KALEIDOSKOP

Střípky barevných sklíček okouzlí naše smysly. Skládají se do různých tvarů a vytvářejí obrazy. Celkový obraz na svět zdraví si můžete poskládat i z našich krátkých zpráv v rubrice KALEIDOSKOP.

HOMEOPATIE ZA TÁROU: ÚŽEH ČI ÚPAL?

Sloupek připravuje PharmDr. Jana Strieglerová z lékárny v Moravském Krumlově. Své poznatky ze studia na Mezinárodní škole klinické homeopatie a výživového poradenství aplikuje denně ve své praxi.

INKONTINENCE V PRIMÁRNÍ PÉČI

Prof. MUDr. Eva Topinková, CSc., přednostka Geriatrické kliniky1. LF UK a VFN v Praze, je také prezidentkou spolku Incoforum, z.s. Spolek vznikl jako mezioborové sdružení odborníků zabývajících se problematikou inkontinence.

Educomm
www.polp.cz
Eduwin
Kongres Healthcomm

VLIV OMEGA-3 MASTNÝCH KYSELIN NA KVALITU ŽIVOTA: KLOUBY A POHYBOVÝ APARÁT

Kombinace mechanického zatížení a zánětlivého procesu zrychluje poškození kloubů a bolestivost vede k omezení pohyblivosti. Jaké jsou nejnovější poznatky o vlivu omega-3 nenasycených mastných kyselin na pohybový aparát a svalovou hmotu?

TOP 5 ČLÁNKŮ ČERVENCE 2018

I během parného léta si čtenáři našli čas na pročtení Magazínu. Které články je zaujaly nejvíce?

NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 8-2018

V letním období tým portálu Educomm nezahálil a připravil pro své uživatele spoustu nového v obsahu.

ŘEŠENÍ NEDOSTATKU LÉKŮ

Ministerstvo zdravotnictví vydalo prohlášení k novele zákona o léčivech a zavedení tzv. emergentního systému. Podle ČLnK může být tento systém pouze výjimečným způsobem distribuce léčivých přípravků a situace by měla být řešena komplexně.

INKONTINENTNÍ PACIENT V LÉKÁRNĚ

Problém, jakým inkontinence je, není život ohrožující, přesto je třeba o něm včas vědět co nejvíce, aby byl řešitelný jak po stránce zdravotní, sociální i psychické.

DOPORUČUJEME

Veletrh farmacie Canephron Alphega Družstvo lékáren Nourisil Instagram První volba lékárníka 2018

OBSAH

PROFI

STŘEVNÍ A ORÁLNÍ MIKROBIOM SOUTĚŽ O 25 VOLNÝCH VSTUPŮ NA KONGRESY HEALTHCOMM PROFESSIONAL 2018 VYUŽITÍ ANTIMIKROBIÁLNÍCH ÚČINKŮ STŘÍBRA VE VETERINÁRNÍ MEDICÍNĚ KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: ÚŽEH ČI ÚPAL? INKONTINENCE V PRIMÁRNÍ PÉČI TAKŘKA 1000 ČECHŮ UŽ ZNÁ SVŮJ PLICNÍ VĚK OBCHODNÍ DNY PRO LÉKÁRNY – VELETRH FARMACIE VÍME VŠE O ÚČINCÍCH FLAVONOIDŮ? LETEM VĚDECKÝM SVĚTEM PORTÁL EDUMEDIC PRONIKL MEZI SVĚTOVÉ ODBORNÍKY DĚTSKÉ PSYCHIATRIE VLIV OMEGA-3 MASTNÝCH KYSELIN NA KVALITU ŽIVOTA: KLOUBY A POHYBOVÝ APARÁT ČLNK: ZAVEDENÍ PROTIPADĚLKOVÉ SMĚRNICE NEPŘINESE PACIENTŮM LEPŠÍ OCHRANU PŘED FALEŠNÝMI LÉKY TOP 5 ČLÁNKŮ ČERVENCE 2018 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 8-2018 KNIŽNÍ NOVINKY NE VŠECHNY CHYBĚJÍCÍ LÉKY LZE ADEKVÁTNĚ NAHRADIT! ŘEŠENÍ NEDOSTATKU LÉKŮ INKONTINENTNÍ PACIENT V LÉKÁRNĚ ROZHOVOR S PharmDr. STANISLAVEM HAVLÍČKEM JAK SE LÉČÍ KARCINOM ŠTÍTNÉ ŽLÁZY U TĚHOTNÝCH? HEPATITIDU C UŽ LÉKAŘI UMĚJÍ SNADNO VYLÉČIT. JEN SE NA NI MUSÍ PŘIJÍT. JAK ŽIVIT MOZEK VE ZDRAVÍ I NEMOCI

RELAX

DOMÁCÍ DIAGNOSTICKÉ TESTY VEROVAL® VYHODNOCENÍ EUCERIN® ROZHOVOR S ING. JITKOU POLÁKOVOU DODÁVEJTE KŮŽI OPTIMÁLNÍ DÁVKU HYDRATACE KAŽDÝ DEN PRVNÍ OBCHODNÍ DNY 11 způsobů rozvíjení bystré mysli JAK DĚTI ROSTOU? PÉČE O PLEŤ PODLE VĚKU JE DŮLEŽITĚJŠÍ, NEŽ SI MYSLÍME ANEB NEJVĚTŠÍ HŘÍCHY VŮČI NAŠÍ PLETI LÉKAŘI BEZ HRANIC MÉNĚ TRADIČNÍ OLEJE Decathlon
Ochrana osobních údajů
©2015-18 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz