Registrace
Můj účet
Klikněte pro rychlý dotaz
Infolinka +420 774 305 543

Aktuality

V sobotu odstartovala naše II. 2D Online long konference pro lékárníky, farmaceutické asistenty, praktické lékaře a pediatry v ČR i na Slovensku a již nyní se můžeme pyšnit návštěvností více než 400 odborníků z lékáren a ordinací.

Projekt Lékárny v pohybu proti covidu propojujeme s Nadací rozum a cit, díky které se nám všem naskytne příležitost pomoci dobré věci. Každá Vaše registrace bude znamenat 20 Kč na účet této nadace! Konkrétně pro zlepšení kvality života malé Martinky.

V sobotu spouštíme registraci na II. 2D Online long konferenci, která začne v 15:00. Akce vám nabídne možnost studia 2 akreditovaných bloků. Za odborný blok A můžete získat 7 bodů do systému celoživotního vzdělávání. Za odborný blok B celkem 9 bodů.

S velikou radostí si dovolujeme odtajnit osobu moderátora, který nám na plánované fyzické kongresy 2021 přislíbil účast. Není to nikdo jiný než Vojta Bernatský – člověk s vytříbeným smyslem pro humor, sporťák a sympaťák, který si získal vaši přízeň.

Tento týden se můžete těšit na živý webinář Kofein: nejenom dobrý partner do analgetických kombinací. Akce je schválena ČLnK a ohodnocena 3 body do systému celoživotního vzdělání. Uskuteční se 29.4.2021 od 18:00. Vstup na webinář je bezplatný.

Hezký den, včera byla spuštěna předregistrace na naši květnovou 30denní online konferenci. Přihlaste se a zajistěte si tak možnost studia na akci, která je vytvořena s kapacitou 1 000 lidí – dohromady pro lékaře i farmaceuty.

Další novinkou na naší plánované online konferenci v termínu 15.5.-15.6.2021 bude rozdělení přednášek na dva kreditované bloky. Vy si tedy dle svých časových i tematických preferencí můžete vybrat, který z bloků vystudujete a kolik bodů získáte.

Chystáme pro vás další online konferenci v termínu 15.5. - 15.6.2021. Novinkou této akce bude propojení našeho týmu s týmem Edumedic, abychom vytvořili akci nejen pro Vás farmaceuty, ale také pro praktické lékaře.

Děkujeme Vám, že jste si i v těchto nelehkých časech udělali čas a využívali naše služby online formou. Celková účast na našem II.3D kongresu byla přes 1440 návštěvníků.

Tento víkend můžete v Malém sále 3D Kongresu zhlédnout rozhovor s prof. RNDr. Janem Krejskem, CSc. a Mgr. Karlem Šlégrem na aktuální téma SARS-CoV-2.

předchozí další