KOMUNIKACE JE DŮLEŽITÁHealth communication je jedničkou na trhu v edukaci zaměstnanců lékáren. Ať už to jsou kongresy Healthcomm Professional nebo online vzdělávací portál Educomm. A protože víme, že komunikace je důležitá napříč všemi odbornostmi, a to především pokud jde o zdraví, nezůstali jsme jen u vzdělávání lékáren, ale upřeli jsme pozornosti na další lékařské a nelékařské profese.

K portálu Educomm jako další přibyl portál Edusestra, který se zaměřuje na vzdělávání zdravotních sester a dalších nelékařských profesí. Mladším členem týmu je portál Edumedic, se kterým se nám podařilo dostat se mezi špičku ve vzdělávání psychiatrů. Byli jsme součástí velkých mezinárodních i tuzemských psychiatrických akcí jako jsou např. EFPT (mezinárodní konference mladých psychiatrů) nebo IACAPAP (světový kongres Mezinárodní asociace pro dětskou a dospívající psychiatrii). Díky propojení účasti na konferencích a online vzděláváním se nám daří zvyšovat počet lékařů, kteří studují na portálu Edumedic. 

Online studium šetří čas i peníze, navíc umožňuje přiblížit zahraniční odborníky či zkušenosti z celého světa. Hlavní prostor stále věnujeme odbornému akreditovanému vzdělávání, které je podpořeno Českou lékařskou komorou. Vedle odborného vzdělávání nabízíme možnost osobního rozvoje uživatelů, natáčíme rozhovory se zajímavými osobnostmi, zajišťujeme záznamy z konferencí a přinášíme kazuistiky a praktické ukázky. Část je věnována i firemnímu sdělení, které představuje novinky na trhu.

Nejmladším členem naší „vzdělávací rodiny" je portál Edudental, který se zaměřuje na celý dentální tým včetně zubních lékařů, dentálních hygienistek a zubních techniků. Stejně jako u ostatních portálů i zde nabízíme kvalitní odborný obsah a možnost vzdělávat se kdykoliv a kdekoliv.

Abychom ukázali, že komunikace je pro nás na prvním místě, je proto naším dalším velkým cílem ještě více propojit tok informací mezi všemi „našimi členy rodiny". Ať už jste lékař, lékárník či sestra, buďte naší součástí a předejte informace dál svým kolegům v lékárně či v ordinaci.

Pro každého odborníka ve zdravotnictví máme ten správný portál plný informací!

Více o portálech Edumedic, Edusestra a Edudental ve videu...

Zkuste to jinak...

...zkuste to s námi!


Mgr. Veronika Pávková, projektový manažer portálů Edumedic, Edudental a Edusestra

PŘEDSTAVENÍ E-LEARNINGOVÝCH PORTÁLŮ PRO LÉKAŘE, SESTRY A DENTÁLNÍ TÝM

Zpět

DOPORUČUJEME

Canephron Canephron Právní poradna První volba Kongresy Hotel Olympik Praha Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

VELKÁ PODZIMNÍ HRA VAGINÁLNÍ SUCHOST? ŽÁDNÉ TABU! BIOLOGICKY AKTIVNÍ LÁTKY V DOPLŇCÍCH STRAVY OVLIVŇUJÍCÍ ČINNOST MOZKU KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: OČKOVÁNÍ PROTI CHŘIPCE Dr. Conti a VR srdce MĚŘENÍ PRUŽNOSTI CÉV ODHALÍ MOŽNÁ RIZIKA PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA: KATEGORIE SUCHÝ KAŠEL VÝSLEDKY PRŮZKUMU JAK LÉKÁRNÍCI VNÍMAJÍ DIGITÁLNÍ TECHNOLOGIE? – II. ČÁST NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2019 – VÝBĚR LISTOPAD VLIV OMEGA-3 MASTNÝCH KYSELIN NA KVALITU ŽIVOTA: DEPRESE SCHŰSSLEROVY SOLI V LÉČBĚ NACHLAZENÍ TOP 5 ČLÁNKŮ ŘÍJNA 2019 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 11-2019 KNIŽNÍ NOVINKY ZÁSADY LÉČBY VARIXŮ DOLNÍCH KONČETIN FARMACEUTICKÉ ASISTENTY ZASTŘEŠÍ NOVÁ PROFESNÍ KOMORA PILOTNÍ SCREENING ODHALUJE JEDNU PLICNÍ NEMOC ZA DRUHOU MIGRÉNA JAKO ŽIVOTNÍ A PRACOVNÍ PŘEKÁŽKA 5 VYŠETŘENÍ, KTERÉ BY MĚLA ABSOLVOVAT KAŽDÁ ŽENA PO PADESÁTCE PŘÍPRAVEK NUCALA VÝZNAMNĚ SNIŽUJE EXACERBACE TĚŽKÉHO EOZINOFILNÍHO ASTMATU ŽENY SE BOJÍ GYNEKOLOGICKÉHO VYŠETŘENÍ, KTERÉ JIM MŮŽE ZACHRÁNIT ŽIVOT

RELAX

SYNDROM SUCHÉHO OKA NEPODCEŇUJTE, ALE ŘEŠTE OKAMŽITĚ! PLICNÍ LÉKAŘI MLUVÍ O DÝCHÁNÍ A STRESU VÝSLEDKY TESTOVÁNÍ REISHI ANTI-AGE SÉRUM S VITAMÍNEM C Týden vědy a techniky AV ČR 2019 ELIŠKA A JAKUB OPĚT DOMINUJÍ ROZHOVOR S VOJTĚCHEM BABIŠTOU O KAMPANI SDÍLÍME KRÁSU - ON+ONA 4 DRUHY PODZIMNÍHO OVOCE, KTERÉ ÚTOČÍ NA SKLOVINU …a jak ji ochránit VERONIKA MAREŠOVÁ: ZEŠTÍHLUJE ČERNÁ BARVA? UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-18 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz