ANTI-AGE SÉRUM S VITAMÍNEM CSlunce, znečištěné ovzduší, kouření a další faktory našeho životního stylu vyvolávají tvorbu volných radikálů. Volné radikály způsobují v pleti oxidační stres, urychlují její předčasné stárnutí a zanechávají pleť na pohled mdlou a unavenou. Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster s 10% čistým a čerstvě aktivovaným vitamínem C  byl vyvinut speciálně pro ochranu pleti proti volným radikálům.

Účinek proti prvním známkám stárnutí: pleť povzbuzuje, vyplňuje vrásky a vy získáte hladší, svěžejší a zářivější vzhled. 

Vitamín C je silný antioxidant, který neutralizuje volné radikály a posiluje vlastní obranný systém pleti. Je také nezbytný pro tvorbu kolagenu v kožních buňkách, který pomáhá podporovat strukturu pleti a oddálit známky stárnutí. Inovativní balení umožňuje čerstvě aktivovat vitamín C při prvním použití. Stačí stlačit a protřepat vitamín C v prášku s emulzí s nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou a licochalconem A. Výrobek je nejúčinnější po dobu 21 dnů!

Nízkomolekulární kyselina hyaluronová je účinná hydratační složka, která vyplňuje vrásky v epidermální (vrchní) vrstvě pleti.

Další osvědčený antioxidant, licochalcon A, účinkuje společně s vitamínem C a neutralizuje volné radikály vyvolané UV zářením a vysokoenergetickým viditelným světlem.

Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster je vhodný pro všechny typy pleti a je klinicky a dermatologicky prokázáno, že posiluje pleť a vyplňuje vrásky. Pleť je hladší, svěžejší a zářivější za pouhých sedm dní a výsledky se postupem času dále zlepšují.

Cena: 975,- Kč (3 ks)


NAŠE SOUTĚŽ!

Zapojte se do naší soutěže o přípravek Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster.

Pokud správně odpovíte na soutěžní otázku na magazin@hcom.cz (do 13. 12. 2019 pod heslem EUCERIN), můžete být mezi 5 šťastnými výherci anti-aging přípravku.


Soutěžní otázka:

Jakou složku, kromě vitamínu C a kyseliny hyaluronové, ještě obsahuje Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster?

a) Thiamidol

b) Kyslinu mléčnou

c) Licochalcon A

Zpět