KOŇSKÁ SÍLA V KLOUBNÍ VÝŽIVĚ CANVIT MOBILITA S JABLEČNOU PŘÍCHUTÍKloubní výživa Canvit Mobilita je určena pro intenzivní podporu a regeneraci kloubů, potlačení bolestí při pohybu a celkové zlepšení hybnosti. Jedná se o komplex 7 proaktivních látek s extra rychlým nástupem účinku a dlouhotrvajícím pozitivním efektem na chrupavky, vazy, šlachy i klouby koní.

Obohaceno o přírodní jablečný extrakt pro atraktivnější vůni i chuť.

Pro otestování chutnosti si objednejte vzorek zdarma: https://www.milujupohyb.cz/vzorek-zdarma/

Synergický efekt účinných látek zajišťuje kompletní péči při akutních i chronických kloubních obtížích různého původu (úraz, onemocnění, vysoký věk a další). 


  • Při onemocněních, zánětech a bolestech kloubů (artróza, artritida),
  • po drobných i větších úrazech pohybového aparátu (kulhání, naraženiny, bolest při pohybu),
  • pro koně ve sportovní přípravě a v zátěži během závodní sezony, 
  • pro stárnoucí koně a seniory pro zlepšení pohyblivosti a zvýšení chuti k pohybu.

Canvit Mobilita působí protizánětlivě, tlumí bolesti kloubů, vyživuje a intenzivně regeneruje po zátěži.

Doporučené dávkování: 1 čajová lžička (cca 4 g) na 50 kg denně. Účinek a úlevu od bolesti můžete pozorovat již po několika málo dnech užívání, ale pro maximální efekt doporučujeme podávat minimálně 8-10 týdnů. Při dlouhodobějším nebo trvalém užívání u chronických potíží je možné brát poloviční dávku (tj. půl čajové lžičky na každých 50 kg denně).

Canvit Mobilita je bez obsahu chemických dochucovadel, bez barviv, bez umělých aromat. Vyrobeno a baleno v ČR.


NAŠE SOUTĚŽ!

Chcete se v září zapojit do naší soutěže o kloubní výživu Canvit Mobilita s jablečnou příchutí? Odpovězte správně na otázku na magazin@hcom.cz do konce měsíce (heslo v předmětu emailu CANVIT).

Můžete vyhrát nejen kloubní výživu Canvit mobilita pro koně, ale také praktický batůžek a tričko s logem Canvit. Proto společně s odpovědí uveďte i velikost trička (k dispozici jsou velikosti S-XXL). V redakci máme připraveno 5 cen!

 

Soutěžní otázka:

Jak velké je balení kloubní výživy Canvit Mobilita?

a) 500 g

b) 1 000 g

c) 1 500 g

Nápovědu najdete ZDE.

Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Petit Drill Nové vinařství Sedatif Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

LZE ZMÍRNIT POTÍŽE SPOJENÉ S NOŠENÍM ROUŠEK A RESPIRÁTORŮ? ZPŘÍJEMNĚTE SI SYCHRAVÝ PODZIM PŘEDEJDĚTE PODZIMNÍMU PADÁNÍ VLASŮ KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: DRÁŽDIVÝ KAŠEL NA AKTUÁLNÍ TÉMA: FOSFOLIPIDY V LÉČBĚ PATOLOGIE JATER PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE BOLEST V KRKU ESENCIÁLNÍ FOSFOLIPIDY V LÉČBĚ PATOLOGIE JATER PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE VITAMINY PRO TĚHOTNÉ NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU ČÁSTI PACIENTŮ KORONAVIRUS POŠKOZUJE SRDCE ERDOSTEIN U PACIENTŮ S COVID-19 ÚČINNOST ROUŠEK OVLIVŇUJE ZPŮSOB JEJICH NOŠENÍ I PÉČE O NĚ TOP 5 ČLÁNKŮ ZÁŘÍ 2020 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 10-2020 KNIŽNÍ NOVINKY PORUCHY UČENÍ A CHOVÁNÍ DOPADY KORONAVIRU (NEJEN) NA PLÍCE SEZONNÍ PRODUKTOVÉ TIPY VĚDCI 1. LF UK ODHALILI STRUKTURY ŘÍDÍCÍ BIORYTMUS POHYBU V MOZCÍCH MYŠÍ LÉKAŘE ONLINE 24/7 MOHOU VYUŽÍT I LIDÉ, KTEŘÍ NEMAJÍ SVÉHO PRAKTIKA VYBRANÉ OTÁZKY SPOJENÉ S POSLEDNÍ NOVELIZACÍ ZÁKONÍKU PRÁCE PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: OBVAZOVÝ MATERIÁL

RELAX

JABLKA A HRUŠKY V BOJI PROTI VIRŮM KDY POMŮŽE DOMÁCÍ TEST CRP? VYHODNOCENÍ TESTOVÁNÍ SADY NÁPLASTÍ SOUTĚŽ O BIO-AKTIVNÍ INCA COLLAGEN POZNEJTE GOPASS LETOŠNÍ ROK JE O POZNÁVÁNÍ TUZEMSKÝCH KRÁS KLÍŠŤATA JSOU AKTIVNÍ I NA PODZIM VYSOKOŠKOLŠTÍ STUDENTI BĚHEM PRVNÍ VLNY PANDEMIE KORONAVIRU O NAŠEM PO VAŠEM: MODERÁTOR ZDENĚK PIŠKULA UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz