CHCETE MÍT JISTOTU, ŽE SPORTUJETE ZDRAVĚ? OBRAŤTE SE NA ODBORNÍKYV České republice sportují podle studie EU tři miliony registrovaných sportovců. Přitom části z nich se v mnoha ohledech nedostává lékařské péče, která by odpovídala jejich specifickým potřebám, či dokonce zákonným požadavkům. Zdravotnická skupina EUC proto rozšířila své služby o lékařskou péči zaměřenou na sportovce vrcholové i rekreační všech věkových skupin.

Centra sportovní medicíny jsou k dispozici na EUC Klinikách v Ústí nad Labem a Liberci. Starají se zde o klienty v širokém spektru oblastí - nejčastěji se jedná o pohybový aparát, pomoc s výkonností, kondiční a výživové poradenství, rehabilitaci, fyzioterapii nebo laboratorní vyšetření.

„Naše kliniky pečují o klienty komplexně napříč mnoha specializacemi, máme k dispozici medicínské vybavení na vysoké technické úrovni, laboratoře, zobrazovací metody, brzy budeme moci využívat chat s lékařem," vysvětluje MUDr. Jiří Madar, výkonný ředitel divize strategického rozvoje zdravotnické skupiny EUC.

Na EUC Klinikách v Ústí nad Labem i v Liberci se mohou zájemci poradit i o tom, jak se vypořádat s únavou, jak vybrat vhodnou obuv pro konkrétní sportovní aktivitu, využít funkční diagnostiku (zátěžové EKG při šlapání na kole nebo na běhacím pásu) a v neposlední řadě absolvovat pravidelná požadovaná preventivní vyšetření dle platné legislativy.

 „Sportovcům rekreačním, ale i profesionálním poskytujeme ucelený program, který nabízí jedinečné propojení sportovní medicíny a péči praktického lékaře na jednom místě až po zajištění rychlých dalších vyšetření jednotlivými specialisty. A to vše „pod jednou střechou" a nejlépe v jeden den," popisuje činnost Centra sportovní medicíny na EUC Klinice Ústí nad Labem prof. MUDr. Ladislav Pyšný, CSc., který je vedoucím lékařem tohoto pracoviště.

MUDr. Zuzana Mottlová, lékařka Centra sportovní medicíny na EUC Klinice v Liberci, k tomu dodává: „Sport hraje významnou roli v životě řady lidí. Někdo chce prostě jen relaxovat, někdo získat lepší fyzickou kondici. Důležité však je, aby sportování bylo také zdravé. Tomu, kdo je zodpovědný vůči svému zdraví, rádi v našich centrech poskytneme veškerou péči."


K vyšetření do Centra sportovní medicíny na EUC Klinice Liberec je možné se objednat na telefonním čísle 702 254 468 nebo on-line  ZDE

K vyšetření do Centra sportovní medicíny na EUC Klinice Ústí n. L. je možné se objednat na telefonním čísle 477 102 216 nebo on-line ZDE


Centra sportovní medicíny poskytují:

 • komplexní péči o sportovce vrcholové i rekreační - vyšetření včetně funkční diagnostiky, poradenství, laboratorní testy a fyzioterapie
 • každodenní přítomnost lékaře zaměřeného na sportovní lékařství
 • návaznou péči všech dalších specialistů
 • sportovní prohlídky tělovýchovným lékařem (pro členy sportovních oddílů i studenty škol se zaměřením na tělesnou výchovu)
 • funkční zátěžová vyšetření pro registrované i amatérské sportovce
 • rehabilitaci a fyzioterapii pro sportovce i širokou veřejnost
 • kondiční a výživové poradenství
 • individuální přístup dle sportovních aktivit
 • dlouhodobé zkušenosti s funkční zátěžovou diagnostikou sportovců
 • medicínské vybavení na vysoké technické úrovni
 • sportovní prohlídky tělovýchovným lékařem

Zdroj: Tisková zpráva EUC

Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Sedatif Excilor Oscilloconinum Právní poradna Kongresy Levopront Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

PSYCHICKÉ POTÍŽE V OBDOBÍ KORONAVIROVÉ EPIDEMIE VELKÁ VELIKONOČNÍ SOUTĚŽ INCA COLLAGEN - ČESKÝ PRODUKT S PŘIDANOU HODNOTOU KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: ZLOMENINY ROZHOVOR S PROFESOREM BENEŠEM O MOZKU PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: PREVENCE KARDIOVASKULÁRNÍCH CHOROB MOŽNOSTI FYTOFARMAK PŘI ZVLÁDÁNÍ ÚZKOSTNÝCH PORUCH HEMOROIDY: PŘÍČINY, PREVENCE A ŘEŠENÍ NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU PROTEKTIVNÍ FAKTORY V SOUVISLOSTI S COVID-19 PSYCHOLOGIE KRIZOVÝCH SITUACÍ FAKULTU JADERNOU A FYZIKÁLNĚ INŽENÝRSKOU ČVUT PROMĚNILI VĚDCI V MANUFAKTURU TOP 5 ČLÁNKŮ BŘEZNA 2020 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 4-2020 KNIŽNÍ NOVINKY AIFP: VE VÝVOJI JE NA 30 ANTIVIROVÝCH LÉČIV ČÍM NAHRADIT PARACETAMOL? NĚKOLIK TIPŮ Z PŘÍRODY NA ZLEPŠENÍ OBRANYSCHOPNOSTI V DOBÁCH VIROVÝCH INFEKCÍ VYHODNOCENÍ TESTOVÁNÍ KLOUBNÍ PÉČE PACIENTI S NÁHLOU ZTRÁTOU ČICHU BY MĚLI DODRŽOVAT KARANTÉNU ANTROPOLOGOVÉ POMÁHAJÍ S VÝVOJEM DĚTSKÝCH RESPIRÁTORŮ REPRODUKČNÍ ZDRAVÍ MUŽŮ OD DĚTSTVÍ DO DOSPĚLOSTI COVID-19: JEN DOBRÉ ZPRÁVY KDO JE VINÍKEM V PŘÍPADĚ ONEMOCNĚNÍ COVID-19?

RELAX

ZÁZRAK JMÉNEM KYSELINA HYALURONOVÁ COSMECEUTICAL JE NEJVYŠŠÍ STANDARD PÉČE O PLEŤ VÝSLEDKY TESTOVÁNÍ PARASOFTIN EXFOLIAČNÍCH PONOŽEK ŽIJEME V ČASE INFORMAČNÍ OBEZITY JAK CHRÁNIT SEBE A SVÉ OKOLÍ JAK VYŘEŠIT NEDOSTATEK TALENTŮ? OCHRANA KŮŽE – TRENDY, NOVINKY, NÁPADY 6 TIPŮ PRO ZDRAVÉ BĚHÁNÍ SPRÁVNÉ MYTÍ RUKOU UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-18 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz