KAŽDÝ TŘETÍ LÉKÁRNÍK V ČR STUDUJE Z POHODLÍ DOMOVAV e-learningovém systému Educomm studuje během jednoho roku přes 4000 zaměstnanců lékáren. Tito uživatelé využívají možnost studia bez omezení místa i času, mohou si tak vybírat, kdy chtějí studovat a na jaké téma si potřebují přednáškou doplnit své znalosti. Na Educommu si může uživatel vybrat z nabídky až 45 odborných témat opravdu to, které ho zajímá. Každá přednáška navíc je k dispozici bezplatně a v případě získání certifikátu může uživatel kurz uhradit edubody= bezplatné studium.  To vše bez nutnosti cestovat a časově si upravovat denní harmonogram. 

92 % volí formu videa

Educomm nabízí tři formy studia, konkrétně video, text a slide k přednášce. Přesto jedna z forem vítězí. Tou je video, díky kterému se uživatel může dívat na přednášejícího i jeho prezentaci. V průběhu přednášky lze tyto formy střídat. Lékárníci tak dávají za pravdu celosvětovému trendu, který říká, že nejlepší online formou pro přenos informací je právě video.

Scénky v lékárně - ukázka praxe za tárou

Je spousta možností, jak vytvořit přednášku ve formě videa. Je klasický způsob s lektorem, který pomocí prezentace přednáší téma, diskuze více odborníků i třeba z jiných profesí, jako např. lékárník a lékař, kteří tak mohou probrat své zkušenosti a poznatky k problematice a/ nebo také názorná ukázka přímo z praxe - lékárny. Právě tato poslední metoda je v současné době nejvíce oblíbená u uživatelů portálu Educomm. Díky názorné ukázce se mohou studující na educomm.cz inspirovat, jak by mohla proběhnout optimální dispenzace, případně příprodej konkrétního přípravku. Jedná se o krátké ukázky včetně typologie pacientů, jak s nimi komunikovat. 

Komplexní informace na jednom místě

Na Educommu je k dispozici řada témat, kterou si může uživatel vybrat. K výběru jsou samozřejmě farmakologické přednášky, psychologická témata, komunikační dovednosti, přednášky zaměřené na dermatologii nebo galenickou přípravu a mnoho dalšího. Nicméně přednáškami to nekončí. Kromě novinek z farmacie, které vám přinášíme ve spojení s HC magazínem máme pro uživatelé také Právní poradnu. V ní studující naleznou přednášky a články zaměřené na legislativu v lékárně a nově také  rozšíření o online poradnu.

V této online Právní poradně můžete napsat váš dotaz, který se týká lékárenského práva, a do 48 hodin vám přijde od právní kanceláře odpověď.

Většina těchto obecných dotazů je bezplatná, při náročnějších, konkrétních dotazech je služba placená, ale vždy jen po souhlasu uživatele. Máte tak kompletní informace pro vaši lékárnu na jednom místě!


OBSAH EDUCOMMU TVOŘÍME PRO VAŠE POTŘEBY. VÁŠ NÁZOR NÁS ZAJÍMÁ!

ZAPOJTE SE DO ANKETY!Uvítali byste v systému Educomm přednášky na daňové poradentství, případně rovnou i online poradnu na toto téma?

Ano, přednášky i poradnu
Ano, přednášky i poradnu
53,33%
Ano, ale pouze přednášky
Ano, ale pouze přednášky
33,33%
Ne, tuto problematiku neřeším
Ne, tuto problematiku neřeším
13,33%
Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Lactase Sedatif Právní poradna Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

MINERÁLNÍ SOLI NA(D) ZLATO POZOR NA INTOLERANCI LAKTÓZY LZE UŽÍVAT KOLAGEN I V PRŮBĚHU TĚHOTENSTVÍ A PO PORODU? KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: PYLOVÁ ALERGIE ZEPTALI JSME SE ZA VÁS... REZISTENCE BAKTERIÍ NA ANTIBIOTIKA JE VĚTŠÍ PROBLÉM, NEŽ SE ZDÁ TELEMEDICÍNA ANO – ALE ROZUMNĚ PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE KOJENECKÁ VÝŽIVA NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU PTALI JSTE SE BĚHEM ONLINE KONFERENCE… REPORTÁŽ: PŘEDÁNÍ PEČETI ODBORNÁ LÉKÁRNA HEMOROIDY NEMUSÍ BÝT TABU, NENÍ NUTNO SE DRŽET STEREOTYPU PŘI JEJICH ŘEŠENÍ ZA TÁROU TOP 5 ČLÁNKŮ DUBNA NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 5-2020 KNIŽNÍ NOVINKY ROZHOVOR S FARMACEUTICKÝM TECHNOLOGEM DAVIDEM VETCHÝM ŘEŠENÍ VAGINÁLNÍCH POTÍŽÍ Z POHLEDU LÉKÁRNÍKA I. KAZUISTIKY Z PRAXE KLINICKÉHO FARMACEUTA JAK POSÍLIT IMUNITNÍ SYSTÉM VITAMINEM D JAK PODPOŘIT PLODNOST V KARANTÉNĚ? 10 DŮVODŮ, PROČ SE NECHAT OČKOVAT ČÍHÁ V POTRUBÍ UZAVŘENÝCH PROVOZOVEN LEGIONELLA? STUDIE JÁ A COVID-19 AKTIVITY INOVATIVNÍHO FARMACEUTICKÉHO PRŮMYSLU NA PODPORU BOJE PROTI EPIDEMII KORONAVIRU

RELAX

KLOUBNÍ VÝŽIVA PRO PSY CANVIT CHONDRO FILLERINA V BOJI S ČASEM PROČ JSOU ZINEK A SELEN DŮLEŽITÉ PRO NAŠE TĚLO NOVÁ GENERACE PROBIOTIK V KOMBINACI S PREBIOTIKY! PSYCHOLOGIE KRIZOVÝCH SITUACÍ JAK V KARANTÉNĚ NEPŘIBRAT A ZŮSTAT FIT? OCHRANA KŮŽE – TRENDY, NOVINKY, NÁPADY JAK SPRÁVNĚ UCHOVÁVAT POTRAVINY? ONLINE KONFERENCE HEALTHCOMM UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz