KAŽDÝ TŘETÍ LÉKÁRNÍK V ČR STUDUJE Z POHODLÍ DOMOVAV e-learningovém systému Educomm studuje během jednoho roku přes 4000 zaměstnanců lékáren. Tito uživatelé využívají možnost studia bez omezení místa i času, mohou si tak vybírat, kdy chtějí studovat a na jaké téma si potřebují přednáškou doplnit své znalosti. Na Educommu si může uživatel vybrat z nabídky až 45 odborných témat opravdu to, které ho zajímá. Každá přednáška navíc je k dispozici bezplatně a v případě získání certifikátu může uživatel kurz uhradit edubody= bezplatné studium.  To vše bez nutnosti cestovat a časově si upravovat denní harmonogram. 

92 % volí formu videa

Educomm nabízí tři formy studia, konkrétně video, text a slide k přednášce. Přesto jedna z forem vítězí. Tou je video, díky kterému se uživatel může dívat na přednášejícího i jeho prezentaci. V průběhu přednášky lze tyto formy střídat. Lékárníci tak dávají za pravdu celosvětovému trendu, který říká, že nejlepší online formou pro přenos informací je právě video.

Scénky v lékárně - ukázka praxe za tárou

Je spousta možností, jak vytvořit přednášku ve formě videa. Je klasický způsob s lektorem, který pomocí prezentace přednáší téma, diskuze více odborníků i třeba z jiných profesí, jako např. lékárník a lékař, kteří tak mohou probrat své zkušenosti a poznatky k problematice a/ nebo také názorná ukázka přímo z praxe - lékárny. Právě tato poslední metoda je v současné době nejvíce oblíbená u uživatelů portálu Educomm. Díky názorné ukázce se mohou studující na educomm.cz inspirovat, jak by mohla proběhnout optimální dispenzace, případně příprodej konkrétního přípravku. Jedná se o krátké ukázky včetně typologie pacientů, jak s nimi komunikovat. 

Komplexní informace na jednom místě

Na Educommu je k dispozici řada témat, kterou si může uživatel vybrat. K výběru jsou samozřejmě farmakologické přednášky, psychologická témata, komunikační dovednosti, přednášky zaměřené na dermatologii nebo galenickou přípravu a mnoho dalšího. Nicméně přednáškami to nekončí. Kromě novinek z farmacie, které vám přinášíme ve spojení s HC magazínem máme pro uživatelé také Právní poradnu. V ní studující naleznou přednášky a články zaměřené na legislativu v lékárně a nově také  rozšíření o online poradnu.

V této online Právní poradně můžete napsat váš dotaz, který se týká lékárenského práva, a do 48 hodin vám přijde od právní kanceláře odpověď.

Většina těchto obecných dotazů je bezplatná, při náročnějších, konkrétních dotazech je služba placená, ale vždy jen po souhlasu uživatele. Máte tak kompletní informace pro vaši lékárnu na jednom místě!


OBSAH EDUCOMMU TVOŘÍME PRO VAŠE POTŘEBY. VÁŠ NÁZOR NÁS ZAJÍMÁ!

ZAPOJTE SE DO ANKETY!Uvítali byste v systému Educomm přednášky na daňové poradentství, případně rovnou i online poradnu na toto téma?

Ano, přednášky i poradnu
Ano, přednášky i poradnu
53,33%
Ano, ale pouze přednášky
Ano, ale pouze přednášky
33,33%
Ne, tuto problematiku neřeším
Ne, tuto problematiku neřeším
13,33%
Zpět

DOPORUČUJEME

Canephron Canephron Právní poradna První volba Kongresy Hotel Olympik Praha Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

VELKÁ PODZIMNÍ HRA VAGINÁLNÍ SUCHOST? ŽÁDNÉ TABU! BIOLOGICKY AKTIVNÍ LÁTKY V DOPLŇCÍCH STRAVY OVLIVŇUJÍCÍ ČINNOST MOZKU KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: OČKOVÁNÍ PROTI CHŘIPCE Dr. Conti a VR srdce MĚŘENÍ PRUŽNOSTI CÉV ODHALÍ MOŽNÁ RIZIKA PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA: KATEGORIE SUCHÝ KAŠEL VÝSLEDKY PRŮZKUMU JAK LÉKÁRNÍCI VNÍMAJÍ DIGITÁLNÍ TECHNOLOGIE? – II. ČÁST NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2019 – VÝBĚR LISTOPAD VLIV OMEGA-3 MASTNÝCH KYSELIN NA KVALITU ŽIVOTA: DEPRESE SCHŰSSLEROVY SOLI V LÉČBĚ NACHLAZENÍ TOP 5 ČLÁNKŮ ŘÍJNA 2019 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 11-2019 KNIŽNÍ NOVINKY ZÁSADY LÉČBY VARIXŮ DOLNÍCH KONČETIN FARMACEUTICKÉ ASISTENTY ZASTŘEŠÍ NOVÁ PROFESNÍ KOMORA PILOTNÍ SCREENING ODHALUJE JEDNU PLICNÍ NEMOC ZA DRUHOU MIGRÉNA JAKO ŽIVOTNÍ A PRACOVNÍ PŘEKÁŽKA 5 VYŠETŘENÍ, KTERÉ BY MĚLA ABSOLVOVAT KAŽDÁ ŽENA PO PADESÁTCE PŘÍPRAVEK NUCALA VÝZNAMNĚ SNIŽUJE EXACERBACE TĚŽKÉHO EOZINOFILNÍHO ASTMATU ŽENY SE BOJÍ GYNEKOLOGICKÉHO VYŠETŘENÍ, KTERÉ JIM MŮŽE ZACHRÁNIT ŽIVOT

RELAX

SYNDROM SUCHÉHO OKA NEPODCEŇUJTE, ALE ŘEŠTE OKAMŽITĚ! PLICNÍ LÉKAŘI MLUVÍ O DÝCHÁNÍ A STRESU VÝSLEDKY TESTOVÁNÍ REISHI ANTI-AGE SÉRUM S VITAMÍNEM C Týden vědy a techniky AV ČR 2019 ELIŠKA A JAKUB OPĚT DOMINUJÍ ROZHOVOR S VOJTĚCHEM BABIŠTOU O KAMPANI SDÍLÍME KRÁSU - ON+ONA 4 DRUHY PODZIMNÍHO OVOCE, KTERÉ ÚTOČÍ NA SKLOVINU …a jak ji ochránit VERONIKA MAREŠOVÁ: ZEŠTÍHLUJE ČERNÁ BARVA? UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-18 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz