KOMUNIKACE JE DŮLEŽITÁHealth communication je jedničkou na trhu v edukaci zaměstnanců lékáren. Ať už to jsou kongresy Healthcomm Professional nebo online vzdělávací portál Educomm. A protože víme, že komunikace je důležitá napříč všemi odbornostmi, a to především pokud jde o zdraví, nezůstali jsme jen u vzdělávání lékáren, ale upřeli jsme pozornosti na další lékařské a nelékařské profese.

K portálu Educomm jako další přibyl portál Edusestra, který se zaměřuje na vzdělávání zdravotních sester a dalších nelékařských profesí. Mladším členem týmu je portál Edumedic, se kterým se nám podařilo dostat se mezi špičku ve vzdělávání psychiatrů. Byli jsme součástí velkých mezinárodních i tuzemských psychiatrických akcí jako jsou např. EFPT (mezinárodní konference mladých psychiatrů) nebo IACAPAP (světový kongres Mezinárodní asociace pro dětskou a dospívající psychiatrii). Díky propojení účasti na konferencích a online vzděláváním se nám daří zvyšovat počet lékařů, kteří studují na portálu Edumedic. 

Online studium šetří čas i peníze, navíc umožňuje přiblížit zahraniční odborníky či zkušenosti z celého světa. Hlavní prostor stále věnujeme odbornému akreditovanému vzdělávání, které je podpořeno Českou lékařskou komorou. Vedle odborného vzdělávání nabízíme možnost osobního rozvoje uživatelů, natáčíme rozhovory se zajímavými osobnostmi, zajišťujeme záznamy z konferencí a přinášíme kazuistiky a praktické ukázky. Část je věnována i firemnímu sdělení, které představuje novinky na trhu.

Nejmladším členem naší „vzdělávací rodiny" je portál Edudental, který se zaměřuje na celý dentální tým včetně zubních lékařů, dentálních hygienistek a zubních techniků. Stejně jako u ostatních portálů i zde nabízíme kvalitní odborný obsah a možnost vzdělávat se kdykoliv a kdekoliv.

Abychom ukázali, že komunikace je pro nás na prvním místě, je proto naším dalším velkým cílem ještě více propojit tok informací mezi všemi „našimi členy rodiny". Ať už jste lékař, lékárník či sestra, buďte naší součástí a předejte informace dál svým kolegům v lékárně či v ordinaci.

Pro každého odborníka ve zdravotnictví máme ten správný portál plný informací!

Více o portálech Edumedic, Edusestra a Edudental ve videu...

Zkuste to jinak...

...zkuste to s námi!


Mgr. Veronika Pávková, projektový manažer portálů Edumedic, Edudental a Edusestra

PŘEDSTAVENÍ E-LEARNINGOVÝCH PORTÁLŮ PRO LÉKAŘE, SESTRY A DENTÁLNÍ TÝM

Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Lactase Sedatif Právní poradna Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

MINERÁLNÍ SOLI NA(D) ZLATO POZOR NA INTOLERANCI LAKTÓZY LZE UŽÍVAT KOLAGEN I V PRŮBĚHU TĚHOTENSTVÍ A PO PORODU? KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: PYLOVÁ ALERGIE ZEPTALI JSME SE ZA VÁS... REZISTENCE BAKTERIÍ NA ANTIBIOTIKA JE VĚTŠÍ PROBLÉM, NEŽ SE ZDÁ TELEMEDICÍNA ANO – ALE ROZUMNĚ PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE KOJENECKÁ VÝŽIVA NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU PTALI JSTE SE BĚHEM ONLINE KONFERENCE… REPORTÁŽ: PŘEDÁNÍ PEČETI ODBORNÁ LÉKÁRNA HEMOROIDY NEMUSÍ BÝT TABU, NENÍ NUTNO SE DRŽET STEREOTYPU PŘI JEJICH ŘEŠENÍ ZA TÁROU TOP 5 ČLÁNKŮ DUBNA NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 5-2020 KNIŽNÍ NOVINKY ROZHOVOR S FARMACEUTICKÝM TECHNOLOGEM DAVIDEM VETCHÝM ŘEŠENÍ VAGINÁLNÍCH POTÍŽÍ Z POHLEDU LÉKÁRNÍKA I. KAZUISTIKY Z PRAXE KLINICKÉHO FARMACEUTA JAK POSÍLIT IMUNITNÍ SYSTÉM VITAMINEM D JAK PODPOŘIT PLODNOST V KARANTÉNĚ? 10 DŮVODŮ, PROČ SE NECHAT OČKOVAT ČÍHÁ V POTRUBÍ UZAVŘENÝCH PROVOZOVEN LEGIONELLA? STUDIE JÁ A COVID-19 AKTIVITY INOVATIVNÍHO FARMACEUTICKÉHO PRŮMYSLU NA PODPORU BOJE PROTI EPIDEMII KORONAVIRU

RELAX

KLOUBNÍ VÝŽIVA PRO PSY CANVIT CHONDRO FILLERINA V BOJI S ČASEM PROČ JSOU ZINEK A SELEN DŮLEŽITÉ PRO NAŠE TĚLO NOVÁ GENERACE PROBIOTIK V KOMBINACI S PREBIOTIKY! PSYCHOLOGIE KRIZOVÝCH SITUACÍ JAK V KARANTÉNĚ NEPŘIBRAT A ZŮSTAT FIT? OCHRANA KŮŽE – TRENDY, NOVINKY, NÁPADY JAK SPRÁVNĚ UCHOVÁVAT POTRAVINY? ONLINE KONFERENCE HEALTHCOMM UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz