Registrace
Můj účet
Klikněte pro rychlý dotaz
Infolinka +420 774 305 543

Aktuality

HCMAGAZÍN nabírá velkou čtenost v lékárnách. Dnes si otevře tento lékárenský magazín více než 9000 odborníků v lékárnách.

Kongres v Olomouci byl schválen a zaregistrován pod číslem 22367 a byl ohodnocen 15 body do celoživotního vzdělávání ČLnK.

Dnes uplynulo přesně 7 dní od zahájení našeho IV. 3D kongresu a již nyní Vás studuje více než 600 účastníků. Děkujeme za Vaši důvěru, kterou v nás při otázce kvalitního studia máte. Váš zájem o naše akce je pro nás tím nejdůlěžitejším.

Od dnešního dne se můžete registrovat také na naše fyzické akce, které plánujeme ve 4 městech ČR. Výpis jednotlivých akcí naleznete pod ikonou kalendář akcí.

Dnes ve 13:00 hod. bude spuštěn náš IV. 3D 360° kongres HCP. Těšíme se na Vás a přejeme příjemné studium.

Již dnes jsme pro Vás spustili registraci na náš IV. 3D 360° Kongres HCP, který bude probíhat 3.-23.3.2022. Registrovat se můžete na www.healthcomm.cz/3dkongres

III. Online konference HCP je u konce. Akce se zúčastnilo přes 1 100 zaměstnanců lékáren. Tímto bychom chtěli všem účastníkům poděkovat za přízeň a zapojení se do našich vzdělávacích online akcí.

Lékárny v pohybu jsou u konce. Děkujeme všem účastníkům za zapojení se do projektu a sdílení svých zážitků pomocí fotografií. Díky Vám se nám podařilo vybrat 9 000 Kč na Nadaci Rozum a cit.

Dnes v 11 hod byla spuštěna naše III. online konference HCP. Nenechte si ujít zajímavé přednášky na aktuální témata od předních odborníků ve své profesi. Za studium na naší konferenci můžete získat až 25 bodů od ČLnK.

Tento týden spouštíme akci Lékárny v pohybu. Zaregistrujte se a pomozte nejen dobré věci, ale také svému zdraví. Kroky zadáváme každou neděli.

předchozí další