Informace pro účastníky

Každý, kdo se chce vzdělávat prostřednictvím našich projektů, musí být zaregistrován. Registraci lze provést na stránkách healthcomm.cz, educomm.cz či edumedic.cz (v případě, že jste lékař). Registrace je důležitá z důvodů získání údajů pro nahlášení vašeho úspěšného studia příslušné profesní komoře a následný zápis bodů do vašeho systému celoživotního vzdělávání. Každá naše akce je akreditována nebo garantována potřebnou organizací, jako je ČLnK, POUZP, ČKFA a SK MTP. Po skončení každé akce je studujícím, kteří splnili podmínky dané akce, zaslán certifikát na e-mail.

Společně s tímto certifikátem náš tým také vždy zašle příslušné profesní organizaci seznam studujících pro zápis přidělených bodů.

Pro tyto účely je důležité, aby si každý účastník pohlídal správnost zapsaného evidenčního čísla člena komory, pokud jeho profese nevyžaduje jinak. Kromě odborného studia nabízíme účastníkům také možnost seznámit se s novými produkty lékárenského sortimentu farmaceutických a distribučních společností formou partnerských expozic, a to na fyzických i online akcích. Součástí několika našich typů akcí je tzv. Hrací karta. Pokud účastník akce splní dané podmínky, které jsou na akci uvedeny, zařadí se automaticky do slosování o hodné ceny v režii Health Communication.

Prožít skrz vědění!

Registrace, přihlášení a obnova hesla – Návod pro uživatele webu www.healthcomm.cz!

Manuál pro registraci

Chcete odebírat náš newsletter?


Test

Fyzické akce

Více informací

Online akce

Více informací

Kalendář akcí

Více informací
EDUKAČNÍ SEMAFOR
Každým dnem je nás víc
1210

kongresy Healthcomm

2767

3D 360 kongresy

2473

Educomm

1640

Edumedic

Naši řečníci

Novinky

26. DEN LÉKÁREN

Publikováno: 18.06.2024

Česká lékárnická komora pořádá ve čtvrtek 20. června tradiční Den lékáren, tentokrát na téma „Farmaceut, profesionál po celý život”. Doprovodné aktivity budou probíhat po celý týden od 17. do 21. června ve více než 1 288 lékárnách po celé České republice. K tradiční akci České lékárnické komory se připojuje také Farmaceutická fakulta Univerzity Karlovy.EPICANAFEST UPOZORNÍ NA SYDROM DRAVETOVÉ

Publikováno: 17.06.2024

Syndrom Dravetové je velmi vzácná a těžká forma epilepsie, se kterou bojují desítky dětí v Česku. Druhý ročník charitativního festivalu EpicanaFest nabídne kromě osvěty o nemoci i hudební vystoupení a zábavný program pro děti. Akci pořádá nezisková organizace EPICANA a startuje v neděli 23. června ve 13 hodin v pražském areálu Gutovka. Výtěžek z dobrovolného vstupného bude využit na realizaci dalšího ročníku ‚epitábora‘, na němž se pravidelně setkávají celé rodiny dětí s různými neurologickými problémy. Více na www.epicana.cz.NOVÁ HLAVNÍ HYGIENIČKA ČR

Publikováno: 12.06.2024

Vláda 12. 6. 2024 rozhodla, že na pozici hlavní hygieničky nastoupí ředitelka Státního zdravotního ústavu (SZÚ) MUDr. Barbora Macková. Jejím hlavním úkolem je realizace transformace hygienické služby ke stabilnímu a funkčnímu systému ochrany veřejného zdraví. Nadále také zůstane v pozici ředitelky SZÚ. Podle ministra Válka je vzhledem k úzké spolupráci obou institucí volba Mackové velkou výhodou. Barbora Macková vystudovala 3. lékařskou fakultu UK v Praze a do SZÚ nastoupila v roce 1995 jako klinická mikrobioložka. V rámci praxe prošla všemi odbornými centry SZÚ, klinickou laboratoří v nemocnici i praxí na krajské hygienické stanici. V období pandemie Covidu-19 působila v Integrovaném centrálním řídícím týmu jako koordinátor vyšetřujících laboratoří.Aktuálně z HC magazínu

Reference

Iveta B.

„Velký výběr přednášek na různé téma “Jana V.

„Propracovaností on line kongresů.“Marián V.

„Dostupnost produktovych prezentaci, dostanu se tak k novym informacim ktere neziskam od zastupcu farmaceutickych spolecnosti protoze do sitovych lekaren nechodi :-( “Zuzana T.

„Větší investice do vzhledu velmi přehledných a propracovaných stránek, inovace, novinky, informace. Odbornící na jednom místě. “Jitka P.

„Program je přehledný ,témata i přednášející jsou poutavě přednášena i vybírána “Jana N.

„Velmi přátelské on-line prostředí, tentokrát velmi zajímavé přednášky, o které by mě ani nenapadlo si napsat “
Rychlý dotaz
Rychlý dotaz