Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Online informace pro lékárnySOUTĚŽ JAMIESON O PĚT BALÍČKŮ PRO IMUNITUJiž od roku 1922, tedy přesně 100 let, si kanadská společnost Jamieson Laboratories získává uznání za kvalitu a inovaci vyráběných přírodních vitamínů. A to nejen v Kanadě, ale také v 50 zemích světa včetně České a Slovenské republiky. Mimořádně jakostní kritéria doplňků stravy Jamieson potvrzují certifikáty kvality TRU-ID® a Quali-DTM , které jsou úspěchem vlastního výzkumu a vývoje. Díky podpoře své výzkumné, výrobní a obchodní strategie unikátním, do nejmenších detailů propracovaným programem 360 Pure, při němž každý z vyráběných přípravků podléhá nejméně 360 krokům kontroly kvality, poskytuje Jamieson nejbezpečnější, nejčistší a nejefektivnější výrobu přírodních doplňků stravy pro zdraví celé rodiny. Suroviny používané při výrobě se přísně sledují, testují a monitorují. Před každou certifikací podléhají analýze na přítomnost alergenů, nečistot, plnidel a potvrzuje se jejich účinnost. Zakladatel Claire Edwin Jamieson by byl pyšný na to, že se stala firma Jamieson celosvětově uznávanou a respektovanou nadnárodní společností. 

Kvalita značky Jamieson 

Jamieson Laboratories je nejstarším a největším kanadským výrobcem a distributorem přírodních vitamínů, minerálů, koncentrovaných výživových doplňků, bylinek a botanických léků. Pojďme si připomenout 5 produktů (nejen) pro jarní sezónu...

JAMIESON VITAMÍN C PREMIUM S BIOFLAVONOIDY 600MG

Vitamín C s obsahem bioflavonoidů - rutinu, hesperidinu, kvercetinu a rostlinných výtažků podporuje imunitní a nervový systém, tvorbu kolagenu, správnou funkci kostí, kloubů, svalů, zubů, zlepšuje propustnost krevních cév a chrání před oxidačním stresem.

 

JAMIESON ZINEK 25 MG S POSTUPNÝM UVOLŇOVÁNÍM

Zinek je esenciální minerál, od kterého závisí mnoho různých procesů buněčného metabolizmu. Hraje důležitou úlohu v našem růstu a vývoji, imunitní funkci, přenosu nervových signálů, zraku a reprodukci. Odhaduje se, že v lidském těle je více než 3 000 proteinů s funkčními místy vážícími zinek.

 

JAMIESON RESVERATROL 50 MG EXTRAKT Z ČERVENÉHO VÍNA

Extrakt z  hroznových jadérek a  antioxidant z červeného vína Resveravine® - podpora  pro kardiovaskulární systém. Unikátní složení eliminuje agresivní účinky volných radikálů, čímž působí proti stárnutí organismu. Obsahuje ingredience přírodního původu: resveratrol a jadérka z hroznů.

 

JAMIESON LYSIN 1 000 MG SE ZINKEM A VITAMÍNEM C

Lysin je jedním ze základních stavebních kamenů proteinů, které sehrávají strategickou roli při mnoha životních pochodech. Tato esenciální aminokyselina se stará o zlepšení našeho zdravotního stavu při virových a zánětlivých infekcích, pomáhá nás chránit před vznikem oparů, pozitivně ovlivňuje vstřebávání vápníku a tím i pevnost kostí, napomáhá zlepšit hojení ran a zlomenin, usnadnit trávení, snížit komplikace při cukrovce, zkvalitnit kardiovaskulární zdraví, zmírnit stres a zvýšit duševní čilost. Je tedy doslova nezastupitelnou univerzální aminokyselinou.

 

JAMIESON VITAMÍN D3 2000 IU

Vitamín D přispívá ke správnému vstřebávání a využití vápníku a fosforu, ke zdravému růstu a udržení zdravých kostí a zubů a ke správné činnosti imunitního systému a svalů. Vitamín D hraje důležitou roli v procesu dělení buněk.

 

NAŠE SOUTĚŽ

K připomínce jubilea patří tradičně oslavy a dárky. Oslavte s Jamieson Laboratories 100 let a zapojte se do soutěže o 5 balíčků pro imunitu s 5 doplňky stravy Jamieson.
Své odpovědi na soutěžní otázku můžete zasílat do konce května na magazin@hcom.cz, heslo: 100 LET.

 

Soutěžní otázka: Co je přirozeným zdrojem aminokyseliny lysinu?

a) Maso

b) Ovoce

Nápovědu hledejte ZDE

Zpět

ATRAKTIVNÍ TÉMATA BŘEZNOVÉHO ON-LINE KONGRESU

První letošní akreditovanou akcí pro lékárníky a farmaceutické asistenty je VIII. 3D 360° kongres Healthcomm Professional – Berlin, v jehož on-line prostředí můžete studovat přednášky od 13. března 2024 až do 14. dubna 2024. Registrace je dostupná prostřednictvím tlačítka "Přihlášení" na webu www.healthcomm.cz v sekci „ONLINE AKCE“. Máte možnost vybrat si mezi slovenskou nebo českou registrací. S registrací vám také pomůže manuál, který naleznete v článku na Magazínu: NOVÉ STRÁNKY HEALTHCOMM PROFESSIONAL. Kongres bude spuštěný online na dobu 30 dní, a odborný obsah bude akreditován u ČLnK, ČKFA, SKMTP a POUZP. Velkým lákadlem jsou atraktivní témata přednášek: Jarní detoxikace pomocí léčivých hub a rostlin, Imunologie člověka s důrazem na alergický zánět, Doplňky stravy pro kojící ženy, Regulace reklamy na léčivé přípravky či problematika funkční zácpy aj. Předešlého on-line kongresu se zúčastnilo přes 1500 účastníků. Využít můžete také kód MAG24 pro volný vstup. ČLnK ohodnotila celý odborný program celkem 13 body, vystudovat ale můžete i samostatné bloky za příslušný počet bodů do systému CV.

ČERNÉHO KAŠLE RAPIDNĚ PŘIBÝVÁ

Do Informačního systému infekčních nemocí (ISIN) bylo od začátku roku 2024 do 13. 2. nahlášeno již 698 případů černého kašle. Onemocnění zasahuje všechny věkové skupiny, nejvíce případů je hlášeno ale u teenagerů ve věku 12 až 18 let. Znepokojující je už 16 infekcí černým kašlem u dětí do jednoho roku. Černý kašel ohrožuje zejména novorozence a plně neočkované kojence. Jde o vysoce nakažlivé onemocnění respiračního traktu způsobené bakterií Bordetella pertussis. Patří mezi vůbec nejzávažnější onemocnění dětského věku.Podobnou situaci hlásí podle ECDC i další evropské země, jako například Dánsko, Chorvatsko, Belgie či Nizozemí. Trápí vás kašel a zhoršuje se v noci? Nechte se vyšetřit! Vyšetření probíhá stejně jako odběr z nosu na covid-19. Více na stránkách https://szu.cz/aktuality/

SOUTĚŽ OD SRDCE PRO SRDCE

Na Educommu probíhá celý únor soutěž o 4 tlakoměry prémiové značky microlife. Výherci si navíc budou moci vybrat barvu tohoto užitečného pomocníka pro domácí diagnostiku. Prvního výherce vylosují v Educommu již 14. února - na svátek sv. Valentýna!

SUCHEJ ÚNOR

Český národ pije nad míru. Suchej únor je česká osvětová kampaň, která již od roku 2013 podporuje a propaguje měsíční abstinenci od alkoholu. Akci pořádá organizace Suchej únor (dříve Liga otevřených mužů). Vyzývá lidi k měsíčnímu odepření si alkoholických nápojů a zvědomění si svého vztahu k alkoholu, případně též poukazuje na jeho rizikové užívání. Podle průzkumu ResSOLUTION Group a Nielsen se každoročně do výzvy hlásí kolem 900 000 lidí. Heslo letošního ročníku je “Suchou cestou“. Lákadlem pro registrované je mj. únorový bylinkovo-čajový kalendář naplněný českými čaji Leros. Více na https://suchejunor.cz/.

DOPORUČUJEME


JAKÉ TÉMA BY VÁS ZAUJALO V ČLÁNKU ČI PŘEDNÁŠCE?

verbální komunikace
neverbální komunikace
empatie