KONGRESOVÁ DEKÁDASpolečnost Health communication s.r.o. působí letos 10. rokem na poli odborné edukace. Zdá se, že rozhodně nestagnuje, což dokládá i počet projektů, které od svého vzniku přidala do svého portfolia. Health communication s.r.o. se od roku 2009 zabývá vzděláváním odborné veřejnosti v oblasti farmacie a marketingovou komunikací v rámci edukačních projektů. Tým Health communication vyvíjí a využívá moderní formy vzdělávání, například unikátní 3D vizuální animaci, která napomáhá k pochopení určité problematiky v dané oblasti. Cílem je zjednodušit, usměrnit a předat odborné informace koncovým zákazníkům. Své aktivity společnost podporuje dialogem s odborníky v oblasti farmacie, medicíny, marketingu a komunikace.

Jedním z klíčových projektů, a zároveň nejstarším z portfolia společnosti, je Healthcomm, který se zabývá pořádáním odborných seminářů, kongresů, sympozií a workshopů. Nejznámější jsou odborné kongresy HealthComm Professional pro odborníky z oblasti farmacie.

Vizí bylo moderní vzdělávání pacienta. Přinášet mu jednoduše informace o zdraví a uvést na trh moderní platformy pro vzdělávání lékárníků a farmaceutických asistentů. Většina cílů se podařila díky skvělé práci úžasného týmu a jsem přesvědčený, že už několik let udáváme trend moderního vzdělávání pro lékárny v České republice. Dnes máme na kongresech nejen renomované odborníky, ale i 3D plátno a virtuální realitu pro více než 1800 účastníků kongresu ročně, říká ředitel společnosti Health communication, Zdeněk Břeň.

Po 10 letech nejvíce potěší, když na kongresech poznávám tváře, které jsem vídala i na začátku. Mám pocit, že jsme taková velká rodina a znamená to pro mne, že práci děláme dobře, že jsme přesvědčili zaměstnance lékáren, že zajít na náš kongres se vyplatí," dodává Veronika Glosová, obchodní manažerka, která stála u zrodu prvních odborných kongresů HealthComm Professional.

PŘIJMĚTE POZVÁNÍ NA NĚKTERÝ Z LETOŠNÍCH PODZIMNÍCH KONGRESŮ HEALTHCOMM PROFESSSIONAL!


V programu letošních kongresů jsou i zajímavé přednášky 2 v 1, ve kterých se dva lektoři potkají spolu na pódiu a podívají se na jednu problematiku, každý ovšem ze svého úhlu pohledu:

Doporučení lékárníka pro dispenzační práci: Maximalizace účinku nebo minimalizace rizik. Alopatický nebo homeopatický přístup. Konkrétní návrhy na komunikaci s pacientem v lékárně. Přednášející: PharmDr. Renata Semeráková a PharmDr. Jana Matušková

a

Probiotika pro prvních 1000 dnů života. Přednášející: RNDr. Anna Janáková, Ph.D. a prim. MUDr. Jan Boženský


DALŠÍ ODBORNÉ PŘEDNÁŠKY, které si můžete poslechnout tento podzim:

- PharmDr. Jana Matušková: Když vám chybí v potravě, najdete je v lékárně. Jak poznat kvalitu a účinnost doplňků stravy s obsahem EPA a DHA. Doporučení pro aktivní komunikaci s pacientem v lékárně. Nenechte si ujít nejlépe hodnocenou přednášku jarní části letošních kongresů HealthComm Professional.

- MUDr. Peter Minárik, PhD., MSc.: Víte, že esenciální fosfolipidy ulehčují regeneraci poškozené jaterní tkáně?

- MUDr. Jiří Slíva, Ph.D.: Paracetamol: hledání optimální dávky

- PharmDr. Martin Kopecký, PhD.: Aktuální informace z ČLnK pro praxi lékárníka

- MUDr. Marek Vydra: Synbiotika- slibný přístup k prevenci a řešení alergie na bílkovinu kravského mléka


Kompletní programy jednotlivých kongresů, které budou probíhat ve Zlíně, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem, Praze a Olomouci, naleznete na www.healthcomm.cz, kde se můžete i přihlásit k účasti.

Pojďte s námi oslavit 10 let našeho působení a otevřít druhou dekádu oblíbených kongresů HealthComm Professional!

Ing. Pavla Měřilová, manažerka fyzických vzdělávacích akcí

Zpět

DOPORUČUJEME

Canephron Canephron Právní poradna První volba Kongresy Hotel Olympik Praha Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

VELKÁ PODZIMNÍ HRA VAGINÁLNÍ SUCHOST? ŽÁDNÉ TABU! BIOLOGICKY AKTIVNÍ LÁTKY V DOPLŇCÍCH STRAVY OVLIVŇUJÍCÍ ČINNOST MOZKU KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: OČKOVÁNÍ PROTI CHŘIPCE Dr. Conti a VR srdce MĚŘENÍ PRUŽNOSTI CÉV ODHALÍ MOŽNÁ RIZIKA PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA: KATEGORIE SUCHÝ KAŠEL VÝSLEDKY PRŮZKUMU JAK LÉKÁRNÍCI VNÍMAJÍ DIGITÁLNÍ TECHNOLOGIE? – II. ČÁST NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2019 – VÝBĚR LISTOPAD VLIV OMEGA-3 MASTNÝCH KYSELIN NA KVALITU ŽIVOTA: DEPRESE SCHŰSSLEROVY SOLI V LÉČBĚ NACHLAZENÍ TOP 5 ČLÁNKŮ ŘÍJNA 2019 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 11-2019 KNIŽNÍ NOVINKY ZÁSADY LÉČBY VARIXŮ DOLNÍCH KONČETIN FARMACEUTICKÉ ASISTENTY ZASTŘEŠÍ NOVÁ PROFESNÍ KOMORA PILOTNÍ SCREENING ODHALUJE JEDNU PLICNÍ NEMOC ZA DRUHOU MIGRÉNA JAKO ŽIVOTNÍ A PRACOVNÍ PŘEKÁŽKA 5 VYŠETŘENÍ, KTERÉ BY MĚLA ABSOLVOVAT KAŽDÁ ŽENA PO PADESÁTCE PŘÍPRAVEK NUCALA VÝZNAMNĚ SNIŽUJE EXACERBACE TĚŽKÉHO EOZINOFILNÍHO ASTMATU ŽENY SE BOJÍ GYNEKOLOGICKÉHO VYŠETŘENÍ, KTERÉ JIM MŮŽE ZACHRÁNIT ŽIVOT

RELAX

SYNDROM SUCHÉHO OKA NEPODCEŇUJTE, ALE ŘEŠTE OKAMŽITĚ! PLICNÍ LÉKAŘI MLUVÍ O DÝCHÁNÍ A STRESU VÝSLEDKY TESTOVÁNÍ REISHI ANTI-AGE SÉRUM S VITAMÍNEM C Týden vědy a techniky AV ČR 2019 ELIŠKA A JAKUB OPĚT DOMINUJÍ ROZHOVOR S VOJTĚCHEM BABIŠTOU O KAMPANI SDÍLÍME KRÁSU - ON+ONA 4 DRUHY PODZIMNÍHO OVOCE, KTERÉ ÚTOČÍ NA SKLOVINU …a jak ji ochránit VERONIKA MAREŠOVÁ: ZEŠTÍHLUJE ČERNÁ BARVA? UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-18 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz