LETOŠNÍ ROK JE O POZNÁVÁNÍ TUZEMSKÝCH KRÁSTATRY MOUNTAIN RESORTS (TMR) je provozovatelem horských středisek a lídrem v poskytování turistických služeb ve střední a východní Evropě. Společnost působí na Slovensku, v České republice a v Polsku, kde provozuje celkem sedm klíčových horských středisek, dva vodní parky, dva golfové resorty a jeden zábavný park. V nabídce má TMR samozřejmě ubytovací služby v hotelích a další doplňkové služby. V České republice se můžete pobavit a zrelaxovat zároveň ve střediscích Špindlerův Mlýn a Ještěd. Aktivní sportovní zážitek si můžete odnést z Golf resortu Kaskáda Kuřim a Golf & Ski resortu Ostravice. Vyměňte ruch velkoměsta za soukromí a komfort ubytování v přírodě, kde vědí, co potřebuje přeplněná hlava a unavené tělo.

Hotel Kaskáda v Kuřimi

Hotel Kaskáda, který je součástí rekreačně-sportovního areálu Golf resort Brno, je harmonicky zasazen do okolní přírody a nabízí hostům dokonalou pohodu a klidnou atmosféru ve výjimečné lokalitě. Celý areál je kaskádovitě rozprostřen na dvou protilehlých stranách, z nichž jednu tvoří golfové hřiště, druhou stylové, bezbariérové bungalovy typické svou zelenou střechou a architektonicky čistým vzhledem. Tento ráj nejen pro milovníky sportu objevíte jen 15 km od centra Brna, 25 minut jízdy od moravské metropole.

Mezi golfovým hřištěm a ubytovací částí najdete hlavní budovu s recepcí, restauraci s terasou, konferenční prostory a luxusní wellness centrum s bazénem s protiproudem, finskou a parní saunou či privátní vířivkou. Útulné bezbariérové bungalovy s kapacitou 100 lůžek a překrásným výhledem na golfové hřiště poskytují dokonalý komfort, pohodlí a soukromí. Po golfové rundě si můžete oddechnout právě třeba ve wellness centru, které je v ceně ubytování, zahrát si bowling, osvěžit se na terase nebo u baru a ochutnat speciality šéfkuchaře. Návštěvníci jistě ocení bezplatné Wi-Fi připojení a parkování zdarma.

Hotel Kaskáda se nachází pár kilometrů od zoologické zahrady Brno a Brněnské přehrady. Můžete se provětrat při lesní procházce, při jízdě na koni nebo na jedné z mnoha cyklistických tratí. Jižní Morava nabízí bohaté sportovní i kulturní vyžití, které můžete krásně zkombinovat s ochutnávkou pravých moravských vín. Všudypřítomná pohostinnost a malebnost moravského kraje vám zaručí krásnou dovolenou, kterou si vždy velmi rádi zopakujete.

Bližší informace a rezervace ZDE

Hotel Green Inn na Ostravici

Chcete zažít kvalitní dovolenou, rodinnou či firemní oslavu v prostředí, kde jsou všechna přání splněna přívětivým personálem, který pro klienty udělá maximum? Pak se vydejte do Hotelu Green Inn na Ostravici, který obklopuje množství přírodních krás. Hotel svým vzhledem splyne s okolní krajinou a dává příslib nenuceného luxusu, kvalitního relaxu a přináší množství zážitků golfovým začátečníkům, profesionálům i negolfistům hledajícím pokoj od ruchu velkoměsta.

Zavřete notebook, vypněte telefon a dopřejte si pár dní zážitků se svými blízkými. Rozmazlujte se wellness procedurami, vydejte se na cykloturistiku, turistiku v krásné přírodě Beskydských vrchů anebo obdivujte okolní přírodu z koňského sedla. Objevte beskydský venkov a dejte šanci komfortu v pokojném prostředí. Resort poskytuje ubytování v sedmi samostatných hotelových domech, které jsou součástí rozsáhlého golfového komplexu. V hlavní budově tzv. klub najdete recepci, restauraci, luxusní wellness centrum i konferenční prostory. V restauraci, která nabízí širokou škálu stravovacích možností, nenajdete stůl se špatným výhledem!

Během zimy, když zelené greeny pokryje sníh, můžete vyběhnout na běžkách a obdivovat krásy okolí na několika špičkových běžeckých tratích. Tyto tratě jsou nejen dokonale udržované, ale také osvětlené a přizpůsobené nejpřísnějším kritériím pro mezinárodní běžecké závody. Ski centrum Bílá je od hotelu vzdálené pouze 20 minut autem.

Bližší informace a rezervace ZDE

VÝHODY PRO KLIENTY TMR = GOPASS

Věrnostní program, který vás odmění body za každý nákup, to je GOPASS. Nasbírané body můžete proměnit za slevy při dalších nákupech nebo za speciální produkty dostupné pouze za body. Věrnostní program GOPASS je platný ve všech střediscích TMR, která dnes najdete už ve 4 zemích Evropy: na Slovensku, v České republice, Polsku a v Rakousku. GOPASS body lze uplatnit v zimních střediscích, golfových resortech, aquaparcích, hotelech, restauracích, obchodech, půjčovnách apod.

Kartu GOPASS získáte po vytvoření registrace na www.gopass.cz. Ve vašem GOPASS kontě volíte ze dvou možností: zaslání karty na adresu, pokud nakupujete v dostatečném předstihu minimálně 14 dní, nebo vyzvednutí karty v našich klientských centrech u lanovek, aquaparků, golfových hřišť či hotelů. Vaši GOPASS kartu si uschovejte a použijte ji opět pro další online dobití skipasu/jízdenky u nás, nebo v našich dalších střediscích. K vašemu profilu můžete přidat až 10 dalších osob a skipasy / jízdenky (například pro vaši rodinu) pak pohodlně a rychle nakupovat online jednou platbou. Každá z osob přiřazených k vašemu účtu při nákupu automaticky získá svou GOPASS kartu.


NAŠE SOUTĚŽ O VOUCHER PRO 2 OSOBY NA 2 NOCI VČETNĚ SNÍDANĚ A WELLNESS OD TMR

Magazín spolu se společností TATRY MOUNTAIN RESORTS připravil pro jednoho z vás luxusní dárek v podobě voucheru pro 2 osoby. Abyste se mohli stát šťastným držitelem voucheru a poznat luxus hotelu Kaskáda v Kuřimi, musíte správně odpovědět na soutěžní otázku a odpověď zaslat na magazin@hcom.cz do konce října.


Soutěžní otázka: Kolik golfových resortů provozuje společnost TATRY MOUNTAIN RESORTS?

Pokud budete pečlivě sledovat video, nebude pro vás správná odpověď žádným tvrdým oříškem (nebo golfovým míčkem).

 

Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen
Herbisland
Herbion
Nalgesin
Nové vinařství Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

REKONVALESCENCE PO VIRÓZE KDE JE LIŠEJNÍK, TAM SE DOBŘE DÝCHÁ TENTO ROK JE NEJLEPŠÍM DÁRKEM NA VÁNOCE ZDRAVÍ. POŘIĎTE SI HO PRO SEBE I SVÉ BLÍZKÉ KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: PÁSOVÝ OPAR FARMAKOLOG MUDR. JAN STROJIL, PH.D.: O MEDIKACI V TĚHOTENSTVÍ ALPHEGA LÉKÁRNY INICIOVALY DIAGNOSTIKU SYNDROMU SUCHÉHO OKA V KAMENNÝCH LÉKÁRNÁCH ATOPICKÝ EKZÉM NENÍ JEN SUCHÁ KŮŽE A SUCHÁ KŮŽE NEMUSÍ ZNAMENAT ATOPICKÝ EKZÉM NANOČÁSTICE STŘÍBRA V DERMATOLOGII VETERINÁRNÍ MEDICÍNY NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA: KATEGORIE BOLEST ZUBŮ PROF. MUDR. VOJTĚCH THON, PH.D.: JAK JE NA TOM NAŠE IMUNITA ZJISTÍ UNIKÁTNÍ STUDIE V ČEM TKVÍ SÍLA KOSMETIKY EVERGETIKON? DUTINA ÚSTNÍ JAKO VSTUPNÍ BRÁNA INFEKCE NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 12-2020 KNIŽNÍ NOVINKY PNEUMOKOK K ZDRAVÉMU STÁRNUTÍ NEPATŘÍ TOP 5 ČLÁNKŮ LISTOPADU 2020 SEZONNÍ PRODUKTOVÉ TIPY JAK PŘISPĚT K POSÍLENÍ IMUNITY A PREVENCI CHRONICKÝCH ZÁNĚTŮ V TĚLE NEJEN NA PODZIM POZOR NA VÝŽIVU SENIORŮ KORONAVIRUS SE PODLE VĚDCŮ MATEŘSKÝM MLÉKEM NEPŘENÁŠÍ KLINICKÉ HODNOCENÍ VAKCÍN (NEJEN) PROTI COVID-19

RELAX

NASAZENÁ ROUŠKA A KOMUNIKACE ZKUSTE TO LETOS ZDRAVĚJI! ZIMA JE ZÁTĚŽOVOU ZKOUŠKOU PRO PLEŤ CO NÁM PŘIPOMÍNAJÍ BARBORKY? CVIKY ZA TÁROU NEJEN PROTI BOLESTI ZAD BUDE CO SLAVIT? DOUFEJME! 4 ZPŮSOBY, JAK ŠETŘIT PŘÍRODU I VAŠI PENĚŽENKU DOPŘEJME SVÉMU TĚLU DOSTATEK ZINKU A SELENU VITAMIN D OČIMA ODBORNÍKA: ING. IVAN MACH UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz