KONGRESOVÁ DEKÁDASpolečnost Health communication s.r.o. působí letos 10. rokem na poli odborné edukace. Zdá se, že rozhodně nestagnuje, což dokládá i počet projektů, které od svého vzniku přidala do svého portfolia. Health communication s.r.o. se od roku 2009 zabývá vzděláváním odborné veřejnosti v oblasti farmacie a marketingovou komunikací v rámci edukačních projektů. Tým Health communication vyvíjí a využívá moderní formy vzdělávání, například unikátní 3D vizuální animaci, která napomáhá k pochopení určité problematiky v dané oblasti. Cílem je zjednodušit, usměrnit a předat odborné informace koncovým zákazníkům. Své aktivity společnost podporuje dialogem s odborníky v oblasti farmacie, medicíny, marketingu a komunikace.

Jedním z klíčových projektů, a zároveň nejstarším z portfolia společnosti, je Healthcomm, který se zabývá pořádáním odborných seminářů, kongresů, sympozií a workshopů. Nejznámější jsou odborné kongresy HealthComm Professional pro odborníky z oblasti farmacie.

Vizí bylo moderní vzdělávání pacienta. Přinášet mu jednoduše informace o zdraví a uvést na trh moderní platformy pro vzdělávání lékárníků a farmaceutických asistentů. Většina cílů se podařila díky skvělé práci úžasného týmu a jsem přesvědčený, že už několik let udáváme trend moderního vzdělávání pro lékárny v České republice. Dnes máme na kongresech nejen renomované odborníky, ale i 3D plátno a virtuální realitu pro více než 1800 účastníků kongresu ročně, říká ředitel společnosti Health communication, Zdeněk Břeň.

Po 10 letech nejvíce potěší, když na kongresech poznávám tváře, které jsem vídala i na začátku. Mám pocit, že jsme taková velká rodina a znamená to pro mne, že práci děláme dobře, že jsme přesvědčili zaměstnance lékáren, že zajít na náš kongres se vyplatí," dodává Veronika Glosová, obchodní manažerka, která stála u zrodu prvních odborných kongresů HealthComm Professional.

PŘIJMĚTE POZVÁNÍ NA NĚKTERÝ Z LETOŠNÍCH PODZIMNÍCH KONGRESŮ HEALTHCOMM PROFESSSIONAL!


V programu letošních kongresů jsou i zajímavé přednášky 2 v 1, ve kterých se dva lektoři potkají spolu na pódiu a podívají se na jednu problematiku, každý ovšem ze svého úhlu pohledu:

Doporučení lékárníka pro dispenzační práci: Maximalizace účinku nebo minimalizace rizik. Alopatický nebo homeopatický přístup. Konkrétní návrhy na komunikaci s pacientem v lékárně. Přednášející: PharmDr. Renata Semeráková a PharmDr. Jana Matušková

a

Probiotika pro prvních 1000 dnů života. Přednášející: RNDr. Anna Janáková, Ph.D. a prim. MUDr. Jan Boženský


DALŠÍ ODBORNÉ PŘEDNÁŠKY, které si můžete poslechnout tento podzim:

- PharmDr. Jana Matušková: Když vám chybí v potravě, najdete je v lékárně. Jak poznat kvalitu a účinnost doplňků stravy s obsahem EPA a DHA. Doporučení pro aktivní komunikaci s pacientem v lékárně. Nenechte si ujít nejlépe hodnocenou přednášku jarní části letošních kongresů HealthComm Professional.

- MUDr. Peter Minárik, PhD., MSc.: Víte, že esenciální fosfolipidy ulehčují regeneraci poškozené jaterní tkáně?

- MUDr. Jiří Slíva, Ph.D.: Paracetamol: hledání optimální dávky

- PharmDr. Martin Kopecký, PhD.: Aktuální informace z ČLnK pro praxi lékárníka

- MUDr. Marek Vydra: Synbiotika- slibný přístup k prevenci a řešení alergie na bílkovinu kravského mléka


Kompletní programy jednotlivých kongresů, které budou probíhat ve Zlíně, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem, Praze a Olomouci, naleznete na www.healthcomm.cz, kde se můžete i přihlásit k účasti.

Pojďte s námi oslavit 10 let našeho působení a otevřít druhou dekádu oblíbených kongresů HealthComm Professional!

Ing. Pavla Měřilová, manažerka fyzických vzdělávacích akcí

Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Lactase Sedatif Právní poradna Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

MINERÁLNÍ SOLI NA(D) ZLATO POZOR NA INTOLERANCI LAKTÓZY LZE UŽÍVAT KOLAGEN I V PRŮBĚHU TĚHOTENSTVÍ A PO PORODU? KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: PYLOVÁ ALERGIE ZEPTALI JSME SE ZA VÁS... REZISTENCE BAKTERIÍ NA ANTIBIOTIKA JE VĚTŠÍ PROBLÉM, NEŽ SE ZDÁ TELEMEDICÍNA ANO – ALE ROZUMNĚ PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE KOJENECKÁ VÝŽIVA NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU PTALI JSTE SE BĚHEM ONLINE KONFERENCE… REPORTÁŽ: PŘEDÁNÍ PEČETI ODBORNÁ LÉKÁRNA HEMOROIDY NEMUSÍ BÝT TABU, NENÍ NUTNO SE DRŽET STEREOTYPU PŘI JEJICH ŘEŠENÍ ZA TÁROU TOP 5 ČLÁNKŮ DUBNA NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 5-2020 KNIŽNÍ NOVINKY ROZHOVOR S FARMACEUTICKÝM TECHNOLOGEM DAVIDEM VETCHÝM ŘEŠENÍ VAGINÁLNÍCH POTÍŽÍ Z POHLEDU LÉKÁRNÍKA I. KAZUISTIKY Z PRAXE KLINICKÉHO FARMACEUTA JAK POSÍLIT IMUNITNÍ SYSTÉM VITAMINEM D JAK PODPOŘIT PLODNOST V KARANTÉNĚ? 10 DŮVODŮ, PROČ SE NECHAT OČKOVAT ČÍHÁ V POTRUBÍ UZAVŘENÝCH PROVOZOVEN LEGIONELLA? STUDIE JÁ A COVID-19 AKTIVITY INOVATIVNÍHO FARMACEUTICKÉHO PRŮMYSLU NA PODPORU BOJE PROTI EPIDEMII KORONAVIRU

RELAX

KLOUBNÍ VÝŽIVA PRO PSY CANVIT CHONDRO FILLERINA V BOJI S ČASEM PROČ JSOU ZINEK A SELEN DŮLEŽITÉ PRO NAŠE TĚLO NOVÁ GENERACE PROBIOTIK V KOMBINACI S PREBIOTIKY! PSYCHOLOGIE KRIZOVÝCH SITUACÍ JAK V KARANTÉNĚ NEPŘIBRAT A ZŮSTAT FIT? OCHRANA KŮŽE – TRENDY, NOVINKY, NÁPADY JAK SPRÁVNĚ UCHOVÁVAT POTRAVINY? ONLINE KONFERENCE HEALTHCOMM UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz