KŘIČÍ VAŠE PLEŤ ŽÍZNÍ A HLADY?Již žádné pocity pnutí či pálení! Značka Rexaline, odborník na vysoce účinnou péči proti vráskám a stárnutí pleti všech věkových kategorií, přináší výživný krém REXALINE 3D Hydra-Dose Nutri+ Hyperhydratační krém na velmi suchou pleť s nutri komplexem navíc, který okamžitě zklidňuje podráždění, dlouhodobě hydratuje a udržuje její mladiství vzhled.

Laboratoře Rexaline využívají nejmodernější technologie, neustále registrují nové patenty a zavádějí inovace. Všechny produkty obsahují exkluzivní hyperhydratační komplex s duální kyselinou hyaluronovou pro dlouhodobý i okamžitý efekt, který pleti dodává hydrataci, a tím udržuje její mládí. Řada Hydra 3D, inovovaná v roce 2016, přidává k hyperhydratačnímu komplexu Rexaline s duální kyselinou hyaluronovou další dvě silné aktivní látky, a to z červené řasy a pouštní růže. 3D hydratační efekt míří do všech vrstev dermis pro okamžitou i dlouhodobou celkovou hydrataci.

Výživný Hyperhydratační omlazujicí krém na velmi suchou a křehkou pleť Hydra-Dose Nutri+ z řady Rexaline Hydra 3D je určen velmi suché pleti. Je opravdovým vysoce výživným, hydratačním a protivráskovým balzámem. 

- Napravuje a načechrává pleť

- Vyhlazuje vrásky

- Dlouhodobě hydratuje

- Doplňuje nedostatek lipidů na povrchu pleti

- Nezanechává mastný film

Pleťový krém má bohatou a výživnou texturu, která zahalí pleť do závoje jemnosti. Obsahuje inovovaný hyperhydratační komplex Rexaline s duální kyselinou hyaluronovou, červenou řasou a pouštní růží. Dále obsahuje Nutri Complex s výživným olejem ze slunečnice, nápravným bambuckým máslem a zklidňujícím alfa bisabololem.

INSTRUMENTÁLNÍ TESTY: Hydratace: +66 %1


APLIKAČNÍ TESTY: Načechrání: 83 %2

                             Náprava: 90%2


Použití: ráno a večer na vyčištěnou pleť. Ideální i jako podklad pod make-up.

1. Instrumentální test provedený laboratořemi AMA na reprezentativní skupině 10 dobrovolnic po 15 minutách.
2. Test sebehodnocením provedený laboratořemi AMA na reprezentativní skupině 30 dobrovolnic po 28 dnech používání.


CHCETE ZAŽÍT HYDRATACI VE 3D?

Zapojte se do naší soutěže a odpovězte správně na otázku na magazin@hcom.cz do 10. 10. 2019 (PŘEDMĚT: REXALINE 3D).

Můžete se stát jedním ze tří výherců REXALINE 3D Hydra-Dose Nutri+ Hyperhydratačního omlazujícího krému na velmi suchou pleť v hodnotě 1890 korun.


 

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

Pro jaký věk je vhodná péče s REXALINE 3D Hydra-Dose Nutri+ Hyperhydratačním omlazujícím krémem na velmi suchou pleť?

a) 50+

b) 40+, 45+ a 50+

c) 25+, 30+, 35+, 40+ a 45+

Nápovědu naleznete ZDE

 

Zpět

DOPORUČUJEME

Canephron Canephron Magistraliter Kongresy Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem**** Alphega Družstvo lékáren Comfort Hotel Ústí nad Labem City*** Instagram

OBSAH

PROFI

LÉKÁRNÍCI BUDOU MÍT MOŽNOST VYHODNOCOVAT LÉKOVÉ ZÁZNAMY PACIENTŮ MIKROBIOM A VYBRANÁ ONEMOCNĚNÍ SCHÜSSLEROVY SOLI PRO ZDRAVĚJŠÍ PLEŤ, VLASY A NEHTY KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: ACH TY ZUBY Co nám radí dentální hygienistka? MÁLO SE HÝBEME! PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA: KATEGORIE BOLEST V KRKU VÝSLEDKY PRŮZKUMU JAK LÉKÁRNÍCI VNÍMAJÍ DIGITÁLNÍ TECHNOLOGIE? – I. ČÁST NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2019 – VÝBĚR ŘÍJEN VLIV OMEGA-3 MASTNÝCH KYSELIN NA KVALITU ŽIVOTA: DEPRESE AIFP: ZMĚNA VÝKLADOVÉ PRAXE USNADŇUJE POSKYTOVÁNÍ LÉČIVÝCH PŘÍPRAVKŮ ZA SYMBOLICKOU CENU TOP 5 ČLÁNKŮ ZÁŘÍ 2019 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 10-2019 KNIŽNÍ NOVINKY ŽILNÍ ZÁNĚT A HYPERTENZE V KLINICKÉM PROJEVU PŘI HOUBAŘENÍ POZOR NA KLÍŠŤATA DNY PAMĚTI V LÉKÁRNÁCH STARŠÍ RODIČKY ZVYŠUJÍ CELKOVOU PORODNOST GYNEKOLOGOVÉ Z 1. LF UK: KLÍČEM KE SNÍŽENÍ RIZIKA VZNIKU RAKOVINY VAJEČNÍKŮ JSOU LAKTOBACILY PACIENTI SE ZÁVAŽNÝM EOZINOFILNÍM ASTMATEM MAJÍ NOVOU ŠANCI DESATERO SPRÁVNÝCH NÁVYKŮ PŘI DLOUHODOBÉ PRÁCI S POČÍTAČEM

RELAX

CO JE SYNDROM SUCHÉHO OKA? BOŽSKÁ HOUBA REISHI VYHODNOCENÍ TESTOVÁNÍ LIKVIDNÍ FORMY HOŘČÍKU SOUTĚŽ S PŘÍRODNÍ KOSMETIKOU OMORFIA! Doc. MUDr. Roman Zachoval, Ph.D. - konference Incoforum PRO ZDRAVÍ JEDEN DENNĚ KŘTINY SE TŘEMI KMOTRAMI A JEDNÍM MODERÁTOREM PRO VITALITU A REGENERACI SDÍLÍME KRÁSU UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-18 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz