Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Online informace pro lékárnyBEZKONTAKTNÍ TEPLOMĚR NA MĚŘENÍ TEPLOTY TĚLA, PŘEDMĚTŮ A TEPLOTY OKOLÍVysoká teplota je reakcí na podnět specifický pro dané onemocnění. Tělo mění svoji normální teplotu, aby podpořilo své vlastní obranné mechanismy. Horečka je nejčastější formou chorobného (patologického) zvýšení tělesné teploty. Kolísání tělesné teploty může být způsobeno i jinými příčinami než nemocí. Přesné měření tělesné teploty má velký lékařský význam. Umožňuje včasnou diagnostiku onemocnění, pomůže sledovat jejich průběh a vyhodnocovat účinnost předepsané léčby.

Teploměry Microlife jsou vysoce kvalitní výrobky využívající nejmodernější technologie a testované v laboratořích v souladu s mezinárodními normami. Maximální přesnosti a správnosti měření je dosaženo použitím mikropočítačové technologie. Přístroje provádějí při každém zapnutí autotest, aby byla vždy zaručena stanovená přesnost měření.

Bezkontaktní teploměr Microlife měří infračervenou energii vyzařovanou z čela. Tato energie je zachycena přes čočku a převedena na správnou hodnotu teploty. 

 

Infračervené teploměry Microlife nabízejí široký rozsah měření od 0 - 100,0 °C.

Znamená to, že teploměr lze použít i k měření povrchové teploty mléka v kojenecké láhvi, povrchové teploty dětské koupele nebo teploty okolního prostředí.

 

Klinicky testováno

Teploměry Microlife poskytují technologii založenou na důkazech. Jsou vyráběny tak, aby splňovaly stejné mezinárodní normy jako nemocniční přístroje. V posledních letech společnost Microlife investovala obrovské úsilí a energii do vývoje a uvedení technologicky vyspělých a průkopnických produktů pro monitorování teploty. Toho bylo dosaženo neustálým testováním a vylepšováním technologie. 

Microlife NC 100+ bezkontaktní teploměr k měření teploty těla, předmětů a teploty okolí

Teploměr Microlife NC 100 je zcela bezkontaktní a umožňuje měření teploty i u spícího dítěte, aniž by bylo rušeno, díky možnosti vypnutí zvukové signalizace.

Při teplotě 37,5 °C nebo vyšší se displej podsvítí červeně.

V optimální vzdálenosti ne větší než 5 cm se jednoduše naskenuje teploměrem čelo pacienta a infračervený senzor detekuje nejvyšší tělesnou teplotu během několika vteřin.

Tento bezkontaktní teploměr byl klinicky testován v Evropě a je doporučován lékaři pro domácí použití.

 

Klíčové funkce Microlife NC 100:

  • Bezdotykové měření pouze za 3 sekundy 
  • Multifunkční měření (teplota těla, předmětů a okolí)
  • Světelný paprsek - pro snadné použití také v noci
  • Klinicky testován a doporučován lékaři
  • Silent GlowTM technologie - světelný alarm
  • Velký podsvícený displej s datem a časem
  • Paměť pro 30 naměřených hodnot (uložených s datem a časem)
  • Ovládání zvukové signalizace (zapnutí/vypnutí)
  • Dodáván s úložným pouzdrem nebo úložným sáčkem

ZAPOJTE SE V PRŮBĚHU ZÁŘÍ DO TESTOVACÍ RUBRIKY NA VLASTNÍ KŮŽI

Zapojte se v září do testovací rubriky a získejte možnost vyzkoušet bezkontaktní teploměr Microlife.

Prvním předpokladem je správná odpověď na položenou otázku. Odpovídejte na magazin@hcom.cz do konce září 2022.

Heslo - teploměr.

 

Soutěžní otázka: Znáte název technologie, která světelným alarmem signalizuje tělesnou teplotu 37,5 °C nebo vyšší?

a) Silent GlowTM

b) Silent LightTM

NÁPOVĚDU A VÍCE O PRODUKTU NA  https://www.microlife.cz/produkty/teplomery/infracervene-teplomery/nc-100

Zpět

PREVENCE KARDIO-VASKULÁRNÍCH CHOROB ONLINE

Od 29. května do 27. června 2024 můžete vystudovat odborný program kongresu KARDIO 2024, osvojit si aktuální poznatky z problematiky kardiovaskulárního zdraví, obohatit vaše poradenské programy v lékárně, seznámit se s novinkami lékárenského trhu nebo posílat své dotazy na přednášející tak, abyste měli takové informace, které pro vás budou využitelné v praxi. Na akreditovanou akci pro zaměstnance lékáren (celkem můžete získat 13 bodů do systému CV), kterou pořádá Healthcomm Professional, se můžete registrovat již nyní na www.healthcomm.cz/online-akce

DOPORUČUJEME


JAKÉ TÉMA BY VÁS ZAUJALO V ČLÁNKU ČI PŘEDNÁŠCE?

ANDROPAUZA
MODRÉ SVĚTLO A STÁRNUTÍ KŮŽE
CHRONICKÉ ZÁNĚTY