CHCETE POZNAT KRÁSY SLOVENSKÉ A ČESKÉ PŘÍRODY SPOLU S NEVŠEDNÍMI ZÁŽITKY, KTERÉ ATMOSFÉRU JEŠTĚ UMOCNÍ?TATRY MOUNTAIN RESORTS (TMR) je TOP provozovatelem horských středisek a lídrem v poskytování turistických služeb ve střední a východní Evropě. Společnost působí na Slovensku, v České republice a v Polsku, kde provozuje celkem sedm klíčových horských středisek, dva vodní parky, dva golfové resorty a jeden zábavný park. V nabídce má samozřejmě ubytovací služby v hotelích a další doplňkové služby.

V 16 výjimečných hotelích se vám dostane maximálního pohodlí s pocitem domova. Restaurace a bary jsou zárukou kulinářských zážitků a k tomu čeká návštěvníky středisek TMR nespočet dalších různorodých zážitků. Stačí si jen vybrat.

Svým návštěvníkům nabízí TMR nevšední zážitky ve čtyřech skvělých lyžařských střediscích na Slovensku - ve Vysokých Tatrách a Nízkých Tatrách a vodních parcích Bešeňová a Tatralandie.

V České republice se můžete pobavit a zrelaxovat zároveň ve střediscích Špindlerův Mlýn a Ještěd a aktivní sportovní zážitek si můžete odnést z Golf resortu Kaskáda Kuřim a Golf & Ski resortu Ostravice.

Návštěvu Polska můžete spojit s pobytem v lyžařském středisku Szczyrk, či si ji zpestřit v zábavném parku Legendia.

TMR = HORY ZÁŽITKŮ A MOŘE ZÁBAVY

V 16 výjimečných hotelích poskytujeTMR maximální pohodlí s pocitem domova, restaurace a bary se zárukou kulinářských zážitků a k tomu čeká návštěvníky středisek TMR nespočet dalších různorodých zážitků.

 

VYBRALI JSME PRO VÁS:TIP NA NĚKOLIKADENNÍ VÝLET ČI RODINNOU DOVOLENOU


Aquapark Tatralandia

Tatralandia je destinace dovolenkových snů s areálem vodní zábavy, s ubytováním a třeba i surfováním na divokých vlnách Surf Waves Tatralandia. Objevte toto místo plné dobrodružství a zábavy, jehož součástí je Aquapark Tatralandia, s celoročním přímořským rájem Tropical Paradise i ubytovacím komplexem Holiday Village Tatralandia. Na to, abyste si Tatralandii vychutnali naplno, jeden den nestačí. Je ideálním místem na letní i zimní dovolenou pro všechny věkové kategorie.

Během letní sezóny si na své přijdou malí i velcí v 14 bazénech s mořskou, termální i čirou vodou a nudit se určitě nebudete díky 28 tobogánům a skluzavkám, atrakcím, celodennímu programu s animačním týmem či letními eventy.

S létem však zábava v Tatralandii nekončí. Během celého roku se kromě slunění pod palmami můžete vyřádit na 6 tobogánech, zrelaxovat v 10 bazénech, užít si adrenalin na surfu v Surf Waves Tatralandia, užívat si blahodárné účinky thalasso terapie, zregenerovat své tělo v Keltském saunovém světě a načerpat ztracené síly díky masážím, zábalům a koupelím ve Wellness Centre. Jednoduše zábava, relax a dobrodružství na jednom místě 365 dní v roce! TIP NA SOUKROMÉ I FIREMNÍ AKCE S TROPICKOU ATMOSFÉROU


Holiday Village Tatralandia nabízí množství atrakcí na jednom místě. Vodní zábava v aquaparku, adrenalinové létání ve větrném tunelu Hurricane Factory či sportovní zápolení přímo v areálu. Za dveřmi chatek čeká dobrodružství, které promění vaši akci na nezapomenutelný zážitek. 

Ubytování v tematických, plně vybavených chatkách poskytne účastníkům akce dokonalé soukromí. A areál se sportovními hřišti, vnějšími grily a bowlingem se postará o zábavu. S kapacitou kongresových místností více než 300 osob je Holiday Village Tatralandia ideálním místem pro velké akce plné zážitků. Firemní meetingy i rodinné a společenské akce plně uspokojí široká nabídka služeb sítě TMR hotelů.

Hotelový klub Gopass je věrnostní program hotelů TMR, který vám během pobytu v TMR hotelech, rezervovaného přímo přes webové stránky hotelů s Gopassem, nabízí navíc ještě více výhod ke všem benefitům. S Gopassem máte nejnižší ceny skipasů, aquapassů, výletů lanovkou a TOP hotelů. Za každých utracených 25 korun získáte 1 Gopass bod, ať jste v hotelu, v bazénu, na greenu nebo sjezdovce. Sbírání bodů nebylo nikdy jednodušší. Více na www.gopass.cz

Zdroj: Oddělení komunikace Tatry mountain resorts, a.s

Zpět
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz