Informace pro účastníky

Každý, kdo se chce vzdělávat prostřednictvím našich projektů, musí být zaregistrován. Registraci lze provést na stránkách healthcomm.cz, educomm.cz či edumedic.cz (v případě, že jste lékař). Registrace je důležitá z důvodů získání údajů pro nahlášení vašeho úspěšného studia příslušné profesní komoře a následný zápis bodů do vašeho systému celoživotního vzdělávání. Každá naše akce je akreditována nebo garantována potřebnou organizací, jako je ČLnK, POUZP, ČKFA a SK MTP. Po skončení každé akce je studujícím, kteří splnili podmínky dané akce, zaslán certifikát na e-mail.

Společně s tímto certifikátem náš tým také vždy zašle příslušné profesní organizaci seznam studujících pro zápis přidělených bodů.

Pro tyto účely je důležité, aby si každý účastník pohlídal správnost zapsaného evidenčního čísla člena komory, pokud jeho profese nevyžaduje jinak. Kromě odborného studia nabízíme účastníkům také možnost seznámit se s novými produkty lékárenského sortimentu farmaceutických a distribučních společností formou partnerských expozic, a to na fyzických i online akcích. Součástí několika našich typů akcí je tzv. Hrací karta. Pokud účastník akce splní dané podmínky, které jsou na akci uvedeny, zařadí se automaticky do slosování o hodné ceny v režii Health Communication.

Prožít skrz vědění!

Registrace, přihlášení a obnova hesla – Návod pro uživatele webu www.healthcomm.cz!

Kompletní návód ZDE

Zapomenuté heslo

Chcete odebírat náš newsletter?


Test

Fyzické akce

Více informací

Online akce

Více informací

Kalendář akcí

Více informací
EDUKAČNÍ SEMAFOR
Každým dnem je nás víc
961

kongresy Healthcomm

2021

3D 360 kongresy

2038

Educomm

1283

Edumedic

Naši řečníci

Novinky

ATRAKTIVNÍ TÉMATA BŘEZNOVÉHO ON-LINE KONGRESU

Publikováno: 20.02.2024

První letošní akreditovanou akcí pro lékárníky a farmaceutické asistenty je VIII. 3D 360° kongres Healthcomm Professional – Berlin, v jehož on-line prostředí můžete studovat přednášky od 13. března 2024 až do 14. dubna 2024. Registrace je dostupná prostřednictvím tlačítka "Přihlášení" na webu www.healthcomm.cz v sekci „ONLINE AKCE“. Máte možnost vybrat si mezi slovenskou nebo českou registrací. S registrací vám také pomůže manuál, který naleznete v článku na Magazínu: NOVÉ STRÁNKY HEALTHCOMM PROFESSIONAL. Kongres bude spuštěný online na dobu 30 dní, a odborný obsah bude akreditován u ČLnK, ČKFA, SKMTP a POUZP. Velkým lákadlem jsou atraktivní témata přednášek: Jarní detoxikace pomocí léčivých hub a rostlin, Imunologie člověka s důrazem na alergický zánět, Doplňky stravy pro kojící ženy, Regulace reklamy na léčivé přípravky či problematika funkční zácpy aj. Předešlého on-line kongresu se zúčastnilo přes 1500 účastníků. Využít můžete také kód MAG24 pro volný vstup. ČLnK ohodnotila celý odborný program celkem 13 body, vystudovat ale můžete i samostatné bloky za příslušný počet bodů do systému CV.ČERNÉHO KAŠLE RAPIDNĚ PŘIBÝVÁ

Publikováno: 14.02.2024

Do Informačního systému infekčních nemocí (ISIN) bylo od začátku roku 2024 do 13. 2. nahlášeno již 698 případů černého kašle. Onemocnění zasahuje všechny věkové skupiny, nejvíce případů je hlášeno ale u teenagerů ve věku 12 až 18 let. Znepokojující je už 16 infekcí černým kašlem u dětí do jednoho roku. Černý kašel ohrožuje zejména novorozence a plně neočkované kojence. Jde o vysoce nakažlivé onemocnění respiračního traktu způsobené bakterií Bordetella pertussis. Patří mezi vůbec nejzávažnější onemocnění dětského věku.Podobnou situaci hlásí podle ECDC i další evropské země, jako například Dánsko, Chorvatsko, Belgie či Nizozemí. Trápí vás kašel a zhoršuje se v noci? Nechte se vyšetřit! Vyšetření probíhá stejně jako odběr z nosu na covid-19. Více na stránkách https://szu.cz/aktuality/SUCHEJ ÚNOR

Publikováno: 04.02.2024

Český národ pije nad míru. Suchej únor je česká osvětová kampaň, která již od roku 2013 podporuje a propaguje měsíční abstinenci od alkoholu. Akci pořádá organizace Suchej únor (dříve Liga otevřených mužů). Vyzývá lidi k měsíčnímu odepření si alkoholických nápojů a zvědomění si svého vztahu k alkoholu, případně též poukazuje na jeho rizikové užívání. Podle průzkumu ResSOLUTION Group a Nielsen se každoročně do výzvy hlásí kolem 900 000 lidí. Heslo letošního ročníku je “Suchou cestou“. Lákadlem pro registrované je mj. únorový bylinkovo-čajový kalendář naplněný českými čaji Leros. Více na https://suchejunor.cz/.Aktuálně z HC magazínu

Reference

Iveta B.

„Velký výběr přednášek na různé téma “Jana V.

„Propracovaností on line kongresů.“Marián V.

„Dostupnost produktovych prezentaci, dostanu se tak k novym informacim ktere neziskam od zastupcu farmaceutickych spolecnosti protoze do sitovych lekaren nechodi :-( “Zuzana T.

„Větší investice do vzhledu velmi přehledných a propracovaných stránek, inovace, novinky, informace. Odbornící na jednom místě. “Jitka P.

„Program je přehledný ,témata i přednášející jsou poutavě přednášena i vybírána “Jana N.

„Velmi přátelské on-line prostředí, tentokrát velmi zajímavé přednášky, o které by mě ani nenapadlo si napsat “
Rychlý dotaz
Rychlý dotaz