FILLERINA V BOJI S ČASEMV dubnovém vydání Magazínu jsme v rubrice Na vlastní kůži představili Fillerinu, prémiovou dermokosmetiku se švýcarskými patenty bojující proti stárnutí pleti, jejíž složení je založené na zevní aplikaci 6 molekul kyseliny hyaluronové o různých hmotnostech a velikostech, díky čemuž se dostane kyselina i do hlubších vrstev kůže a pleti dodá na objemu. Článek se věnoval především představení Filleriny péče s vyplňujícím účinkem pro domácí použití - 14 denní intenzivní kúry, kterou mají v květnu možnost vyzkoušet čtenářky, které odpověděly správně na soutěžní otázku a byly vylosovány. Jaké budou osobní zkušenosti, jaké výsledky nám v červnu představí Sedm statečných? 

Pro podpoření efektu vypnuté pleti bez vrásek a každodenní péči nabízí Fillerina dále denní a noční krém,  krém na kontury očí a rtů, jejichž složení je opět založené na 6 molekulách kyseliny hyaluronové. Všechny tyto tři krémy jsou dostupné ve třech koncentracích dle konkrétních potřeb pleti. Mají velmi příjemnou vůni, a to především díky jejich složení, na které se blíže podíváme.

Fillerina denní krém

Denní krém obsahuje kokosový olej, který se vstřebává do hloubky pokožky, kde regeneruje buněčnou strukturu. Navíc obsahuje vitamíny A, C a E, které jsou známy svými účinky porážející stárnutí buněk. Díky jejich vlastnostem bude vaše pokožka pružná, mladistvá a hydratovaná. Vitamín E dodává pokožce ochranu a má antioxidační účinky. Dále obsahuje xylitol, který pokožce dodává hydrataci. Má velmi příjemnou a lehkou strukturu a doporučuje se aplikovat každé ráno na vyčištěný obličej

Fillerina noční krém

Noční krém má pak především výživnou a zvláčňující funkci díky bambuckému máslu a přírodním olejům, které obsahuje. Jedná se o olej z pšeničných klíčku, mandlový a šípkový olej. Dále obsahuje vitamín A, který stimuluje produkci kolagenu, čímž dodává pokožce pružnost, a vitamín E, který dodává pokožce ochranu a má antioxidační účinky. Noční krém má bohatší strukturu a doporučuje se aplikovat každý večer na vyčištěný obličej.

Fillerina krém na kontury očí a rtů

Krém na kontury očí a rtů obsahuje mandlový olej, bambucké máslo a rýžový olej, který je bohatý na vitamín E a anti-oxidanty. Velmi dobře se vstřebává, přispívá k regeneraci pleti a navrací ji zdravý vzhled. Opět má velmi příjemnou vůni, lehkou strukturu a doporučuje se aplikovat ráno a večer na kontury očí a rtů

Fillerina Lip Volume pro objem rtů

Fillerina nezapomíná ani na péči o rty a ve svém portfoliu má Fillerinu Lip Volume, který podporuje zvětšení objemu rtů. Lip Volume opět obsahuje 6 molekul kyseliny hyaluronové o různých velikostech a nejnižších molekulových hmotnostech, tak aby rychleji pronikly do rtů. Účinek je téměř okamžitě viditelný, a proto je to ideální produkt do kabelky, který si můžete aplikovat kdykoliv během dne. Třeba právě před důležitou schůzkou. Lip Volume je dostupný v jedné koncentraci a doporučuje se aplikovat 5x denně na čisté rty po dobu jednoho měsíce.


Pokud se ptáte, jak vybrat správný stupeň péče, měla by vám k tomu pomoci následující tabulka.

Všechny produkty značky Fillerina můžete najít na Lekarna.cz

 

Zpět