Registrace
Můj účet
Klikněte pro rychlý dotaz
Infolinka +420 774 305 543

Aktuality

III. Online konference HCP je u konce. Akce se zúčastnilo přes 1 100 zaměstnanců lékáren. Tímto bychom chtěli všem účastníkům poděkovat za přízeň a zapojení se do našich vzdělávacích online akcí.

Lékárny v pohybu jsou u konce. Děkujeme všem účastníkům za zapojení se do projektu a sdílení svých zážitků pomocí fotografií. Díky Vám se nám podařilo vybrat 9 000 Kč na Nadaci Rozum a cit.

Dnes v 11 hod byla spuštěna naše III. online konference HCP. Nenechte si ujít zajímavé přednášky na aktuální témata od předních odborníků ve své profesi. Za studium na naší konferenci můžete získat až 25 bodů od ČLnK.

Tento týden spouštíme akci Lékárny v pohybu. Zaregistrujte se a pomozte nejen dobré věci, ale také svému zdraví. Kroky zadáváme každou neděli.

Tento víkend se konal náš první fyzický kongres, na jehož tradici jsme po delší době navázali. Děkujeme všem, kteří byli součástí tohoto pražského kongresu, za skvělou atmosféru a krásné zpětné vazby.

Včera skončil náš III. 3D 360° Kongres, kterého se zúčastnilo přes 1 000 odborníků z oblasti farmacie. Za tuto účast vám děkujeme!

Dnes jsme spustili registraci na náš III. 3D 360° Kongres. Registrovat se můžete zde: https://www.healthcomm.cz/3dkongres/

Farmaceutičtí asistenti mají tento týden možnost soutěžit o 5 voucherů v hodnotě 300 Kč do e-shopu Alza.cz. Losovat budeme každý den z těch účastníků, kteří již mají vystudován alespoň jeden odborný blok v rámci konference.

sbírej kroky – zaznamenej – soutěž – pomáhej Dnes odstartoval náš unikátní projekt, který nejen posílí Vaši imunitu a psychické zdraví, ale také zkvalitní život jedné holčičky a její adoptivní rodiny. Registrovat se je možné po celou dobu akce.

V rámci naší II. 2D Online long konference se tento týden můžete těšit na dva díly rozhovoru s kaplanem Vítězslavem Vurstem, B. Th. na téma: Poslání kaplana v paliativní péči či na víkendový program, ve kterém Vám pan doktor Martin Kopecký z ČLnK při

další