Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Online informace pro lékárnySPRÁVNÁ DVOJKA PRO VAŠE VZDĚLÁVÁNÍTým Health communication vyvíjí a realizuje moderní formy vzdělávání pro odborníky z lékáren. Přednášky můžete vystudovat na portálu Educomm.cz a články, zajímavé rozhovory a postřehy ze světa farmacie si můžete přečíst na našem Magazínu Healthcomm. Každý si může vybrat svůj zdroj, ze kterého bude čerpat potřebné informace pro svůj profesní rozvoj a růst. Oba projekty se ale také vhodně doplňují a dílčí témata obousměrně rozvíjejí, aby zájemce našel co nejvíce informací k dané problematice.

Zkrátka, je to správná dvojka pro váš profesní rozvoj!

Magazín a Educomm vás společně zvou na VIII. 3D 360° kongres situovaný do Berlína, který proběhne online v termínu od 13. března do 14. dubna 2024 a oba projekty najdete v jedné expozici.

Magazín nabízí kód pro vstup zdarma!  
Zpět

PREVENCE KARDIO-VASKULÁRNÍCH CHOROB ONLINE

Od 29. května do 27. června 2024 můžete vystudovat odborný program kongresu KARDIO 2024, osvojit si aktuální poznatky z problematiky kardiovaskulárního zdraví, obohatit vaše poradenské programy v lékárně, seznámit se s novinkami lékárenského trhu nebo posílat své dotazy na přednášející tak, abyste měli takové informace, které pro vás budou využitelné v praxi. Na akreditovanou akci pro zaměstnance lékáren (celkem můžete získat 13 bodů do systému CV), kterou pořádá Healthcomm Professional, se můžete registrovat již nyní na www.healthcomm.cz/online-akce

DOPORUČUJEME


JAKÉ TÉMA BY VÁS ZAUJALO V ČLÁNKU ČI PŘEDNÁŠCE?

ANDROPAUZA
MODRÉ SVĚTLO A STÁRNUTÍ KŮŽE
CHRONICKÉ ZÁNĚTY