EDUMEDIC: PODZIM VE ZNAMENÍ ONLINE KONFERENCÍVideoportál Edumedic je jedním z nejmladších členů vzdělávací rodiny společnosti Health communication s.r.o., přesto si již našel u řady lékařů pevné místo v procesu pravidelné edukace. Zařadil se mezi špičku v digitálním edukaci lékařů z oblasti psychiatrie v rámci své Psychiatrické sekce a má ambice stejným způsobem zapůsobit i na ostatní lékařské odbornosti. Nabízí totiž „flexibilní" formu vzdělávání z pohodlí domova a v čase, který si sami zvolí. 

Podzimní Edumedic 

Vzdělávací portál pro lékaře Edumedic se bude v nadcházejících měsících, kromě přípravy nových přednášek z nejrůznějších oborů medicíny, zaměřovat především na tvorbu a realizaci online konferencí pro lékaře.

Co virtuální akce lékařům přinesou? Zeptali jsme se Mgr. Kristiny Šafářové, projektové manažerky portálu Edumedic.

K. Š.: Věříme, že zajímavé a přínosné sdělení, obohacené o online diskuzi s přednášejícími, vedenou zkušenou moderátorkou, do které se budou moci zapojit všichni účastníci dané akce. Dále je tu také možnost prohlédnout si expozice partnerských firem, které konference podpoří. A v neposlední řadě získání odpovídacích bodů ČLK, samozřejmě až po zhlédnutí přednášek a úspěšném absolvování testu. Toto všechno (a mnohem více) v čase zhruba dvou hodin a v pohodlí domova. To vše umí naše online konference.

Na koho se lékaři z řad svých kolegů mohou konkrétně těšit?

K. Š.: Konference odstartuje 30. 9. 2020 tandem přednášejících: prim. MUDr. M. Grepl s problematikou dolních močových cest a MUDr. M. Brázdil, který se bude věnovat otázkám kardio-pulmonální resuscitace.

Další konference budou probíhat cca ve čtrnáctidenních intervalech až do konce roku 2020 a budou hostit další přednášející, jako např. paní profesorku Rosolovou s problematikou hodnot HDL a LDL cholesterolu ve vztahu ke kardiovaskulárnímu riziku, MUDr. J. Strojila s tématem farmakoterapie u těhotných a kojících žen, doc. MUDr. D. Musila s flebologickou problematikou, prof. MUDr. K. Látalovou s přednáškou o vlivu mikrobiomu na duševní zdraví populace nebo docentku Holmerovou s přednáškou zaměřenou na Alzheimerovu chorobu a další.

Pro jaké specializace lékařů budou konference určeny?

K. Š.: Podzimní akce organizujeme především pro lékaře primární péče. Věříme, že si však najdou své příznivce i v řadách ambulantních specialistů. 

Jak je to s placením a registrací?

K. Š.: Konference jsou pro lékaře zcela zdarma, stačí se pouze zaregistrovat na portál Edumedic (www. Edumedic.cz) a v den konference se k akci připojit kliknutím na daný odkaz.

Těšíme se, že online konference se stanou pravidelnou a nedílnou součástí vzdělávání lékařských odborníků, a to nejen v době covidové, ale i po ní. Za celý tým Edumedic přejeme všem barevné podzimní dny.

My děkujeme za rozhovor a přejeme portálu Edumedic úspěšné zvládnutí naplánovaných online akcí.

Designed by Freepik

Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen
Herbisland
Herbion
Nalgesin
Nové vinařství Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

REKONVALESCENCE PO VIRÓZE KDE JE LIŠEJNÍK, TAM SE DOBŘE DÝCHÁ TENTO ROK JE NEJLEPŠÍM DÁRKEM NA VÁNOCE ZDRAVÍ. POŘIĎTE SI HO PRO SEBE I SVÉ BLÍZKÉ KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: PÁSOVÝ OPAR FARMAKOLOG MUDR. JAN STROJIL, PH.D.: O MEDIKACI V TĚHOTENSTVÍ ALPHEGA LÉKÁRNY INICIOVALY DIAGNOSTIKU SYNDROMU SUCHÉHO OKA V KAMENNÝCH LÉKÁRNÁCH ATOPICKÝ EKZÉM NENÍ JEN SUCHÁ KŮŽE A SUCHÁ KŮŽE NEMUSÍ ZNAMENAT ATOPICKÝ EKZÉM NANOČÁSTICE STŘÍBRA V DERMATOLOGII VETERINÁRNÍ MEDICÍNY NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA: KATEGORIE BOLEST ZUBŮ PROF. MUDR. VOJTĚCH THON, PH.D.: JAK JE NA TOM NAŠE IMUNITA ZJISTÍ UNIKÁTNÍ STUDIE V ČEM TKVÍ SÍLA KOSMETIKY EVERGETIKON? DUTINA ÚSTNÍ JAKO VSTUPNÍ BRÁNA INFEKCE NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 12-2020 KNIŽNÍ NOVINKY PNEUMOKOK K ZDRAVÉMU STÁRNUTÍ NEPATŘÍ TOP 5 ČLÁNKŮ LISTOPADU 2020 SEZONNÍ PRODUKTOVÉ TIPY JAK PŘISPĚT K POSÍLENÍ IMUNITY A PREVENCI CHRONICKÝCH ZÁNĚTŮ V TĚLE NEJEN NA PODZIM POZOR NA VÝŽIVU SENIORŮ KORONAVIRUS SE PODLE VĚDCŮ MATEŘSKÝM MLÉKEM NEPŘENÁŠÍ KLINICKÉ HODNOCENÍ VAKCÍN (NEJEN) PROTI COVID-19

RELAX

NASAZENÁ ROUŠKA A KOMUNIKACE ZKUSTE TO LETOS ZDRAVĚJI! ZIMA JE ZÁTĚŽOVOU ZKOUŠKOU PRO PLEŤ CO NÁM PŘIPOMÍNAJÍ BARBORKY? CVIKY ZA TÁROU NEJEN PROTI BOLESTI ZAD BUDE CO SLAVIT? DOUFEJME! 4 ZPŮSOBY, JAK ŠETŘIT PŘÍRODU I VAŠI PENĚŽENKU DOPŘEJME SVÉMU TĚLU DOSTATEK ZINKU A SELENU VITAMIN D OČIMA ODBORNÍKA: ING. IVAN MACH UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz