVUJE

Balóny nemusí být jen ozdobou párty, díky horkovzdušným balónům se dá proletět celý svět a objevovat nové věci. Magazín díky svým rubrikám a příspěvkům proletí celou problematiku oborů, které se věnují péči o zdraví. Reflektuje na novinky z farmakoterapie, výzkumu a vývoje nových léčiv a terapeutických metod, legislativy, práva a ekonomiky v lékárenské praxi. Využívá online moderní formy komunikace a propojuje všechny projekty Health communication: educomm.cz, edumedic.cz a kongresy HealthComm Professional, kterým je tradičním mediálním partnerem.

Čtěte Magazín HealthComm a aktuální dění ze světa farmacie vám NEULETÍ!

Vaše redakce

Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen
Herbisland
Herbion
Nalgesin
Nové vinařství Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

REKONVALESCENCE PO VIRÓZE KDE JE LIŠEJNÍK, TAM SE DOBŘE DÝCHÁ TENTO ROK JE NEJLEPŠÍM DÁRKEM NA VÁNOCE ZDRAVÍ. POŘIĎTE SI HO PRO SEBE I SVÉ BLÍZKÉ KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: PÁSOVÝ OPAR FARMAKOLOG MUDR. JAN STROJIL, PH.D.: O MEDIKACI V TĚHOTENSTVÍ ALPHEGA LÉKÁRNY INICIOVALY DIAGNOSTIKU SYNDROMU SUCHÉHO OKA V KAMENNÝCH LÉKÁRNÁCH ATOPICKÝ EKZÉM NENÍ JEN SUCHÁ KŮŽE A SUCHÁ KŮŽE NEMUSÍ ZNAMENAT ATOPICKÝ EKZÉM NANOČÁSTICE STŘÍBRA V DERMATOLOGII VETERINÁRNÍ MEDICÍNY NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA: KATEGORIE BOLEST ZUBŮ PROF. MUDR. VOJTĚCH THON, PH.D.: JAK JE NA TOM NAŠE IMUNITA ZJISTÍ UNIKÁTNÍ STUDIE V ČEM TKVÍ SÍLA KOSMETIKY EVERGETIKON? DUTINA ÚSTNÍ JAKO VSTUPNÍ BRÁNA INFEKCE NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 12-2020 KNIŽNÍ NOVINKY PNEUMOKOK K ZDRAVÉMU STÁRNUTÍ NEPATŘÍ TOP 5 ČLÁNKŮ LISTOPADU 2020 SEZONNÍ PRODUKTOVÉ TIPY JAK PŘISPĚT K POSÍLENÍ IMUNITY A PREVENCI CHRONICKÝCH ZÁNĚTŮ V TĚLE NEJEN NA PODZIM POZOR NA VÝŽIVU SENIORŮ KORONAVIRUS SE PODLE VĚDCŮ MATEŘSKÝM MLÉKEM NEPŘENÁŠÍ KLINICKÉ HODNOCENÍ VAKCÍN (NEJEN) PROTI COVID-19

RELAX

NASAZENÁ ROUŠKA A KOMUNIKACE ZKUSTE TO LETOS ZDRAVĚJI! ZIMA JE ZÁTĚŽOVOU ZKOUŠKOU PRO PLEŤ CO NÁM PŘIPOMÍNAJÍ BARBORKY? CVIKY ZA TÁROU NEJEN PROTI BOLESTI ZAD BUDE CO SLAVIT? DOUFEJME! 4 ZPŮSOBY, JAK ŠETŘIT PŘÍRODU I VAŠI PENĚŽENKU DOPŘEJME SVÉMU TĚLU DOSTATEK ZINKU A SELENU VITAMIN D OČIMA ODBORNÍKA: ING. IVAN MACH UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz