EDUCOMM VE TŘETÍM ČTVRTLETÍ 2020Větší část třetího čtvrtletí zabraly prázdniny, ale Educomm samozřejmě fungoval na 100 % a přinášel vám po celou dobu nový odborný obsah z farmacie a lékárenství.

Od července do konce září jste vystudovali celkem 4 387 přednášek!

Které přednášky vás v tomto období nejvíce zaujaly? Z certifikovaných to byla přednáška Současný přístup k problematice bradavic s MUDr. Janem Hugem, dále Trendy a novinky v lékových interakcích s PharmDr. Josefem Suchopárem a na třetím místě v pomyslném žebříčku oblíbenosti skončila přednáška Účinky konopí setého na lidský organismus s Ing. Františkem Bednaříkem.

Z bonusových přednášek jste hodně sledovali přednášky zaměřené na efektivní komunikaci s pacientem, nejvíce zhlédnutí měla z této série přednáška Výběr správného kojeneckého mléka

Pokračovali jsme také se seriálem Lidské tělo ve VR, v rámci kterého jste mohli vidět dvě přednášky zaměřené na další orgán, a to játra. Kromě záběrů z virtuální reality jsme v nich nově využili animace 3D modelů orgánů - s animacemi tohoto typu se budete v budoucnu setkávat na našem portálu více. 

Ukázka z přednášky s využitím animací 3D modelů lidských orgánů

 

Oblíbených bylo i několik videí, která nebyla zaměřená přímo na odbornou problematiku - dívali jste se například hojně na první díl nové minisérie Zasmějte se v lékárně s Vojtou Bernatským, ve které známý moderátor nadaboval vtipy z lékárenského prostředí. Vtipů jsme naštěstí nasbírali dost, takže v říjnu vám přineseme i druhý díl.

Ve třetím čtvrtletí proběhlo také několik soutěží, ve kterých jste měli možnost získat zajímavé ceny. Soutěžili jsme například o iPhone SE, kartony s vínem Love69 od Nového Vinařství nebo o poukázky do prodejen s fitness potřebami.

Aby pro vás bylo studium příjemné a mohli jste se odměnit za čas strávený profesním rozvojem, pravidelně jsme doplňovali odměny do Edushopu a zařadili jsme nové kategorie odměn. Od září si můžete vybírat nejen z knih a poukazů, ale i z deskových her se zdravotní tematikou a z fitness doplňků. 

Co pro vás má Educomm do konce roku 2020?

Na poslední čtvrtletí roku 2020 chystáme samozřejmě řadu nových odborných přednášek. Můžete se těšit například na témata jako Prevence syndromu vyhoření při práci na lékárně, Hemoroidální onemocnění a jeho léčba nebo na přednášku o problematice dětské výživy.

Budeme také spouštět jeden z větších projektů, a to Akademii dispenzační práce, jejímž garantem je známá odbornice na tuto problematiku - PharmDr. Jana Matušková. V akademii uvidíte ukázky dispenzace při rozmanitých potížích pacientů, doplněné podrobným odborným komentářem. Pro začátek spustíme kategorie Trávení a Akutní bolest. 

Krátké představení Akademie dispenzační práce

 

S Educommem se budete moci samozřejmě setkat i na akcích HEALTH COMMUNICATION. Podzimní fyzické kongresy se přesunují do on-line prostoru, takže se s námi můžete potkat na virtuální expozici buď na on-line konferenci v říjnu, nebo na chystaném 3D kongresu.

Na konci roku nás bude čekat další ročník projektu První volba lékárníka 2021. Opět vás tedy oslovíme s tím, že nás bude zajímat váš názor na různé kategorie léčiv a doplňků a vaše preference. 

Mgr. Petr Dvořák


Videopřednášky a e-learningové kurzy v systému Educomm.cz


Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen
Herbisland
Herbion
Nalgesin
Nové vinařství Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

REKONVALESCENCE PO VIRÓZE KDE JE LIŠEJNÍK, TAM SE DOBŘE DÝCHÁ TENTO ROK JE NEJLEPŠÍM DÁRKEM NA VÁNOCE ZDRAVÍ. POŘIĎTE SI HO PRO SEBE I SVÉ BLÍZKÉ KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: PÁSOVÝ OPAR FARMAKOLOG MUDR. JAN STROJIL, PH.D.: O MEDIKACI V TĚHOTENSTVÍ ALPHEGA LÉKÁRNY INICIOVALY DIAGNOSTIKU SYNDROMU SUCHÉHO OKA V KAMENNÝCH LÉKÁRNÁCH ATOPICKÝ EKZÉM NENÍ JEN SUCHÁ KŮŽE A SUCHÁ KŮŽE NEMUSÍ ZNAMENAT ATOPICKÝ EKZÉM NANOČÁSTICE STŘÍBRA V DERMATOLOGII VETERINÁRNÍ MEDICÍNY NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA: KATEGORIE BOLEST ZUBŮ PROF. MUDR. VOJTĚCH THON, PH.D.: JAK JE NA TOM NAŠE IMUNITA ZJISTÍ UNIKÁTNÍ STUDIE V ČEM TKVÍ SÍLA KOSMETIKY EVERGETIKON? DUTINA ÚSTNÍ JAKO VSTUPNÍ BRÁNA INFEKCE NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 12-2020 KNIŽNÍ NOVINKY PNEUMOKOK K ZDRAVÉMU STÁRNUTÍ NEPATŘÍ TOP 5 ČLÁNKŮ LISTOPADU 2020 SEZONNÍ PRODUKTOVÉ TIPY JAK PŘISPĚT K POSÍLENÍ IMUNITY A PREVENCI CHRONICKÝCH ZÁNĚTŮ V TĚLE NEJEN NA PODZIM POZOR NA VÝŽIVU SENIORŮ KORONAVIRUS SE PODLE VĚDCŮ MATEŘSKÝM MLÉKEM NEPŘENÁŠÍ KLINICKÉ HODNOCENÍ VAKCÍN (NEJEN) PROTI COVID-19

RELAX

NASAZENÁ ROUŠKA A KOMUNIKACE ZKUSTE TO LETOS ZDRAVĚJI! ZIMA JE ZÁTĚŽOVOU ZKOUŠKOU PRO PLEŤ CO NÁM PŘIPOMÍNAJÍ BARBORKY? CVIKY ZA TÁROU NEJEN PROTI BOLESTI ZAD BUDE CO SLAVIT? DOUFEJME! 4 ZPŮSOBY, JAK ŠETŘIT PŘÍRODU I VAŠI PENĚŽENKU DOPŘEJME SVÉMU TĚLU DOSTATEK ZINKU A SELENU VITAMIN D OČIMA ODBORNÍKA: ING. IVAN MACH UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz